Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Moldovence aspirante sau gravidute(29)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Sper ca peste 2 saptamani sa ajung la medicul meu si atunci o sa ma lamuresc.Oare un test din sange sa vad daca sunt insarcinata cand se pozitiveaza.Ma simt foarte prost, greata in casa, pe masina, ma dor sanii, sunt in ziua 23 de ciclu iar ovulatia a fost in ziua 14.Va pup si astept raspuns, oare imi da in aceeasi zi rezultatul m-as duce luni poate ii fac o surpriza sotului de ziua indragostitilor.
align="right" id="quote2">cam devreme pt un test de sange. nici macar 2 sapt nu ai. sa nu fii dezamagita, zic sa mai astepti putin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu afecteaza am intrebat doctorul si a zis ca nu doar in sarcina peste 2-3 luni nu se mai fac proceduri. Si plus de asta aseara am ajuns acasa ca nu am mai putut sta trebuia sa vina sotul la servici, am facut 5 zile de tratament. Multumesc delphinas, sunt un pic dezamagita ca nu ar iesi la analiza din sange dar mai bine mai astept un pic pentru e bine oricand as afla de sarcina ca o dorim tot timpul nu numai de ziua indragostitilor, dar era ceva mai special. Va pup pe toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Nu afecteaza am intrebat doctorul si a zis ca nu doar in sarcina peste 2-3 luni nu se mai fac proceduri. Si plus de asta aseara am ajuns acasa ca nu am mai putut sta trebuia sa vina sotul la servici, am facut 5 zile de tratament. Multumesc delphinas, sunt un pic dezamagita ca nu ar iesi la analiza din sange dar mai bine mai astept un pic pentru e bine oricand as afla de sarcina ca o dorim tot timpul nu numai de ziua indragostitilor, dar era ceva mai special. Va pup pe toate.
ziua in care vei afla ca veti fi parinti va fi una complet speciala pt voi. peste o saptamana cred ca ai putea sa faci un test de sange. dar poti intreba totusi medicul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inainte de a afla ca am probleme in a concepe ,imi dorem neaparat sa am un baietel blond,cret, cu ochii negri.acum dupa 5 ani de incercari imi doresc sa fiu mamica si atat.cred ca este cel mai minunat rol pe care d-zeu ni l-a dat noua femeilor.sunt convinsa ca la un moment dat voi avea si eu puiul meu,si atunci voi uita toate greutatile prin care am trecut.delphinas cred ca tu intelegi cel mai bine ce spun.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Multumesc Roxi, pentru ca ai tinut fetele la curent. Eu abia acum am reusit sa intru pe forum. Clarins, multumesc pentru gandurile frumoase. Felicitari, Silc, pentru bebelus! Multa sanatate la amandoi! Noi suntem bine, ne-am obisnuit unul cu celalalt cat de cat. Crestem. :) Aspirantelor le doresc sa simta cat mai curand bucuria de a avea un bebelus. Este extraordinar. Pupici [url=http://lilypie.com][img]http://lmtf.lilypie.com/e0qap3.png[/img][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...