Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 93


Recommended Posts

Buna seara!

Dozz, uite un link referitor la saci de dormit pentru carut http://www.okazii.ro/catalog/45453983/stokke-xplory-saci-caldurosi.html . Poate iti va fi de folos.

Urez si eu tuturor Sarbatori Fericite si La multi ani pentru cele care purtati numele de Stefan/Stefania!

 

Cosmina, mami de Emma

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara

 

Spun si eu La multi ani Stefitza mica[pk][pup][pup]id="red">. [flo][flo] pt mami Stephy[pup]

 

La multi ani si celorlati pitici ce si-au serbat azi ziua !!!!!!!

 

Las si eu cateva poze noi, cu multumiri si [pup][pup] celor cere le-au descoperit si ne-au complimentat deja[olala][pup][pup]

 

mini-petrecerea de pici

si

Poze de Craciun

 

Abia astept sa vina ziua de maine sa pot baga masina de spalat ca nu mai am bodiutze si nici barbite curate[:D]

 

Si mai vreau sa iesim afara cu saniuta[olala][pk].Sper sa nu fie chiar asa ger si sa nu bata vantul[:-@][:-@]

 

[cubrad]

[mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea ( 6-oct-2009)[olala]

 

 

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca am ratat urarile de Craciun, [q] nu mai apuc deloc sa ma apropii de net...

 

Zic si eu repede La multi ani Stefaniilor si Stefanilor, si mai zic repede ca nu-s daca mai intru anul asta sa aveti un an nou fericit, sa ne revedem sanatosi si bucurosi in anul nou! La multi ani si multa sanatate![flo]

 

[9cer] Dianaid="red"> cu [bonjovi] Vladid="blue"> (16.05.04) & [8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red"> (11.11.09)id="green">

id="size1">

Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor! [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la Cluj, Gabi, Monis, multam de tratatie[pup], Licurici nu chefuim, dormim [:D], mandra mea de cand a fost bolnava si-a facut un program ... 21,30 somn trezit la 22,30 pentru kk si readormit la 3[alcool], asa o tinem de o saptamana [bang], si acum s-a trezit la 9 jumate dupa ce aseara a adormit la 3 si un sfert

 

Bianca, mami de [zana] Maia Teodora id="red"> (28.11.2009)

 

 

Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza si de la noi! Rares e super racit...are febra, si tuseste...dar bine macar ca nu are mucisori si nici rosu in gat...peste toate astea, mai are si dureri de masele...ca i-a iesit inca una...[bang][bang][bang]

 

In rest suntem bine!

 

Doar ca imi pare rau ca nu am vreme sa intru mai des sa va scriu. Acum sunt la lucru si am pauza de masa...de aiai am reusit sa bag un ochi si sa citesc ultima pagina..(sorry) dar nu am vreme...Pupaceala tuturor si multe imbratisari cuscrulinei, ca vad ca gaza aia mica e smechera si o tine treaza pana la ore la care nici nu vreau sa ma gandesc ca as putea sa revina si in cazul lui Raresel..

 

Salutari si multa zapada de Anul Nou!

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti, ce face fetele?

 

bun cozonacul Monis [asia] mai las si eu pe masutza cozonac cu mac si un vin fiert ca e deja pranz.

 

am ascultat de Licurici si nu am mai dat pe-aici, ne-am cazat la plamumioara sa iasa fetisoara [olala]

 

am reusit sa descarc pozele o sa vedeti la sfarsit ce tare-i place lui Renus cu sania [olala]

 

Andre repet si aici nu doar pe privat, Chiara este o frumoasa si o scumpa si o dulce, o pup tare tare si pe tine asemenea.

 

Simina mi-a placut tare de Maya este o scumpa [pup]

 

Many - ce faci dragutza?

 

Poppy - ce faceti? totul bine

 

Bagam si noi un parc facem o liniutza cu saniile zilele astea? Monis cand reveniti?

 

pe fetele care au contribuit la caruciorul pt tripleti priviti aici

 

 

si pt toata lumea

[tube]

[/tube]

 

[aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam]

_______________________________________________________

mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09)

 

in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...