Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei veseli in asteptarea Mosului (13)


Recommended Posts

Doamnelor, va salut! [asia] Sau mai bine: Voinicii mei, va salut! Sau si mai bine: Razesi, e vreme de pace! Revin, sper! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09)__* ________________________________***** _______________________________******* _________________________________[cit] ce turtit e bradul meu!!!offf, s-a pfilit in vremea cand am lipsit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 227
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mda, ma scuzati ca am stricat si subiectul asta [q] eu am scris doar cum ma simt eu, ca o persoana care a ramas cu cate o bucatica din suflet in ambele parti....si ca nu-mi place ceea ce vad....si tocmai pt ca trebuia sa fie un capitol inchis, nu am inteles de ce s-a mai apelat la micile rautati...as fi scris acelasi lucru si dincolo daca vedeam ca se legau de ceva de aici.... ultimul lucru pe care il vroiam era sa ia amploare iar subiectul, a fost doar o rugaminte, puteati s-o luati in seama sau nu..... eu ma retrag in banca mea, unde imi e locul, locul celor fara umor si fara dreptul de a spune ce ii deranjeaza... va doresc sarbatori fericite! Cristina, La multi ani!! iertare din nou, puteti sa va vedeti in continuare de ale voastre, considerati ca nu am zis nimic si ca nu am fost deloc pe aici... [mamica] de ursulica [copil] Ebru Fatima (29.08.2009) [url="http://picasaweb.google.com/SelenAzis80/Ursulica#5335950101530863234"]PRIMA POZA![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Selen, te pup! Te rog nu te mai scuza, te rog eu! Imi esti draga si vreau sa te mai citesc si aici! Haideti sa nu dam amploare unei chestii atat de mici! Selen, si eu sunt din categoria copiilor cu parinti divortati.. desi iubesc parintii casei parintesti (dovlecii veseli)! I hear you! Hai ca ma duc, sper sa mai revin pe seara! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09)__* ________________________________***** _______________________________******* _________________________________[cit]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, am facut niste sarmale... pe cinste!!! O atmosfera asa de frumoasa e la noi in casa... frumos, frumos! Cristina, la multi ani si aici! Te pup, sa petreci frumos si sa ne pui si poze! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09)__* ________________________________***** _______________________________******* _________________________________[cit]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete
Citat:
citat din mesajul lui raluk16
O zi minunata, dragelor! [pup] Katteryna ma bucur ca lucrurile merg inspre bine si ca ai mai intrat pe la noi! Pupam trandafirasul! [pup] Irina imi place titulatura ta! Drum bun si zile frumoase la Vatra Dornei! Uau, nu am stiut ca mergi acolo. Eu cred ca e doar un popas inspre mine [:D]. Lali oare cine isi pierde atata vremea sa te anunte sa citesti ca iti scriu aici? Chiar asa sa fie? Hai te rog lasa-ma cu pm-urile si mai ales cu tonul abordat in ultimul. Ti-am mai spus o data ca faci prea mult caz din asta, si ar fi ramas uitata pe undeva, ca fiind ceva normal.
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Esti sub orice critica ,ai ceva la capusor fiinta. Vezi lucruri si cuvinte unde nu exista.
Vine [pegeam] ,abea astept sa [cubrad] si sa [shopi] cadouri multe pentru [url="http://picasaweb.google.com/Lali.mete/PaulFaraPleata#5532442493012151634"]Paul ( 01.10.2009)[/url]! [url="http://bazar.desprecopii.com/browse.asp"]Bazar DC [/url] , [url="http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59"] Ajutor umanitar [/url] , [url="http://www.culoricuviata.blogspot.com/"]Culori cu viata -bijuterii[/url]
Asa, chiar te rugam, da-ti arama pe fata, ca in afara de limbajul de mahala nu esti in stare decat sa bagi zazanie si sa minti cu nerusinare.[xx(] ---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] in asteptarea [pegeam] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, spune-mi te rog cum se mai simte puiutul! E totul ok? Alex, cum e cu Zeina, mai vomita sau all ok? Mi se strage sufletul cand vad ca mai vomita, asa, din senin! Va pup, fetelor! Uka, love u forever babe, u know that!!! Si o imbratisez si pe Dana! Sa se faca bine Prichi si sa scape de mucuti! Ralu, rogu=te mai scrie pe blog ca ma ingrijore de nu te citesc! Gata, plec! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09)__* ________________________________***** _______________________________******* _________________________________[cit]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Is me, Mary! Bloody Mary! Ha ca fac cinste! Uku, pup u! Really I love u, forever and ever! U know that! Mary Cristmas! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09)__* ________________________________***** _______________________________******* _________________________________[cit][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, acum chiar m-am enervat, dar rau de tot...chiar nu observa nimeni cum aceasta Lali reuseste din nou sa faca scandal, sa creeze atmosfera urata, sa se ia de lume aiurea, sa minta.....se vede clar ca nu stie sa scrie corect...ce mare branza, asta e, nu e nici prima nici ultima...are o mare problema cu PM-urile....cand ii convine le face publice, cand nu, minte despre ce este vorba.....chiar nu v-ati saturat de chestia asta??? Selen imi pare rau sa iti spun, nu m-au deranjat aproape deloc vorbele tale...poate doar partea cu "va bat sarbatorile la usa"...dar uite ce ai starnit....si nu aici, ci la prietena Lali...poate ar trebui sa ii adresezi si ei un mesaj, nu sa te simti exclusa de noi...ia gandeste-te. Nela ma bucur sa te revad, pacat ca ai nimerit intr-un moment atat de prost...din pacate nu suntem bine, dar asta e, trecem noi peste. ---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] in asteptarea [pegeam] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, te pup! De ce zici ca nu sunteti bine? Spune-mi te rog, ca zici asa de situatia asta de aici, de pe forum, si ca Alesia e bine! Te rog io! Eu nu am apucat sa vad pozele de la zapada, poate zilele astea imi trimiti si mie invitatie sa vad albumul, m-as bucura tare! Maiii, ca mi-am adus aminte: ce frumoasa este fetita Aricelului!!! Superba! Serios, mai! E o dulceata! Si pozele cu Andrei la Disneyland!!! De vis! Cristina, esti o frumoasa, pe bune!! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09)__* ________________________________***** _______________________________******* _________________________________[cit]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...