Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei veseli in asteptarea Mosului (13)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mary_07
....Are pofte de muraturi. E total diferita sarcina asta fata de celelalte doua ( [8D]),trec de la stari de greata, numai cand ma gandesc la mancare la pofte, cand imi amintesc de ceva bun mancat odata demult...
e clar [8D] [cubrad] Mami de David ocupata cu Santa [url="http://www.13enterprise.co.uk/Mos%20Craciun"] In asteptarea Craciunului[/url] [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 227
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara! Nu stiu ce faceto voi de scrieti atat dar eu ma spetesc la sarmale si la taiat pt salata boef.Da la ora asta!![alcool] Vå trimt cate o sarma, crudå bineinteles, vi le faceti voi dupå bunul plac.Stati la rand va rog ca abia acum m-am apucat så le invelesc. Vå pup ca m-ati inteles![pk] [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 29+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulika, [zz] io le-am terminat deja de invelit . Maine dimi le pun la fiert.Hai sa ne trimitem una alteia cate o sarma pentru degustare [8D],asa,ca intre gravidute [pup] Luci,hmm,astea-s semne de fetita,asa-i? [:D] [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]8+ [pegeam]Thank God it's Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mely am patit necazul Lutonian [:D], adica nu pot lasa comment la prima poza cu ingerasul, vroiam sa-ti spun ca mi-a rupt inima, cat este el de necajit [olala][olala]. Si ce i-a povestit el Mosului.... aia e no comment! Grozav mi-a placut sa citesc [pup] of, nu apuc decat sa va imbratisez grupat [grup] [pup], plec ca un titirez la culcare NB all [pup]
[pegeam] Monis si piticutzul Santiago il asteapta pe Mos Craciun [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulika te-ai apucat de raw food? [:D] Pup burtica! Ai grija, nu munci prea mult! Valabil si pentru Mely [pup].
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ola doamnelor, va salut pe toate. imi pare rau de ultimele suparari. eu, ca de obicei, sunt pe dinafara. dar mai bine asa, in situatii din astea. dana sa-ti zik io cum e mahalaua la Moldova? [:D] cand ai povestit de aspiratul Anei mi-am adus aminte de mine calare pe Aidan. el se bate rau. dar dupa 3 raceli, dintr-o data a renuntat sa mai lupte cu mine si accepta si antibioticul la seringa si vaspiratul mucilor. adik acccepta, ca acum e sanatos, multumesc lui D+zeu. Raluk cum mai e tatal tau? mely m-a impresionat baiatul tau. cata ingrijorare si tristete. eu am terminat de calcat draperiile la sufragerie. am inchiriat o masina de spalat mochete si mai avem 2 camere de facut. Tata se ocupa de meniul de Craciun, iar eu voi face prajitura cristinei cu mascarpone si cacao. si cam atat. ma duc la somn si va pup. uka, techila haideti ma....cati bani s-au completat? nu poate sa ramana chiar asa. [flo] Manga & Aidan love [*][*][*][*] [pk] www.bebestepz.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mary_07
Buna dimineata la Mos Ajun! [aho] [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]8+ [pegeam]Thank God it's Christmas !
hai copilas, canta [:D] [cubrad] Mami de David ocupata cu Santa [url="http://www.13enterprise.co.uk/Mos%20Craciun"] In asteptarea Craciunului[/url] [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...