Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovleceii veseli va ureaza Craciun fericit!!! (14)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29
Uka[olala][olala] ce frumos!!!!!Ce minunat e carucioriul!![olala] fetelor azi am trecut la såpt 30[pk][pk], deci...incepem numaratoarea inverså.[olala] javascript:insertsmilie('[olala]') [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 30+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
[olala][olala][olala] Ioiii Iulika,ce fain....azi maine da fericirea navala peste tine [pk][pk][pk] [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]8+ [pegeam]Thank God it's Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29
Citat:
citat din mesajul lui raluk16
Citat:
citat din mesajul lui Iulika29
Uka[olala][olala] ce frumos!!!!!Ce minunat e carucioriul!![olala]fetelor azi am trecut la såpt 30[pk][pk], deci...incepem numaratoarea inverså.[olala][*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 30+ cu [fetita] cu funditaid="navy">[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!!id="red">[aho]
align="right" id="quote2">A inceput sa-mi bata inima tare tare!!! [olala][olala][olala]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra." id="green">id="Century Gothic">id="size1">
align="right" id="quote2">Tot asa uzi tricourile si cand curge lapte nu numai colostru??![:D][:D]Eu nu o så te uit niciodata cum spuneai ca iti curgea colostru de emotie atunci cand nastea cate o fatå.[pk]Alex e bun mami antrenamentul asta de noapte ca så fii pe fazå.[pk][pk][*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 30+ cu [fetita] cu funditaid="navy">[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!!id="red">[aho]
align="right" id="quote2">[:I][:I][:I] ce vremuri! [pk][pk][pk] (in care stateam noptile pe net cu voi fara sa-mi pese de nimeni si de nimic [:D])Nu, acuma ud tricourile doar cand i se face foame lui Alex [:D]. Mi se umfla dintr-o data si imi curg si eu fug dupa el prin casa sa ma ajute [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra." id="green">id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ukaid="green">,sunt minunate pozele ![olala][olala][olala]

 

Ralu,ariceluleid="green"> imi pare rau ca nu va pot ajuta cu informatii. [pup]

 

Am vazut poze frumoase cu Zdrelica&Aidanid="blue">,2 printi frumosi [olala][olala] care cresc intr-o luna cat altii in 10 [:D].

 

La noi Mosu a venit cu 2 jocuri Mozaic,cate unul la fiecare si cu 2 geci de primavara de la nasu . Cam saracut anul asta ,dar speram sa recupereze Iepurasul [:p]

 

Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]8+ id="green">id="Comic Sans MS">

 

[pegeam]Thank God it's Christmas !id="red">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mary_07
Citat:
citat din mesajul lui Iulika29
Uka[olala][olala] ce frumos!!!!!Ce minunat e carucioriul!![olala]fetelor azi am trecut la såpt 30[pk][pk], deci...incepem numaratoarea inverså.[olala]javascript:insertsmilie('[olala]')[*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 30+ cu [fetita] cu funditaid="navy">[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!!id="red">[aho]
align="right" id="quote2">[olala][olala][olala]Ioiii Iulikaid="green">,ce fain....azi maine da fericirea navala peste tine [pk][pk][pk] Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]8+ id="green">id="Comic Sans MS">[pegeam]Thank God it's Christmas !id="red">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">[pup][pup]Da da si apoi cine urmeazå??[pk][pk][olala][olala][*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 30+ cu [fetita] cu funditaid="navy">[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!!id="red">[aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulikaid="green">,[dual]

 

Nu v-am zis ce se cearta astia ai mei pe sexul puiului din burtica [:-)))]Calin vrea fetita (cica fata tatei [:-@]),toti ii canta in struna cand il aud si fac tot felul de scenarii cu fetita si fratii mai mari [:D]; io vreau baiat si astia nu mai stiu cum sa-mi inchida gura si sa se roage sa iasa fetita.

 

Vaiii,si ce ma rad eu de ei cand iasa cu putza [pk]...

si ce-o sa salta inima in Calin de-oi avea fetita....id="size1">

 

Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]8+ id="green">id="Comic Sans MS">

 

[pegeam]Thank God it's Christmas !id="red">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meli si eu as vrea sa fie fetita. Dar nu sar sa te lamuresc decat cand voi vedea carucior roz la semnatura [:D].

 


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue">

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra." id="green">id="Century Gothic">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei hai ca intru de 2 ori intr-o zi, sau mai precis e 12 fara un min, cat mai scriu, nu stiu inca ce :-), se face maine.

Multumesc pentru raspunsuri, sunteti foarte dragute. Toate.

