Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Moldovence aspirante sau gravidute(29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare mamici si viitoare mamici cu ajutorul lui Dumnzeu [ruga][ruga] ! Ma puteti trece si pe mine la aspirante..eu sunt din Iasi si merg la Arcadia la Dr. Scurtu Bogdan! Claudita te am vazut la Nasterea la Arcadia 7 si 8..eu nu m am am scris nimic acolo..din pacate nu ma incadrez inca..dar imi doresc cat de curand! Dupa name e posibil sa avem aceeasi varsta!

Scuze ca am scris asa mult[:I][ups]

Va pup si multa sanatate! Doamne ajuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Laura sa stii k in aici pe forumul asta nu cred sa-ti mai rasp.nimeni,din cate am inteles majoritatea au uitat de net...imi si imaginez saracele cu bebe acasa nu prea mai ai timp de nimic...oricum de ce nu intri pe nasterea la arcadia?nu inteleg acolo suntem mereu active...si apoi daca ai sa nasti acolo cu atat mai bine!!!cand ai dpn?si da probabil avem aceeasi varsta...!!!te astept pe nasterea la arcadia daca vrei daca nu putem vb cu aici fara probleme[pup]si nu-ti fa probleme eu scriu mult mai mult ca tine cate odata [gravi]cu[baietel]DENNIS GABRIEL DPN 04.08.2011,DR.VIERIU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt doar aspiranta...ne dorim foarte mult un [bb] dar nimic pana acum..eu merg de obicei la Arcadia si de aceea e un fel decis..cand voi ramane insarcinata acolo voi naste clar[:D] ..din pacate inca nu pot scrie acolo pt ca as fi un fel [offt] si nu vreau asta..orcum va citesc regulat..suneteti simpatice rau[olala] va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va ajute DD sal faceti cat mai repede...noi te asteptam acolo...[pup]si asupra faptului ca suntem simpatice...eu cred ca suntem caraghioase...pline de temeri,nelinistite si pofticioase[:D]dar reusim sa ne dam sfaturi totusi...[pup]oricum astept vesti de la tine...sper cat mai repede..[pup]

 

[gravi]cu[baietel]DENNIS GABRIEL DPN 04.08.2011,DR.VIERIU

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...