Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiute Petrec ! LMA ! *71*


Recommended Posts

[hia]

Ce faceti, fetelor ??? A venit weekend-ul mai repede la voi ? [;)]

Avem o sarbatorita mica, azi ! [majoreta] Dariaid="red"> [majoreta]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

La multi ani, Dariaid="red"> ! [pup]

Sa cresti sanatoasa, voioasa si norocoasa,

ca desteapta si frumoasa, esti, deja ! [olala]

Petrecere frumoasa si daruri pe masura !

[am][am][am]

Mami, felicitari !!! [flo]

Te asteptam cu pooozeee, muuuulte, muuulte ! [:D]

id="blue">id="Comic Sans MS">

 

La multi ani si celorlalte sarbatorite de azi, Mimitete, ghinetz, danitin si Amo2004 ! [flo]id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Si in sfarsit e vineri si dansam...si e inceput de wekend ! [pk]

Un weekend cat mai fain, tuturor !

[grup][pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Minunatele Scorpiuteid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia], fetelor !

Poftiti la [cafea] [cafea][cafea] si povesti !

Ce faceti, pe unde sunteti ?

Ana, am vazut ca v-ati plimbat la o manastire in weekend. [cool]

Mira, te asteptam cu povesti de la petrecerea Dariei si poooozeeee, bine-nteles ! [:D]

Monica, voi ce mai faceti ? Cum mai e vremea pe la voi ?

Cum sunt copiii ?

Mina, voi cum sunteti ?

Adriana, sunteti bine ?

Gabi, ce faceti ?

Francisca, hai la raport ! [:)]

Noi suntem bine cu totii !

Fetele si-au reluat cursurile dupa o sapt. de stat acasa din cauza gripei porcine din scoala.

Cristi va sta acasa cateva zile de concediu fara plata, ca toti bugetarii zilele acestea.

In rest....ne pregatim de Mos nicolae, deja. [;)]

O saptamana cat mai faina, tuturor !

[grup][pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Minunatele Scorpiuteid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari. Copii s-au distrat de minune. au fost pana la urma vreo 15, dar noroc ca apartamentul e mare si s-au impratiat care pe unde. am rugat vecinii de la parter sa fie intelegatori si a fost bine. Daria le smulgea din maini de la colegi cadoul[alcool] si o zbughea in camera ei la despachetat, musafirii sa se descurce singuri, iar Seline era ajutorul la despachetat[:D]. . eu.......am lucrat sambata pana la 12, la 2 cand au venit copii inca nu eram gata cu totul. Fetele nu erau nici imbracate, nici aperitivele nu erau gata. Dar a fost mai bine asa, copii si asa nu au mancat decat cipsurile si prajitura,

http://picasaweb.google.com/miraklucker/NoDec#5407760839659067330 pozele

......va pup[pup]. eu capitulez. Nu va mai spun ca stiti, sunt superobosita si nu mai am timp de nimic. Sunt frustrata si suparata pe mine insumi. vreau mai mult timp cu copii. sper ca la sfarsitul anului sa stiu ce fac. Inca astept un raspuns de la firma noua de cand pot sa lucrez cele 4 zile ale mele si sa-mi dau demisia aici. E mult, mult prea mult pentru mine. Sapt asta voi lucra inclusiv sambata toata ziua si 3 ore duminica.

 

 

Mira mami de DAVIDid="blue">(15.08.2002), DARIAid="red">(20.11.2004), si SELINEid="purple">(07.02.2006)

 

Poze noi.....cu noi


Mit Kindern vergehen die Jahre wie im Flug. Doch Augenblicke werden zu Ewigkeiten.

id="brown">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut scorpiute ,

 

La mine treburile merg liniar...n-am ce sa va spun ,ce sa ma laud...am o lehamite de lene ciudata...

