Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rugaciune colectiva pt. a dobandi prunci buni (68)


Recommended Posts

Si al meu e mai agitat seara de zici ca-mi face in ciuda[alcool].Toata ziua doarme, uneori si cand mananca, iar noapte incepe "cantatul".Baita in loc sa-l moleseasca parca-i da energizant. [:D] Am o comoara: Rares- Nectarie! http://lb1m.lilypie.com/XoYHp2.png http://davm.daisypath.com/zC3pp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Este prima data cand intru la acest subiect si as vrea sa va spun un an nou cu impliniri. As rua fetele mai vechi sa imi dea si mie o rugaciune pentru a avea un copil .; de fapt sa ma invatati cum sa ma rog ca nici nu stiu decat atunci cand sunt in fata altarului in biserica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, azi facem 5 luni! noi papam la max 3 ore noaptea,dar cam la 2,5 ore e obisnuinta.ziua din 2 in doua ore. am crescut ca haplea.avem 5,200 kg si aproape 60 de cm.pt noi e f bine,multumim lui Dumnezeu.crestem de la 1,55 kg si 42 de cm si in prima luna nu am crescut deloc. vrem sa stam numai in fundulet si ne infigem in picioruse,mancam manutele si orice ne pica in mana.muscam catelusul, jucariile,mutam jucaria dintr-o manuta in alta,le aruncam pe jos, ca mami ce treaba are?dormim si in patut noaptea,dar ziua tot pe mami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ce acatist sa citesc si eu pe perioada sarcinii?

 

[flo]

 

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi].

[ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!id="navy">

id="navy">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara [flo] Cu maaaare intarziere - pentru care imi cer iertare! [asia] - FELICIT din toata inima pe Lili_g, bine ai venit, Stefan! [flo], pe Racheel [flo], pentru sarcina, sa iti dea Dumnezeu sarcina usoara si bebelus sanatos si pe bebelu86 (Raluca), care inteleg ca a a facut cunostinta cu bebelusa! Sa fie sanatoase toate mamicile, viitoarele mamici si pruncii, Maicuta Domnului sa ii ocroteasca! Nike, eu lesin de ras la interventiile tale [:-)))]. Felicitari pentru cele 5 luni si muuuuuuuuuuuulti ani inainte![flo] Doamne ajuta tuturor, iertati ca scriu pe graba, m-am bucurat sa citesc azi atatea vesti bune! [pup][pup][pup] tuturor, fara exceptie! Sa ne ajute Dumnezeu! Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...