Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Endometrioza ne-a unit in lupta pentru bebe! (64)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Rikidone
Citat:
citat din mesajul lui Nane
mda, cam de treaba cu oasele mi-e si mie frica cu diphe. dar de ce ai stat asa mult in spital? nu ai facut laparo? si eu am chisturi pe ambele ovare si mi s-a tot amanat op. probabil ca o sa-mi vina randul luna asta... :-s
Ba da, laparo am facut. Nu stiu de ce pe mine m-au tinut 4 zile. Cine ti-a amanat operatia? Nu le lasa sa creasca prea mult ca o sa fie riscul mai mare. Trece repede!
Pai dr. m-a amanat pt ca s-a suprapus ba cu concediu, ba cu altele. Mda ciudat cu cele 4 zile, mie mi s-a zis ca spitalizarea la laparo e o noapte... si cat CM ti-au dat?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare fetelor, nane si eu am stat doar o noapte la laparo, dar m-am operat la sp privat...am observat ca la stat te tine mai mult intre 3-5 zile.... fetelor, nu-mi scade sub 37 temp asta si mi-a zis doc sa nu exagerez nici cu paracetamolulul, cei drept ieri n-am luat deloc ca mi-a fost bine....acum nici pofta de mancare nu mai am, ca luni am crezut ca mananc frigideru' cu tot....astept consultatia si sper sa nu-mi vina mai rpd , adik exact in ziua consultatiei misspii stai linistita, ca vor face campionate aia micii, doar sunt doi, termina unu si incepe altul[:D], iti doresc sa-ti treaca usor timpul pana pe 8 martie si sa fie cel mai frumos cadou, doar e primul an cand sarbatoresti ziau mamei[flo] va puuup pe toate[pup][pup][pup][pup][pup] mai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup] Buna seara! Didishor[flo] nu pot sa nu fiu de acord cu Irina.[:D] Nu se stieeee niciodata![8D] Insanatosire grabnica fetelor care au facut de curand interventia laparoscopica. Recuperare rapida si cat de curand un pui in burtica![ruga] Mispii si Lalely[pup][pup] ce repede a trecut timpul. Lalely mai ai un pic si gata...pfiuu. Nastere usoara si multa sanatate! Mispii, bafta la morfofetala! Te asteptam cu vesti! Despre mine, nimic nou. Continui tratamentul naturist.[:)] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa le intreb pe fetele care au luat naturiste daca stiu de Evening Primrose daca se face pauza dupa 3 luni. Vitex-ul stiu ca se ia pana la 8 luni, poate chiar mai mult, nu se intrerupe. Dar nu stiu de Evening nimic. Sa fac pauza acum, sau nu? Ca ma apropii de 3 luni de naturiste. Poate ma puteti ajuta![pup] Pooooop dulce si o seara frumoasa![flo][flo][flo] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xdidi, se pare a fost o greseala pe foaia mea cu cele 6 sapt. Azi s-a facut corectia: 6 sapt repaus fizic si 7 zile sexual. Sa te faci bine si multa bafta la control! Misspii, ce cadou frumos o sa primesti de 8 Martie! Nane , la Giulesti sigur te tin cel putin 2 nopti pentru ca te interneaza cu o zi inainte si te mai tin inca una sau in cazul meu 2 dupa. Chiar nu stiu de ce m-a tinut mai mult, pentru ca nu am facut niciun tratament sau mai stiu eu ce. Singura chestie este ca am avut drena in ovarul drept pe care oricum mi-a scos-o sambata. Nu stiu daca asa se pune dupa operatie sau eu am fost o exceptie. Concediu am primit 7 zile + zilele de spitalizare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, multumesc pt urari , dar nu prea vad vreo modificare si ce sa zic as vrea sa va dau dreptate...poate se vede maine[:D], macar sa vada ca n-am balauri.. riki[pk] bravo ma gandeam eu ca te pune pe tusa cam mult....iar cu drena sa stii ca si eu am avut la prima operatie si am stat 4 zile in spital, cei drept ei vroieau sa ma scoata dupa 3 , dar mi-a fost frica,plus ca era si clasica op si m-am simtit mai rau.....iar pe tine e posibil sa tefi tinut mai mult pt ca poate nu se fac externari in weekend, oricum cea fost a fost, acum sa vina bebe.... misspii cu baieti nazdravani, papa niste vit c cu propolis si mai baga si un oscilococilum, si ai grija sa nu faci temperatura ca nu e bine in sarcina...sper sa nu racesti... va puuup pe toate[pup][pup][pup][pup] ps: temp acum e 37 fix...cine stie ce virus o mai fi si asta[8D] mai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...