Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovleceii veseli va ureaza Craciun fericit!!! (14)


Recommended Posts

Hepi am vazut si eu pozele minunate si mi-au placut tare.Cred ca v-ati simtit tare bine.Copilasii frumosi foc, mamicile minunate, taticii veseli..mosu nu stiu cum s-a simtit dar in rest din poze se vede ca v-ati distrat.[pup] Katteryna mami te pup cu drag!Am vazut trandafirasul frumos.[olala]Va doresc multa sånåtate si sårbatori fericite![flo] [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 29+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare si MERRI CRACIUN!!!!!! va pup mult pe toate si va doresc toate lucrurile grovaze si bune!!! si eu tot in vizita...la mama...dar nu vreau sa treaca ziua asta fara sa va multumesc pentru tot ce ati facut ca sa luam caruciorul. multumim Mosilor!!! iar aseara la epi a fost grozav. si am stiut ca va fi grozav de cand am ajuns la poarta lor...ca uite cu ocazia asta ne-au colindat si pe noi niste pusti..ca la noi pe camp nu vin colindatori a fost tare fain, am mancat si am baut mancaruri bune si bauturi si mai bune, [size=1ne-au dat si la pachet, sa le deie Dumnezeu sanatate[:D]][/size=1], am cantat colinde si ne-am cracanat de ras. epi...fram...va pup mult dragelor gata..ma pregatesc sa plec acasa, va pup pe toate[pup] Dana- rasfatata mamica de [url="http://picasaweb.google.com/techiladana"]andrei si stefan[/url] 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia [pk] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148796&whichpage=1"]nasterea a doua putze[/url] daca picioarele s-ar indoi invers...cum ar arata scaunele???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Fara vorbaraie multa, ca aveti treaba! Am un singur regret: nu-s multe poze cu caruciorul, dar promit sa revin in vizita la bebei si fac mai multe; eram nerabdatoare sa-i vad !! [url="http://picasaweb.google.com/Carina.Milea/MisiuneaTriplette?authkey=Gv1sRgCMzy5djKxfP-Cw#"]Ia priviti ce scumpi !![/url]
Knock, knock! Who's there? Marry! Marry who? Merry Christmas !
[pegeam] Carina put the [url="http://picasaweb.google.com/ladovlecelulvesel/AsteptandCraciunul?authkey=Gv1sRgCO2YjqTejtrn1QE#5550245069688640226"]C[/url] in Christmas ! [pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[olala][olala][olala] Am mai bocit o data! Revin mai tarziu, sa plang mai pe larg [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am mai bocit de cateva ori recitind mesajele Ukai si revazand pozele [olala] Dana ai fost mortala cu Ralu si Ralu [:-)))][:-)))] Multumesc mult! [:D] Fetelor, va multumesc mult de urarile de sanatate si de urarile pentru mine si Relu! Un brat de flori pentru voi! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Hepi, Techi, Ralu e incredibil ce am vazut acolo! Am ramas masca, faptul ca ati petrecut Craciunul impreuna arata cat de apropiate sunteti! O atmosfera minunata la voi! De vis! [olala][olala][olala][olala] Sunt foarte invidioasa [:D] Hepi cand am citit cum ai povestit de Mos mi-am adus aminte de Alex aseara. Chiar daca in 6 decembrie ne-a cam ignorat cu cadourile, acum cum le-a vazut a fugit la ele, le-a studiat, le-a imbratisat, a fost superb! [olala][olala][olala] Dupa cum am spus, noi azi am dat o fuga prin ploaie si ceata la Cluj la bunici. Toata ziua am dat refresh la DC pe iphone si ma enervam cand nu aveam semnal pe drum [:D]. Dar s-a meritat, am bocit de numa cand am citit mesajul Ukai [olala][olala][olala]. E incredibil, fetelor, ce ati facut! Techi, Uka, jos palaria! Sa va dea Domnul inmiit inapoi tot binele ce l-ati facut!
