Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Moldovence aspirante sau gravidute(29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

alina wow, felicitari pt bb Stefan. Sa va traiasca si sa va bucurati de el. Natural sau cezariana? viitoarele mamici, cum sunteti??? va tineti puiutii in brate? mihaela si bubulicagar bun venit la noi. sa stati cat mai putin la aspirante si sa ne ajungeti pe noi [gravi] din urma. din pacate nu va pot ajuta cu informatii legat de problemele voastre.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.....

Imi pare rau ca am lipsit asa de mult . Am avut o problema foarte grava in familie.... care de altfel nu s-a rezolvat , insa viata a vrut sa incheie capitolul.

Nu stiu dc in viitorul apropiat o sa reusesc sa intru prea mult pe forum, dar dupa ce ma mai linistesc si io un pic voi reveni in forta sper!

Maine dimineata vreau sa ma duc la Synevo sa-mi fac analizele de trombofilie.... ca de cand amenint.... da sunt cam scumpe de asta am amanat atat 8 mil cosTA!

Delphinas, Silc, Alinutza

[pup]

In ceea ce priveste noile aspirante : bine ati venit!

 

SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, La noi a venit barza mai repede decat era programat si pe 24.01 am fost binecuvantati cu un ingeras pe nume Andrei ,3.100 kg si 50.5 cm,poate a fost mai bine asa pentru ca am scapat de emotiile pe care cu siguranta le-as fi avut odata cu apropierea termenului programat. Andrei a venit pe lume la maternitatea spitalului Arcadia si deja ne-a umplut viata....probabil in perioada urmatoare nu voi putea intra pe forum foarte des de aceea vreau sa urez mult succes fetelor care vor trai aceeasi bucurie zilele urmatoare si vreau sa aud numai vesti bune.... Pupici !!![pup][pk] [bb]Andrei-4 zile !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. Vreau un doctor bun pentru tratament sa raman insarcinata si monitorizare dupa. Am ovare micropolichistice si dereglare hormonala, poate am mai scris nu stiu exact.Am pierdut o sarcina in 2004, am folosit anticonceptionale si acum imi doresc un copil si nu raman, de 1 an si 3 luni. Pe 6 februarie plec la Sovata la tratament poate rezolv ceva acolo mai ales ca in saptamana aia sunt la ovulatie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yupii ce bucurie !!!!!!!!!!! Dupa lungi asteptari,planuri si vise a venit barza si a adus cu ea cel mai frumos si dulce copil.Fie ca acest moment sa fie binecuvantat si ca acest copil sa fie tot ce v-ati dorit vreodata! Felicitari Alinutz ! Ai devenit mamica ! Este cel mai frumos lucru de pe pamant! Sa fiti sanatosi si sa va bucurati !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...