Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Moldovence aspirante sau gravidute(29)


Recommended Posts

salut scumpele mamici, gravidute si aspirante la titlul de mamica. sa va ajute Bunul Dumnezeu sa va indepliniti cat mai curand visul, sa nu va pierdeti speranta niciodata.

am o rugaminte la fetele tehnicute ce se ocupa de lista de pe prima pagina. as dori sa fiu stearsa din lista mamicilor. multumesc frumos si sa aveti cat mai multe vesti bune toate. [pup]

 

Oana, mamica fericita de id="purple">id="size2"> Maria-Emiliaid="red"> (28.02.2010)[bis]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor!!!

sper sa se gaseasca una dintre voi sa ma ajute si pe mine intr-o problema(imi pare rau k v-ati imputinat)!

 

intrebarea mea este de fapt pt verisoara mea!!!

a facut careva dintre voi stimulare ovariana!!! cat ajunge aceasta operatiune si ce sanse sa se prinda sumburele din prima luan d etratament sunt!!!( mentuionez k analizele hormonale din sanse au iesit bine)

 

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [bb] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

 

[foto]bebe strumph

 

 

 

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pogonici1977
pentru ati culege informatii ptr veris ta, intra mai bine la cap inseminare si nu aiciaici la acest cap probl nu vei primi raspunscea mai fericita mami de printesa http://davf.daisypath.com/O2Kmp3.pnghttp://lpmf.lilypie.com/glMep2.png
align="right" id="quote2">ms mult pt informatie![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [bb] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luniAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...