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Techi, Uka, sa va dea Dumnezeu sanatate. Ati fost grozave doamnelor. Ma simt bine printre oameni care impart bine. Felicitari voua! Nu am cuvinte. Abia asteptam pozele si vestile...de Craciun [olala]. Raluk, la multi ani! Sa fiti sanatosi si iubicosi [flo]! Azi am avut ceva timp...si am recuperat blogul tau [:D]. Ce scumpic e Alex in costumas [olala]! Si ce a crescut. Seamana clar, 100%, cu tine. Cu sotul tau - deloc [8D]. Bine, m-am mai inspirat pe ici, pe colo din vastele tale cunostinte...[asia]. Iulika, mami drag, te imbratisez. Deja 29 saptamani...? Sarcina usoara, sanatate si tot binele din lume. --- Pentru pisicuta mea draguta De Craciun voi multumi Domnului cel bun si darnic Ruga ce ne-a ascultat-o Ca acum, de Craciun, Prin casa sa auzim Zambete si chicoteli De copil senin si bun. Recunostinta! Multumesc lui DD!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un cuplu ia cina intr-un restaurant de lux. La un moment dat se apropie de masa lor o femeie foarte atragatoare si clar mai tanara decat sotia. Necunoscuta se apleaca si-l saruta pe barbat cu un gest plin de familiaritate si tandrete. Sotia hiper-revoltata intreaba: - Cine-i asta? Sotul raspunde calm: - E amanta mea! Sotia riposteaza pe un ton ucigas: - Divortez! Ma mut inapoi la mama! Sotul nu-si pierde calmul si-i raspunde: - Bine, daca tu crezi ca iti va fi mai bine asa. Dar nu uita ca dupa divort se vor termina vacantele in strainatate, shopping-ul de Craciun la Paris, vacantele de schi in Alpi si asa mai departe. Eu nu tin neaparat sa divortez dar nu iti voi sta in cale. Minute de tacere in clinchet de tacamuri. Deodata se deschide usa si intra cel mai bun amic al cuplului la brat cu o femeie tanara si atragatoare. Sotia intreaba consternata: - Cine-i tipa care a intrat cu M.? Sotul raspunde fara vreo modificare in tonul vocii: - Este amanta lui. Dupa alte cateva secunde de tacere se aude vocea sotiei spunand: - A noastra-i mai frumoasa! Sarbatori fericite tuturor dovleceilor si parintilor lor !!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragelor! Sper ca ati petrecut un Craciun minunat alaturi de familiile voastre si mai sper ca v-a adus Mosul tot ce v-ati dorit.[pk] Uka mi-au dat lacrimile, bine ca am reusit.[asia] Hepi, Techi, Fragutza superba atmosfera la voi acolo, bravo voua.[flo] Raluk multa sanatate tatalui tau si felicitari pentru aniversare.[flo] Oare ce mai vroiam sa zic?[alcool] ---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] in asteptarea [pegeam] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si Craciun fericit!!!!!!! Uka, ce ma bucur ca a iesit bine surpriza!!!! Bebelusii sunt adorabili, iar mamica lor este tare frumusica. (si slaba!!! Oare cum a reusit dupa asa o sarcina?) Eu eram curioasa cum arata caruciorul asamblat, adica cat e de mare![:D] E asa, ca al Techilei, doar ca mai lung?[:D] Si mai am o curiozitate, sarcina a fost naturala, nu? (adica nu prin FIV) Superb, le felicit si eu inca o data pe fetele care s-au implicat!!![flo] Eu nu stiu ce am dar nu mai pot scrie comentarii pe Picasa. La nimeni. Daca aveti idee ce pot face, va rog mult sa ma luminati si pe mine. Bineinteles ca mi-au placut la nebunie si pozele de la Hepilica. Ce copilasi frumosi!!! Si ce mos simpatic! (si ce prajituri apetisante! Au fost bune, nu? [pofta][:D]) Eu am fost azi la film, ca a venit soacra si a stat cu copiii. Fetelor, va recomand din tot sufletul filmul Little Fockers! Este superb!!! Doamne, cat am putut sa rad! Si este asa, de familie, impresionant, am si plans![:D] Va rog eu mult, mergeti sa-l vedeti, o sa va relaxeze fantastic. Raluk, felicitari pentru muuultii ani de relatie! Ce chestie, eu ramasesem cu impresia ca sunteti de mai putini ani impreuna, adica vreo 4-5 maxim. Ca parca prea va iubiti mult![:D] Uite, Domnule, ca se poate![pk] Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] ) [url="http://community.webshots.com/user/anya_75"]POZE[/url] [url="http://picasaweb.google.com/101644058848322084181"]POZE NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si apropo de relatiile lungi si secretul fericirii si iubirii vesnice, am gasit ceva dragut aici, pe forum, poate ati citit subiectul, dar eu redau totusi textul mai jos: "Un tanar casatorit merge la aeroport sa-si astepte un prieten. Tot in asteptare pare sa fie chiar la un pas de el o femeie cu trei copii mici, catre care se indreapta un barbat zambind fericit. Pune jos cele doua genti usoare pe care le avea si incepe de la copilul mai mic catre cel mare, imbratisandu-i cu drag si spunandu-le cat i-au lipsit si ce mult ii iubeste. Apoi isi ia sotia in brate si-o saruta cu multa pasiune, declarandu-si dragostea pentru ea. Uimit de manifestarea plina de iubire tanarul se trezeste intrebandu-i curios de cat timp sunt casatoriti si cat a lipsit. Zambind, barbatul ii raspunde ca sunt casatoriti de 12 ani si ca a lipsit doua zile intregi. Inca si mai uimit fiindca se astepta sa auda ca lipsise cel putin cateva saptamani judecand dupa reintalnirea plina de dragoste, tanarul face urmatoarea remarca cu voce tare :"Sper ca si casatoria mea sa ramana la fel de pasionala dupa 12 ani!" La care barbatul il priveste si ii spune : "Nu spera, prietene...DECIDE! " Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] ) [url="http://community.webshots.com/user/anya_75"]POZE[/url] [url="http://picasaweb.google.com/101644058848322084181"]POZE NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...