Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiute Petrec ! LMA ! *71*


Recommended Posts

Mina [pup], sper ca esti bine, altfel ! [flo]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Minunatele Scorpiuteid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia]Nina, multumesc [asia] din suflet pt. melodie, felicitari si mesajele frumoase din ele! [pup][flo]

[s] La multi ani, sotului tau, Nina! [s][cheers] Sa va bucurati de el multi ani inainte! [cheers]id="size3">id="purple">
Monica, Mina, va multumesc [asia] si voua pt. urari [pup][flo]Imi cer scuze ca nu pot scrie mai mult, dar sunt tot pe [fuga], am foarte mult de lucru. Sunt cu sufletul [olala] alaturi de voi [pup][s] La multi ani, tuturor sarbatoritilor din aceasta perioada! [s][pup] minunatele scorpiute [pup]id="navy">id="Comic Sans MS">
Franciscaid="red"> , mami deid="red"> [bonjovi] Vlady (27.10.2002) id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna minunatelor,

va multumesc pentru urarile de ziua onomastica.

Spun si eu"La multi ani!"tuturor sarbatoritilor din zile trecute si de azi.

 

eu am lipsit ...pentru ca nu inteleg de ce?DE ce copii mei[:(]?

 

Acum sa incerc sa o iau cu inceputul.

Sambata am fost de am facut control oftalmologic toata famila.Eu sunt "ochelarista" cu state vechi,mioapa dar in rest nik...sotul de sambata are ochelari(reteta[alcool])cu -0,5(pt astigmatism).Bogdan are si el ochelari cu -2 si -1,75 dr nu se grabesc sa-l opereze.Se tem sa nu gaseasca nu stiu ce modificare in ochi si poate ramane orb.Apoi i-am facut control si Isabellei si....are cataracta id="red">la ochiul stang.De sambata nu-mi revin...nu inteleg de ceid="size3">?!Mi-a spus ca e posibil sa fie genetic(eu stiu rudele mele si ale lui pana la stabunici si nu stiu sa fi avut cataracta vreunul) sau de radiatii(care ca eu nu stiu).

 

 


Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdanid="blue">,Varsta lui Donu' Bodo

id="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

id="Script MT Bold">id="size4">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mina,la multi aniid="red">,draga mea!O zi speciala sa ai![pup][flo]

 

Nina,sa-ti traiasca sotiorul![flo]

 

Dodolica draga , chestia asta cu geneticul poate fi si de la strabunici.Poate ca nu se stiau ei cu cataracta , poate nu s-au controlat sau poate pur si simplu nu au spus.E posibil sa vina si de la unchi sau matusi,nu neaparat pe linia bunicilor...genetica asta e lucrul naibii in casa popii!Imi pare rau ca esti suparata si necajita,insa eu sper din suflet ca va rasari soarele si pe strada ta si ca va fi bine.Nu pot decat sa te imbratisez cu drag si sa sa sper ca va fi bine.[pup][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi, multi ani, fericiti si sanatosi, Mina !

[flo][flo][flo]

O felicitare pentru tine ! [pup]

Sa ti se implineasca toate visele ! [cheers]

Petrecere frumoasa, alaturi de cei ce te iubesc si

sa ai parte de multe [am][am][am] placute ! [:)]

[grup][pup]

id="blue">id="Comic Sans MS">

 

La multi ani si celorlalte sarbatorite de azi, Vioconstant si cipinela ! [flo]id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Multumesc frumos pentru urari, fetelor ! [asia]

Gabi, of....imi pare foarte rau ! [:(] Se poate face ceva ?

Genetica asta e cu multe dedesubturi. Chiar daca nu este ereditar, adica mostenit, e genetic. Vina parintilor....ca asa s-a format copilul. [V]

[grup][pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Minunatele Scorpiuteid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urari si pentru felicitari. Nina, sa stii ca am spart constiincios toate baloanele [:D][pup]

V-am trimis si eu ceva. Sper sa va placa.

 

Dodo, fruntea sus, intr-adevar genetica asta e ca inundatiile, nu stii de fapt de unde sare problema si nici care e cauza nu ti se explica foarte exact. Nu este vina nimanui, fruntea sus si tine-te tare pentru cei mici. Sunt sigura ca va fi bine. Ce a spus dr, este operabil, tratabil sau ce se poate face?

Suntem langa tine si-ti tinem pumnii!

 

Mina si

Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati

din:09.09.2004

 

cronicile vizigotului

Some people dream of success...while others wake up and work hard at it

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mina, scuze ca ti-am dat de lucru in plus, dar a fost pt. a...te mai distrage de la munca. [:D]

Foarte fain ce ne-ai trimis, Smaranditzo !!! [cool] [pup]

Felicitari si spor la scris si gatit ! [flo] id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Minunatele Scorpiuteid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Anina_n
Mina, scuze ca ti-am dat de lucru in plus, dar a fost pt. a...te mai distrage de la munca. [:D]Foarte fain ce ne-ai trimis, Smaranditzo !!! [cool] [pup]Felicitari si spor la scris si gatit ! [flo] id="navy">id="Comic Sans MS"> Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">
id="right">id="right">Copilasi din 2002 Minunatele Scorpiuteid="blue"> id="Comic Sans MS">id="size1">
Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]id="Comic Sans MS">id="blue">
id="size1">
align="right" id="quote2">[asia]auzi la ea "mi-a dat de lucru in plus " ... ... hm hm hm .... Azi oricum am muncit f imprastiat, am lucrat toata ziua la o chestie care trebuia sa imi ia max 3 ore. Dar o data pe an e ziua mea, nu? Mina siMatei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tatidin:09.09.2004cronicile vizigotuluiSome people dream of success...while others wake up and work hard at it
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mina La multi aniid="red">, multa sanante si fericire.

 

si cum eu sunt mai tot timpul intarziata ...Francisca La multi aniid="red">, ma bucur sa "te vas " pe aici chiar daca e mai rar. Mai intra catunci cand poti.

Nina sa-ti traiaca sotul, sa fie sanatos, sa fiti fericiti impreuna si sa va bucurati de printesa voastra.

 

Va multumesc si eu pentru sotiorul meu. el s-a aniversat impreuna cu un coleg. A fost frumos. am reusit sa imprastii [:D] copii pana pe la 8 seara, asa ca am avut si eu un pic de respiro. Acu ne pregatim pentru urmatoarea aniversare, apoi am liniste 3 luni[:D]

Altfel, toate la fel. Putin raciti, dar asa-i traditia pe vreme de iarna[:D]

Astazi seara Daria a mers la gradinita si au iesit pe strada cu lampioane facute de ei. Seline, sufera tare mult ca nu poate sa fie si ea in rand cu Daria. Ma grabea si ma tragea de mana pe strada sa ajunga langa copii sa cante si mearga si impreuna cu ei.

 

Va pup cu drag.

 

Mira mami de DAVIDid="blue">(15.08.2002), DARIAid="red">(20.11.2004), si SELINEid="purple">(07.02.2006)

 

Poze noi.....cu noi


Mit Kindern vergehen die Jahre wie im Flug. Doch Augenblicke werden zu Ewigkeiten.

id="brown">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...