Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovleceii veseli va ureaza Craciun fericit!!! (14)


Recommended Posts

Cristina, da, plin de intelepciune! Tii tu minte ceva cu 4 ani, pentru ca in 2006 ne-am casatorit [:D], azi doar aniversam de cati ani suntem impreuna [:D] Alex [pup] am vrut sa intreb mai inainte de tine, mi se parea ca ai lipsit azi [:D] Hepi multumesc frumos, dar nu merit propozitia aia cu vastele cunostinte. Adica si daca le-as avea [8D], pe blog in ultima vreme am scris putin, si ori m-am plans, ori l-am laudat pe Alex, nu am mai scris nimic interesant [:D]. Dar venind din partea ta e un mare compliment [asia]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

HO-HO-HO [hopsieu] Am intrat sa va [pup] pe toate, sa va urez Sarbatori Fericite, armonie in case si bunastare [flo]! Tocmai ce am vazut pozicile cu cei 3 muschetari si caruciorul nout[olala][olala], e greu sa iti stapanesti lacrimile, i-am aratat si sotului ce puiuti minunati am putut ajuta..Va multumesc pentru aceasta ocazie! La Multi Ani[pup]! P.S. Daca mai pot contribui cu ceva banuti pentru a atinge suma propusa initial+transportul (am inteles ca Techi a achitat de la ea diferenta), va ajut cu mare placere![:)] [url="http://picasaweb.google.ro/102155629580077258464/MateiAndreiDeRalu_seby?locked=true#"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] [aho] noi te iubim, si [cubrad] impodobim Te-asteptam la [pegeam]cuminti, ca sa ne faci fericiti!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mamici, Sarbatori fericite alaturi de toti cei apropiati inimii voastre. [flo][flo][flo][flo] Ralu & Ralu[8D], sunteti superbi impreuna si suportul lui Relu in relatia cu Alex ma asigura ca sunteti perfecti unul pentru celalalt. Multe aniversari frumoase si fericite![flo][flo][flo], Sper din tot suflutul ca tatal tau e alaturi de voi acum[pup]. Si te mai rog sa nu mai pui la suflet tot ce se mai scrie[pup] si te mai asigur ca sunt de partea ta in tot ce faci[pk][pk][pk]. Uka si Tecky, voi puneti anul asta, pe Merry langa Christmas, pe FERICITE langa Sarbatori!!!!! [asia][asia][asia] Sunt mandra ca va cunosc si ca fac parte din aceeasi odisee, grupa de dovlecei cu voi[pup][olala][olala][olala] Cristina scumpa si draga, am ratat ziua ta[q]. Neaparat si musai sa ne vedem saptamana viitoare sa te serbam in lege[:D], un coffee si o cinabon[pofta]. Abia astept..... noi am avut serbare mare ieri, cu trei pitici (a se citi doua fetite frumoase si Dinu) si doua burtici fericite de ianuarie respectiv iulie[olala]. Am si poze cu pitici veseli si fericiti de mos, dar nu mai pot pune azi.... ca somnul.....ma doboara. Va imbratisez cu drag [mamica] lui Dinu Andrei (14.09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anomis28
Cristina scumpa si draga, am ratat ziua ta[q]. Neaparat si musai sa ne vedem saptamana viitoare sa te serbam in lege[:D], un coffee si o cinabon[pofta]. Abia astept..... [mamica] lui Dinu Andrei (14.09)
Draga mea, cu cea mai mare placere, dar doar la o cafeluta, te rog frumos! Si aia fara zahar![:D] Gata cu cinabonurile, adio, pa-pa! M-am facut fata cuminte (asa zic eu acum, sa vad cat rezist [:D]) Si una dintre gravidute este cumva prietena ta Raluca cu Ioana? Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] ) [url="http://community.webshots.com/user/anya_75"]POZE[/url] [url="http://picasaweb.google.com/101644058848322084181"]POZE NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona ori imi vine ciclul, ori sunt gravida [:D] pentru ca sunt prea emotionala, m-ai facut sa plang!!! [olala][olala][olala] Si nu, gravida nu sunt, deci e clar, trebuie sa-mi cumpar absorbante [:D]. In primul rand am fost prima nominalizata in mesajul tau [:D], apoi mi-ai dat de gandit cu treaba cu Relu. Si mi se pare culmea ca te-ai prins tu de chestia asta si mi-ai zis-o si abia acum o vad si eu! Da, de cand s-a nascut Alex, Relu mi-a demonstrat ca e sotul pefect pentru mine si tatal perfect pentru Alex. Poate inainte mai aveam dubii, dar acum, dupa nastere, totul e clar. Multumesc! Si iti multumesc si pentru suportul tau, desi de multe ori simt ca te-as dezamagi, tu esti asa buna, si asa iubitoare, si asa inteligenta si plina de umor! [asia][asia][asia] [flo][flo][flo][flo][flo]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Uka,[asia]! Mi-au dat lacrimile cand m-am gandit la bucuria din sufletul mamei [flo].Puiutii sunt tare frumos [olala] si miiiici,uitasem cum e sa ai bebe acasa [:D]. [grup] o imbratisare mare,mare pentru tot ce ai facut! [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]8+ [pegeam]Thank God it's Christmas !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Toata lumea e ghiftuita de la atata mancare traditionala de Craciun? Stati cu burtile in sus?[:D] Sa va ofer un digestiv?[alcool] Va pupa fata, sper ca ati avut un Craciun fericit si bogat.[pup] ---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] in asteptarea [pegeam] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alex25
Buna seara! Toata lumea e ghiftuita de la atata mancare traditionala de Craciun? Stati cu burtile in sus?[:D] Sa va ofer un digestiv?[alcool] Va pupa fata, sper ca ati avut un Craciun fericit si bogat.[pup] ---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] in asteptarea [pegeam] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
un vin de tara pentru mine! [cheers] Hai sa ne miscam la pagina 7! [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D][:D]
Citat:
citat din mesajul lui alex25
Toata lumea e ghiftuita de la atata mancare traditionala de Craciun? Stati cu burtile in sus?[:D] ---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] in asteptarea [pegeam] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Eu as sta cu ea si in jos dar nu pot[:D] Te pup si sper ca si tu ai avut un Craciun minunat. Azi am baut vin fara alcool.Bleax, cåx!!!Cine a mai scos si asta nu stiu.[alcool] [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 29+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...