Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 93


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Many, de abia astept cinsteala cu tort tiramisu [:D]Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">Acum ma apuc de ornat, dar pana acum totul a mers brici[:D], norocul incepatorului?mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Many, de abia astept cinsteala cu tort tiramisu [:D]Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">Acum ma apuc de ornat, dar pana acum totul a mers brici[:D], norocul incepatorului?mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
align="right" id="quote2">eu zic ca este bucatareasa buna [flo]
Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gagici, va multumesc din suflet pt urari, va [pup] si va [loveyou] mult de tot [:D]

 

va las cinsteala cuvenita si fug sa-mi gasesc ceva de imbracat [:)]

 

un aperitiv, nelipsitul Breezer si la urma "The Tort" [:D]

 

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] pe toata lumea

 

 

[*]Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

[bis][bis][bis]La Multi Ani Ancutzic! mami tanara si frumoasa de fulgusor deosebit! [s][bis][bis][bis]id="size3">id="red">

 

[s] La Multi Ani sanatosi tati de Firicel! [s]

 

Many, multa sanatate! am venit cu [cafea]ua in dinti [:D] se vede? [:D]

abia astept sa vad tortul [pofta] poate poate ma invrednicesc si eu sa il fac [:-@]

 

Dana multu mult mult pt reteta [pup]

 

fetele am vazut toat toate pozicile si flmuletele, dar timp ioc salas comentarii.

 

va pup pe toate cu drag! [flo]

 


Lili, mami de [bonjovi] Alexandru (18nov'09)

poz(n)eid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ancutza multam' ce cinste, arata foarte bine [pofta].

Mai, tati de Vald a ramas foarte surprins si va multumeste [flo].

Las si eu ceva, este bun la gust, dar la ornat am cam dat rateu, daca nu am putut sa ies din casa pe motiv de boala, vroiam sa cumpar ornamente, am improvizat si nu prea au iesit, noroc ca pe sot gustul il impresioneaza nu aspectul [:D].

Dana multumesc ptr. reteta, se face usor si lui Lyly [pup] ca ea a cerut reteta.

[pup] ma bag in pat [:D]

 

mami de [copil] Vlad (29.10.2009)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Ancutza multam' ce cinste, arata foarte bine [pofta].Mai, tati de Vald a ramas foarte surprins si va multumeste [flo].Las si eu ceva, este bun la gust, dar la ornat am cam dat rateu, daca nu am putut sa ies din casa pe motiv de boala, vroiam sa cumpar ornamente, am improvizat si nu prea au iesit, noroc ca pe sot gustul il impresioneaza nu aspectul [:D].Dana multumesc ptr. reteta, se face usor si lui Lyly [pup] ca ea a cerut reteta.[pup] ma bag in pat [:D]mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
align="right" id="quote2">Tanti Mama lu' Vlad, arata de mor [pofta] musai fac si eu [pup][flo]Speram ca in Anul NouIn burtica sa apara Kinderica[am]mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...