Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 93


Recommended Posts

Dankutza, este tare dulce Pinky[olala], ce frumos se distra ea cu tati..si ce bine sta in fundulet[:)] Tina, incerc sa imi arunc acum un ochi si la pozicile voastre..[flo] Matei nu doarme inca..se joaca cu masinile..si apasa pe toate claxoanele posibile[alcool] [url="http://picasaweb.google.ro/102155629580077258464/MateiAndreiDeRalu_seby?locked=true#"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] [aho] noi te iubim, si [cubrad] impodobim Te-asteptam la [pegeam]cuminti, ca sa ne faci fericiti!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatzaaaa [flo] Many ce dulce e Vlad mergand el spre bradut [olala]. Adevarul este ca mai mult ne-am ambalat noi anul asta, decat copilasii. Lasa ca de la anul va fi alt entuziasmul de Craciun [pk]. Ce faci? ti-ai mai revenit? [pup] Lili pai aia e si faza cu cadourile dimineata sub brad [:D]. Ce se intampla inafara casei poate avea o explicatie cum se pricepe fiecare, Mos Craciun de la serviciu e din nu-stiu-ce cauza, prietenii vin cu cadouri pt ca nu-stiu-ce, dar adevaratul Mos Craciun vine peste noapte si nu poate fi vazut. Gen [:D]. Cred ca macar pentru cativa ani, asta poate zbura [bibe]. Dozz cred ca poate a luat Ana un virus pe imunitate scazuta, dar e posibil si sa-l fi luat pur si simplu. Cum mai sunteti? [pup] Tina multi ani fericiti impreuna [pk][pup]. Ce frumos se joaca Geo cu fetita si cu jucariile de la Mos [olala] Ramonika spor la 2 II si voua! Sa stii ca se intampla si inainte sa vina primul ciclu, ca doar prima ovulatie vine inainte de ciclu, nu? Ma bag pe contul comun sa vad poze cu cretulina mai tarziu ca acum incerc sa urc si eu niste poze, dar f greu mai merge... Ralu recuperare usoara tatalui tau! Ce cadou ati primit de Craciun... Dacia intreaga [:D] super [pk] javascript:insertsmilie('[flo]') Lumi ma bucur ca ati ajuns cu bine si nu ati stat aiurea prin aeroporturi. Raceala o sa treaca ea cumva [pup] Pinky esti o frumusica [olala][pup] ce multe felicitari frumoase am citit de la atatea fete dragi [olala][olala][olala] (desi cateva lipsesc la apel...), multumim mult [flo] si sper sa aveti si azi o zi frumoasa. Si maine si mereu [flo]
[pegeam] Monis si piticutzul Santiago il asteapta pe Mos Craciun [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ho ho ho, hop si noi fara poze [:D] vazut pozele toate, Vlad, Geo, Pinky, David, Santi [olala] s[er ca nu am ratat pe nimeni. Sper ca v-a adus Mosul tot ce v-ati dorit, sa aveti pace si liniste in suflete si in case, inca e Craciun asadar Craciun Fericit [pup] [dual][grup] se pregateste sa vina zapada si la noi[pk] [aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam] _______________________________________________________ mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...