Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 93


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lumi_calin
Imi pare nespus de rau ca nu am reusit sa intru de Craciun sa va urez Sarbatori fericite, dar va spun de acum La Multi Ani!!!!!! si Noul an sa va aduca la toate ce va doriti, Liniute roz sau albastre, cate 2 sau cate 4 (raluci)
align="right" id="quote2">hehe sa te auda gicutza [pup]Speram ca in Anul NouIn burtica sa apara Kinderica[am]mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare cu ninsoare,

 

LA MULTI ANI ANCUTZAid="red">id="Arial Black"> Multumim de tratatie, foarte bun.

 

Many, la multi ani pentru sot. Imi place cum ti-a iesit tortul. Am si eu o intrebare, in acest caz, de tort rotund, cum asezi piscoturile??? Ma pregatesc sa fac si eu unul pentru Rev. Am gast si Mascaropne( no name, nu mai stiu) pe a Carefour market, prin satucul nostru.

 

Ma pregatisem de un mesaj mai lung, dar tocmai a sunat soacra la interfon.

[pup] pe toata lumea.

 

CRIS [mamica] , [baietel] Andrei Cristian, 7 dec 2009

POZE

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cristina_boc
Salutare cu ninsoare,LA MULTI ANI ANCUTZAid="red">id="Arial Black"> Multumim de tratatie, foarte bun.Many, la multi ani pentru sot. Imi place cum ti-a iesit tortul. Am si eu o intrebare, in acest caz, de tort rotund, cum asezi piscoturile??? Ma pregatesc sa fac si eu unul pentru Rev. Am gast si Mascaropne( no name, nu mai stiu) pe a Carefour market, prin satucul nostru.Ma pregatisem de un mesaj mai lung, dar tocmai a sunat soacra la interfon.[pup] pe toata lumea.CRIS [mamica] , [baietel] Andrei Cristian, 7 dec 2009POZE
align="right" id="quote2">Am incercat sa acopar cat am putut, prin unghiurile care ramaneua am mai pus si bucatele mai mici, cand am scos marginile la tava arata bine [:D]Spor la treabamami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Many bunnnnnn tortul.

Am facut si eu un diplomat ptr. Craciun, dar am schimbat reteta si am dat-o in bara cu el, nu prea mi-a placut. Nici nu stiu daca sa mai incerc ptr. Anul Nou, sincer nici chef nu prea mai am.

 

Suntem si noi raciti, Calin tuseste rar, fara muci deocamdata, iar eu parca sunt calcata de tren[alcool][alcool][alcool]. Am fost la Circa azi sa il asculte un pic la plamani( ca de asta imi e frica) si e ok, ffff putin rosu in gat. Eu ii fac deja de 3 zile aerosoli si ii dau tantum v, a mai pulsat ea cu Humex. Sper sa ne treaca repede, ca tare mofturos a mai fost de Craciun, mi-a cam iesit pe nas.......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ancutzaid="size3"> draga!!! Sa fii de o mie de ori fericita si iubita, si sa aud de voi anu asta in departari, undeva pe unde e si Lavi, ca doar fratane'tu e deja plecat, nu??id="red">

 

[s] tati de Vladut [s] Sa iti aduca cadou si tie anul ce vine o fetita , sa fie egalitate in casa, doi baieti si doua fete![:D]

 

 

 

ps.la feti ......eu tot fara urati!!!![pk][pk][pk][pk]id="size1">

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

 

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, fete dragi!

ANCUTZA, mamica tanara si frumoasa![s]

tati de Vladutz![s]

 

Noi nu facem prea grozav.[q]Am mers azi la medic, nu am gasit pediatra ei ci o alta tanti dr (desi anuntasem prin tel ca venim) care a zis ca fata e plina de secretii si ne-a prescris antibiotic.[q] A zis sa mai asteptam un pic, si daca observam ca haraitul respectiv se accentueaza sa nu mai asteptam si sa trecem pe antibiotic. Are si rosu in gat, ce mai, tot tacamul.

Sunt tare blu. Sa mai spunem ca ma invinovatesc in ultimul hal si ca toata lumea (parinti, sot) da vina pe mine ca nu o imbrac ca lumea si o scot toata ziua afara pe frig?

Mai e loc in butoiul ala?

 

Angi [mamica] de bebe Ana Maria (03.12.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani ,Ancutza draga !!! Sa ti se implineasca toate visele frumoase , sa fii sanatoasa ,iubita si fericita !id="purple">id="size4">[pup][pup][pup][flo][flo][flo]

 

 

 

[hia] fete dragi !

Imi pare rau ca absentez in halul asta [q],nu am ajutor deloc ,deci nici timp deloc . Sper ca ati petrecut un Craciun de vis ,ca ati primit multe cadouri ,ca sunteti sanatoase si voi si copiii si familiile voastre . Imi este dor de voi si ma gandesc la voi . Sa aveti un An Nou bun iar puiutii sa va aduca multa fericire zi de zi !

VA pup cu drag [pup][pup][pup] ,fug acum .

 

 

PS [pup][pup][pup] sarbatoritilor ce i-am ratat .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...