 

Mira,ti-am admirat minunile si felicitari pentru Daria![pup][flo]Frumuoasa distractia acolo la voi,numai ca ai avut de muncit,nu gluma!Bafta sa primesti raspunsul mult asteptat![pup]

 

Ninocika,am fost intr-o excursie scurta la manastirea Sag,e foarte aproape de Timisoara.Nu mai fusesem niciodata acolo.Vremea a fost cetoasa si m-am cam ofticat oleaca,dar una peste alta ne-am simtit minunat.S[:D]i la noi e cu ce imi aduce Mosu'...ar trebui sa fie ambii mosi niste nababi,la cate vrea Luana[:D]....Radeam cu ea,ca i-am explicat ca Mosu' Craciun aduce DOUAjucarii , iar Mosu Nicolae numai dulciuri si fructe....taaaaareee complicata chestia asta....cum sa isi aleaga numai DOUA jucarii?[:D]Si ma intreba ca eu ce vreau si am zis scurt:fusta scurta si pantofi rosii cu toc de 11[:D]....uau,pantofi rosii,mama?da,ce are?[:D]O sa mi-i arati si mie?Pai da,daca imi aduce Mosu'....numai ca eu nu am fost prea cuminte anul asta si ma cam indoiesc ca voi primi asta...[:D]

Pupici si spor la pregatiri![pup][:D]

 

Mina,vazut,comentat,placut![:D]

 

Nah,spor la treburi si sa aveti o zi formidabila![flo][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia], fete dragi !

Monica, ce bine ca e cald ! La noi, abia urmeaza `sa vina iarna, la ce toamna am avut. [;)]

Mira, multumesc pentru poze ! [pup] Tare imi mai place sa-ti vad minunile in poze ! Sunt atat de dragalase si frumoase ! [olala]

Nu s-au plictisit copiii la cati au fost. Si-a gasit si David, parteneri de joaca. [:)]

Despre locul de munca, tinem pumnii sa fie totul asa cum iti doresti ! [pk] Trece repede timpul, imediat vei fi mai mult cu minunile tale, ai sa vezi !

Mina, multumesc frumos pentru plimbarea prin Barcelona ! [pup] A fost splendida ! [olala] Ati meritat-o din plin !

Ana, conteaza plimbarea, pana la urma, nu ? [:)]

Si asa, visezi la pantofi rosii cu toc de 11 ! [olala] Da' i-ai si purta ?

Eu, una, nu cred ca m-as descurca pe 11 cm ! [:I]

Eu visam la un pulover rosu de cativa ani si iarna trecuta, mi-am implinit visul. [:D]

Acum...inca nu am apucat sa visez. [;)]

Despre Mos Nicolae, intamplator am aflat ce-si doreste Cristina. [;)] Am gasit scrisoarea ce i-a scris-o [:I] si vrea, "un pachet de gume roz(Orbit), un ou Kinder, un ghiozdan cu Tinker Bell si un telefon nou, atat." Hm...despre ghiozdan si telefon am discutat in toamna, fiecare la randul lor.

Si la noi, Mos Nicolae, tot cu dulciuri si fructe vine, plus sosete sau manusi. [:)]

O zi faina in continuare, tuturor !

[grup][pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Minunatele Scorpiuteid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna minunatelor,

greu ma misc...tare greu...[:I]

 

Bogdan e bine si-i la faza in care incearca sa se revolte ,sa vada ce se intampla daca face altfel decat i se spune...sincer asta ma bucura f tare chiar daca incerc sa fac pe necajita ca nu asculta[:-@]....inca mai functioneaza "santajul" cu spiridusii Mosului(pe care sincer cred ca-i uraste ca tot sta cu ochii pe el[;)]El isi doreste Bakugani(scuze nu stiu daca am scris corect)si multa ciocolata...Pe Isabella o iubeste(de fapt e un sentiment reciproc[;)],,,ii povesteste ce face la gradi si incearca sa fie fratele mai mare

Isabella creste frumos ,manaca si vrea toata atentia noastra(Bodo,mami,tati)...ne "fugareste" cu premergatorul ca sa o luam in brate ...Daca o chemam "scoate" capul de pe unde se afla...e ff curioasa deja trebuiesc facute modificari in casa[:D]

 


Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdanid="blue">,Varsta lui Donu' Bodo

id="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

id="Script MT Bold">id="size4">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] scorpiutele

 

aaa...si la noi mishul Neculai [:D] aduce tot dulciuri si fructe...ca altfel intram in faliment [:D]

nu reusesc sa vad pozele mira...nu mi se deschid...dar cred ca e de la mine...

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Prajituri si Papa bun 1

Prajituri si papa bun 2

Papa de post

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...