Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei veseli in asteptarea Mosului (13)


Recommended Posts

[pegeam]Sa petreceti un Craciun minunat alaturi de cei dragi voua,in liniste si caldura sufleteasca! [pegeam] Uka,tot raul inspre bine [flo],maine la amiaz vor putea iesi puii la o plimbare cu caruciorul [olala][olala].Doamne,ce frumos... Craciun fericit,dragelor! [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]8+ [pegeam]Thank God it's Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 227
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara!! L-am prins si eu pe Mos Ajun!![pk]Fetele va pup cu drag si va doresc sårbatori minunate alaturi de cei dragi. Uka hai mami nu fi tristuta ca Mosul a plecat tarziu de aici, l-am vazut eu[8D].Maine va fi o zi miununata! Selene multumim de felicitarea asa frumoaså[olala][olala].Sårbatori fericite si voua! Mary l-am vazut pe Alexutu', trist si necajit dar sunt sigura ca si-a revenit cand a dat de cadourile de la Mos.Mi-a placut tare mult cum i-ai facut aripioarele.[flo] Dana mie si acum mi-au ramas pozele facute de Grig in minte.Sunt minunate.. sau o fi ca protagonista este una minunata si nu poti uita nicicand.[olala][olala][olala] Sper ca nu ati plecat acum så va culcati repede ca så vinå Moshu .[pk] [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 29+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HO HO HO [aho]...Craciun Fericit multa sanatate, bucurii, impliniri si numai bine !!! Uka e mult mai bine cand mosul se odihneste [|)], astfel va prinde puteri si le va putea face fata celor 3 cavaleri. Ma uit la brad si parca nu-mi vine sa cred ca maine e Craciunul...offf... Ma duc sa ma odihnesc si eu ca poate imi vine si mie cheful...va pup, sa aveti o noapte usoara, iar de dimineata sa gasiti cadourile mult dorite [pup] _______________ Ho ho ho ...vine Craciunul !!![cubrad]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

În cadoul de la Mos Craciun sa gasiti multe seri magice, zile luminoase, dovlecei veseli, viata linistita, belsug în casa, reusita în plan profesional, dragoste, iar pe deasupra presarati stropi de vraja pentru sanatate vesnica!!! Un Craciun Minunat !!! Uka[pup] important e ca Mosul nostru va ajunge si va duce cu el o minune de fata... Si pe zi ies mai bine pozele[bibe] Mamica iubitoare de [url="http://lb2m.lilypie.com/xo5bp2.png"]Tudor Mihai[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=pxu_ILTuY8E"]asteptand [/url] [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
La multi ani Cristina multa fericire si bucurii !!!!! Si as vrea sa-i urez si Ellenutei chiar daca cu intarziere: La multi ani alaturi de fete si familie si numai realizari !!! [flo] Katteryna ce surpriza placuta ...o placere sa te citesc [pup] [cubrad] Mami de David ocupata cu Santa [url="http://www.13enterprise.co.uk/Mos%20Craciun"] In asteptarea Craciunului[/url] [pegeam]
saru-mana luci!! le primesc cum sa nu primesc urari de la tine? [pup] eu va citesc, dar din umbra, sunt trista ca iara s-au iscat discutii .. sunt si suparata ca fetele-s iara racite, anna cu febra.. va pup, dragele mele!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...