Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovlecei veseli in asteptarea Mosului (13)


Recommended Posts

[colegi]La Multi Multi Ani Cristina sa fii sanatoasa si fericita[colegi] trebi pe ultima suta [aerob] Techi sa ne zici daca s-au mai adaugat bani peste cei 3200 ca poate mai putem trimite ceva [pup] Pup tot puiutii bolnaviori[pup] sa treaca [aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam] _______________________________________________________ mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 227
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Cristina multa fericire si bucurii !!!!! Si as vrea sa-i urez si Ellenutei chiar daca cu intarziere: La multi ani alaturi de fete si familie si numai realizari !!! [flo] Katteryna ce surpriza placuta ...o placere sa te citesc [pup] [cubrad] Mami de David ocupata cu Santa [url="http://www.13enterprise.co.uk/Mos%20Craciun"] In asteptarea Craciunului[/url] [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O zi minunata, dragelor! [pup] Katteryna ma bucur ca lucrurile merg inspre bine si ca ai mai intrat pe la noi! Pupam trandafirasul! [pup] Irina imi place titulatura ta! Drum bun si zile frumoase la Vatra Dornei! Uau, nu am stiut ca mergi acolo. Eu cred ca e doar un popas inspre mine [:D]. Lali oare cine isi pierde atata vremea sa te anunte sa citesti ca iti scriu aici? Chiar asa sa fie? Hai te rog lasa-ma cu pm-urile si mai ales cu tonul abordat in ultimul. Ti-am mai spus o data ca faci prea mult caz din asta, si ar fi ramas uitata pe undeva, ca fiind ceva normal.
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] fete dragi! [s] [s] La multi ani Cristina! Noroc, sanatate, impliniri pe toate planurile! Si o zi frumoasa azi alaturi de cei dragi! [s] [s] Ketrryna...sa intri sa ne mai spui de Raisa..[pup][flo][pup]! Sanatate puiutilor bolnaviori, drum bun fetelor care pleaca in vacanta de craciun si spor la munca celor ce inca trebaluiesc (si io mi-s in categoria asta! [:I]). Raluk [pup] hai nu te mai supara din nimic. E asa aiurea toata povestea asta... Uka...te rog eu sa iti pastrezi acelasi stil de a face haz de...necaz! Doar pentru asta suntem aici, nu? Va pup fetelor, sper sa vin pe seara la cheful Cristinei (ca doar facem chef, nu?) [*] Isabela Maria [*] il asteapta pe Mos Craciun [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, [s] [s] [s] LA MULTI ANI CRISTINA, multa sanatate tie si intregii familii, mult noroc in viata si cat mai multe bucurii !!! [s] [s] [s] Se pare ca Andrei s-a simtit tare bine la serbare, era cel mai zambaret dintre toti..si bineinteles si cel mai frumos. Sa nu o uit si pe Emma cat e de draguta in filmulet [olala][olala][olala]. Mary pt inceput cred ca a fost destul de bine la serbare. Ce simpatic a fost cu cadourile. Am fost si noi la o petrecere cu Mos si Maria de cand l-a vazut a stat numai in brate, iar cand am reusit sa o pun pe jos m-a tras sa iesim din camera [:D]. Luto are dreptate Cristina. Cand il mai vedem si noi pe David? Uka ti-ai pregatit costumul de Mos [:D]? Techila cum stam cu livrarea? Va multumesc pt cuvintele frumoase si pt ca oricum s-a cam dus zapada din Bucuresti va mai las cativa [url="http://picasaweb.google.com/aricelul09/Decembrie?authkey=Gv1sRgCImn7vCawsrYxAE&feat=directlink"] fulgi [/url]. P.S. m-ati bagat in ceata cu ultimele postari [alcool] _______________ Ho ho ho ...vine Craciunul !!![cubrad]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tin sa-i multumesc lui Selen ca nu am primit atatea PM-uri toata viata mea [:D]. Nu prea imi place tonul lor, dar nu putem fi pretentiosi acum cand "ne bat sarbatorile la usa". [8D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Cristina,la multi ani inca o data! Sa ne traiesti o mie de ani![cheers] [papica]Azi fac sarmale,pentru a doua oara in viata mea [8D], sa-mi tineti pumnii. [:D] Pup fetele dragi,spor la treburi azi! [pup][dual][pup] [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]7+ [pegeam]Thank God it's Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluk16
O zi minunata, dragelor! [pup] Katteryna ma bucur ca lucrurile merg inspre bine si ca ai mai intrat pe la noi! Pupam trandafirasul! [pup] Irina imi place titulatura ta! Drum bun si zile frumoase la Vatra Dornei! Uau, nu am stiut ca mergi acolo. Eu cred ca e doar un popas inspre mine [:D]. Lali oare cine isi pierde atata vremea sa te anunte sa citesti ca iti scriu aici? Chiar asa sa fie? Hai te rog lasa-ma cu pm-urile si mai ales cu tonul abordat in ultimul. Ti-am mai spus o data ca faci prea mult caz din asta, si ar fi ramas uitata pe undeva, ca fiind ceva normal.
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Esti sub orice critica ,ai ceva la capusor fiinta. Vezi lucruri si cuvinte unde nu exista.
Vine [pegeam] ,abea astept sa [cubrad] si sa [shopi] cadouri multe pentru [url="http://picasaweb.google.com/Lali.mete/PaulFaraPleata#5532442493012151634"]Paul ( 01.10.2009)[/url]! [url="http://bazar.desprecopii.com/browse.asp"]Bazar DC [/url] , [url="http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59"] Ajutor umanitar [/url] , [url="http://www.culoricuviata.blogspot.com/"]Culori cu viata -bijuterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...