Monica, sa stii ca tu imi esti draga, de fapt toate imi sunteti, tu mai ales cu inghetata Maxibon [:D], chiar am spus ca nu ma supar, cum palaria mea sa ma supar cand aveti dreptate, asa este, intru rar si si mai rar imi aduc aminte sa spun ce aveam sa spun cand citesc. Mai precis cand citesc ma bucur sau ma ingrijorez cu fiecare dintre voi, insa nu apuc sa spun, cand intru spun telegrafic (stiu, pe mult spatiu totusi) ce am mai facut in "multimea" de timp de cand nu am mai scris. Nici nu le am cu victimizarea model "nu ma baga nimeni in seama", not me :-))

Eu chiar nu am cum sa ma supar si aveti mare dreptate. I really mean it.

 

Raluk, stiu ca tu mi-ai raspuns, scuza-ma, mai bine citeam din urma sa vad ce si cum, stiu ca am primit multe PM-uri de la multa lume in leg cu subiectul pentru ca era chiar o noutate si mi se parea mie asa ceva revelator. Dar este intr-adevar revelator pentru cei care se confrunta cu asta, pentru cei care nu au nici o treaba este chiar ca informatie plictisitoare. Asa este. Ralukule, te-am omis din enumerarea de familii super frumoase pentru ca vroiam sa iti spun pe fb, sunteti minunati si stiti asta, aratati minunat impreuna si mai ales sunteti foarte uniti, asa pareti, cu tine liantul cel priceput si cu cei doi barbati din viata ta, bravo!

 

Asta cu nu am avut nici o vorba buna petnru nimeni...mmmm, am mai avut si eu, rar, e adevarat dar am mai avut. Poate nu in mesajul cu pricina, dar nici chiar deloc :-). Eu mai scriu pe ici pe colo, pe la abdomen extraplat [:D], dar nu pot tine pasul cu voi, si daca nu sunt aici pe la petreceri, pe la glume, cand curg mesajele unul dupa celalalt si se umplu 10 pagini in 10 minute [:D], atunci nu prea nimeresc la punct ochit punct lovit.

 

Va pup si va urez ce v-am mai urat si imi doresc si mie, o noapte frumoasa si un sfarsit de an la fel, un an nou si mai frumos si cu niste pui sanatosi si care vor implini 2 ani in 2011, how cool is that??[:D], si care ne vor uimi din ce in ce cu cat sunt de minunati. [:D]

 

Clau, mami fericita de printese: Alessia Maria [zana]13 iulie 2007 si Elisa Andreea [bibe] 03 septembrie 2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,

 

Am si eu nevoie de ajutor. Stiu ca au fost cativa dovlecei care au facut roseola. A fot insotita de febra in toate cazurile? Fii-miu e plin de bubite dar febra nu a facut, sau nu i-am luat eu seama... Ieri avea bubite in zona genunchilor asa, pe laba piciorului si pe maini. Azi dimineata era plin, inclusiv pe urechi are. Si pare ca-l supara, ca parca se scarpina.

Ma mai gandesc la varianta alergie. Am tot stat sa ma gandesc ce a mancat in ultimile zile. SI nu imi vine in cap nimic ce ar putea crea alergie. Nici macar ou sau peste nu i-am dat de mai bine de o saptamana. In rest supe/ciorbe si carnita cu legume...

 

In plus de vreo doua saptamani e rosu la fundulet. Da e carne vie si nu-i trece cu nimic. Eu de obicei daca ii dadeam seara cu Reviken sau Sudocream pana dimineata nu mai avea nimic. Acum nu mai trece si nu mai stiu cu ce naiba sa-i mai dau. Aseara i-am dat cu galbenele si parca parca e mai bine putin de tot. Daca aveti cumva un remediu, ceva mai naturist... pleae help c ama doare sufletul cand il vad asa, imi vine mie sa plang. Pe de alta parte ma gandesc sa nu fie si aici vreo eczema ceva ca se tot scarpina/trage de putza..

Bine, oricum ma duc la 1 jumate la doc dar deja ma doare stomacul de stres ca asa m-am saturat de bubele lui. Iarna treuta a fost plin, toata vara a fost muscat de inscte acum iar e bubos.. cred ca tre sa ma duc la un dermatolog bun...[q]

 

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Zgatie cu Blogid="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica draga mea,imi pare rau ca Dragoshel are bubite,din pacate nu stiu ce sa zic,oricum cel mai bine stie medicul ce are dupa ce-l vede.Si eu emisesem teorii cand am vazut ca are Mihnea bubite pe o manuta,am zis ca-i de la vaccin.Stiu ca e greu sa astepti,dar gandeste-te ca dupa vizita o sa primeasca tratamentul adecvat si se face bine.Eu iti tin pumnii,te inteleg perfect ca doar mama sa nu fii in astfel de momente!Te [pup]!

Aricelul si eu m-am gandit la ceva tratament naturist pentru Mihnea ca sa nu mai aiba probleme cu burtica,asa ca maine mergem la doctorul Chirila,la Naturalia.Iti zic maine ce parere am![pup]

 

 

 

[*]Mami si puiul asteaptaid="green"> [cubrad][aho][*]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...