Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rugaciune colectiva pt. a dobandi prunci buni (68)


Recommended Posts

Dragele mele am intrat sa va salut si sa va multumesc pentru rugaciuni. Scriam inainte ca am avut o perioada nu tocmai buna dar cu ajutorul lui Dumnezeu si a rugaciunilor voastre acum sunt mult mai linistita asa cum nu am fost demult. Va multumesc tuturor. Bunul Dumnezeu sa va ocroteasca si sa va ajute.

 

O sa incerc sa scriu mai des desi sunt foarte ocupata. Am ramas in urma cu multe dar sper ca ma va ajuta Dumnezeu sa recuperez. Acum imi doresc doar liniste sufleteasca sa pot in continuare sa trec peste ispite si sa-mi vad pacatele mele. Va imbratisez cu mult drag pe toate.

 

 

Doamne ajuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Doamne Ajuta!

 

sandaaid="red"> multumim ca ne-ai postat sinaxarul! [flo] Aveam de gand sa-l trimit eu, dar mi-ai luat-o inainte.

Ma bucur ca s-au rezolvat problemele. Doamne Ajuta! id="purple">

 

ALINA [mamica] de [hippi] IOANAid="red"> (11 Ianuarie 2008) + [caru] JUSTINA id="red"> (14 Aprilie 2010)

Blogul fetelor! id="maroon">

MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!![ruga]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui verygu
Ioanact te rog sa treci si numele fetitei mele PATRICIA NICOLETA pe prima pagina,noi avem 4luni si jumatate.suntem sanatoasa si cuminte.Pupam pe toate fetele si ne cerem scuze ca nu am scris de mult.
align="right" id="quote2"> Te-am trecut in lista mamicilor cat si numele fetitei.Sa va traiasca si sa va bucurati de ea. id="purple">ALINA [mamica] de [hippi] IOANAid="red"> (11 Ianuarie 2008) + [caru] JUSTINA id="red"> (14 Aprilie 2010) Blogul fetelor! id="maroon"> MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!![ruga]id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Doamne Ajuta!

 

Fiecare crestin trebuie sa aiba in casa Aghiasma Mare de la Botezul Domnului. Aghiasma Mare se ia pe nemancate dimineata, vreme de o saptamana, de la Boboteaza pana pe 13 ianuarie, dupa rugaciune sau dupa venirea de la biserica.

 

..si SINAXARUL DE AZI![flo]

 

Astazi, noi serbam zilele comunei (de pe 7 pana pe 14 Ianuarie).

Va veni si IPS Teodosie.

La biserica vor face slujba de pomenire a mortilor, iar dupa aceia la camin va fi un spectacol organizat de copii, si masa.

La 11 va veni IPS, sper sa se trezeasca Justina ca sa putem merge si noi (la biserica).

 

Si, tot astazi Justina a implinit 9 luni. [bis]

Va servesc cu fursecuri de post si un [pahar] de suc.

 

O zi buna![flo]id="purple">

 

ALINA [mamica] de [hippi] IOANAid="red"> (11 Ianuarie 2008) + [caru] JUSTINA id="red"> (14 Aprilie 2010)

Blogul fetelor! id="maroon">

MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!![ruga]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...