Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovleceii veseli va ureaza Craciun fericit!!! (14)


Recommended Posts

Dragalashelor la multi ani pentru Stefani si Stefanii, Craciun fericit cu intarziere, sper ca ati avut momente fericite cu totii si va urez in noul an, sa fie puii sanatosi si restul le-om face toate incet incet. Am intrat repede sa va spun ca am vazut pozele Mariei (Mangulici), sunt superbe! Aidan este asa un baietel mare si atent la detalii, cum apasa el pe tasta de la orga, este extraordinar, dar cel mai mult mi-a placut atmosfera de familie armonioasa de la voi de acasa "cu noaptea-n cap", ce frumoase sunt pozele si cum sunt in secventa de parca am fost si noi acolo. Eram emotionata cand te=am vazut pe tine ca te mirai de cadou, dupa, aparea Sergiu cu o figura de poznas, si iar tu, foarte foarte frumoase! Si tu esti atat de feminina si de calda, sunteti o familie tare frumoasa! Am mai vazut poze cu "Andrea si Teodora", si asta doar acum pe ultima pagina, iertare ca nu mai nominalizez. Frumoase printesele zapezii, dragele de ele, frumoase la fatuca tare tare si par ca sunt si prietene bune, sa va traiasca sunt tare dulci! Eu nu prea am mai scris, cand am facut-o, am spus ce probleme am avut cu Isa in ideea ca informatiile primite, foarte complexe si noi pentru mine ar putea sa fie de ajutor. Nu am primit nici un raspuns. Ma rog, nu aici, cine a avut ceva sa intrebe in particular a facut-o. Nu ma supar, sincer nu am cum, mie imi place de voi, sunt departe de toate "despartirile, impacarile, separarile, certurile din lumea virtuala" mie imi sunt dragi oamenii de tot felul iar familia mea imi cam ocupa tot timpul. Plus servici si casa, timpul imi este cam scump la vedere [8D] PLus ca pe facebook am mai pastrat legatura cu fete dragi, cum sunteti toate de fapt! Va pup si va urez toate cele bune si frumoase in noul an, toate sa va fie aranjate ca sa puteti sa treceti prin ele cu usurinta si...ne mai intersectam pe facebook [:D] Va pupam Clau, mami fericita de printese: Alessia Maria [zana]13 iulie 2007 si Elisa Andreea [bibe] 03 septembrie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Stefan si Stefania! Am admirat pozele mariei si monicai. Familii foarte frumoase iar copii sunt superbi. Alex a primit vreo masinute de la toata lumea inclusiv una cu telecomanda ce face ca toate nebuniile prin casa, se rotesc rotile si se rostogoleste pe toate directiile posibile. Setul de curatenie a avut un real succes in schimb mai ales aspiratorul se pare ca va fii un baiat de casa[:D]. Alex (05.09.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Urez si eu "La multi ani" Stefanilor si Stefaniilor! Am primit astazi un mail foarte frumos, de la mama celor 3 minuni. Un mesaj de multumire catre noi toate, plus [url="http://picasaweb.google.com/Carina.Milea/MisiuneaTriplette?authkey=Gv1sRgCMzy5djKxfP-Cw#5555391168720800146"]cateva poze[/url] superbe cu puii la plimbare.. Mailul suna asa: Buna ziua! nu stiu cum am putea vreodata sa va multumim pentru tot ce ati facut pentru noi.A doua zi am iesit la plimbare cu copiii in caruciorul cel nou, care este superb si foarte usor de manevrat.Nu va spun cum se uita toata lumea la noi si cat de mult ne-au admirat copiii si ,,masinuta'' lor! Va urez o zi buna si numai bine! Va pup, revin! Nihil sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Buna seara! Urez si eu "La multi ani" Stefanilor si Stefaniilor! Am primit astazi un mail foarte frumos, de la mama celor 3 minuni. Un mesaj de multumire catre noi toate, plus [url="http://picasaweb.google.com/Carina.Milea/MisiuneaTriplette?authkey=Gv1sRgCMzy5djKxfP-Cw#5555391168720800146"]cateva poze[/url] superbe cu puii la plimbare.. Mailul suna asa: Buna ziua! nu stiu cum am putea vreodata sa va multumim pentru tot ce ati facut pentru noi.A doua zi am iesit la plimbare cu copiii in caruciorul cel nou, care este superb si foarte usor de manevrat.Nu va spun cum se uita toata lumea la noi si cat de mult ne-au admirat copiii si ,,masinuta'' lor! Va urez o zi buna si numai bine! Va pup, revin! Nihil sine Deo
Sa dea Dumnezeu sa il stapaneasca sanatosi si sa se bucure de el! Superbe pozele, superb sentimentul care ma incearca...Uka mi-ai facut seara mai frumoasa.[asia] ---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] in asteptarea [pegeam] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, [s] [s] [s] La multi ani Stefaniilor si Stefanilor, sa fiti sanatosi, voiosi si cat mai norocosi !!! [s] [s] [s] Manga de ce cearcane ziceai[:D]? eu nu am vazut decat un Aidan frumusel foc si super incantat de cadouri. Monique sunt tare dragute fetitele si imi place tare mult ca se inteleg..cred ca nu se cearta deloc de le-ai luat la amandoua oite [:D]... Uka [asia] Raluk multi ani fericiti impreuna cu cat mai multe bucurii! Mai fetelor ma speriati cu seturile astea de curatenie...in locul lor as fugi cat pot de repede sa scap de asa ceva (de fapt cam asta fac zilnic [:D]) _______________ Ho ho ho ...vine Craciunul !!![cubrad]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi aduc aminte ca am citit la un moment dat despre imunitatea la copii, daca ati putea sa ma ajutati v-as fi tare recunoscatoare [asia] Am o prietena al carui baietel de 3 ani si 4 luni de pe la varsta de 1 an jumate raceste frecvent. Initial la 1-2 luni, acum si din 2 in 2 saptamani, mai ales ca din toamna a fost dat si la gradinita. De Craciun a fost internat in spital la Medlife deoarece a facut amigdalita dupa care au urmat complicatii si a facut si sinuzita si otita. Mi se rupe sufletul cand vorbesc cu ea, mai ales ca acum e si pe antibiotic puternic. Daca aveti cunostinte de medici buni sau tratamente alternative va rog tare mult sa-mi spuneti. A tot fost in diverse locuri, dar dupa cum se vede nu a reusit mare lucru. Multumesc [asia][asia][asia] _______________ Ho ho ho ...vine Craciunul !!![cubrad]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, acum am vazut gestul vostru frumos pentru tripleti. Felicitari tuturor mamicilor implicate. Asta cu setul de curatenie si gandurile ca ne vor ajuta mai tarziu sunt sperante. Sunt doar niste maimutzele adorabile care ne imita, in adolescenta camera lor va fi vraiste, din pacate [:-)))]. Interesant e ca eu stiu multi baietei interesati de acest set, dar nici o fetita [:D] Diana cu [url="http://dianamim2.shutterfly.com/"]Nicholas Tom[/url] (3 sep 2009) si [url="http://dianamim.shutterfly.com/action/?a=0BbuXDlo2bMX9w"]Peter[/url] (3 oct 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Stefan de Techi, Stefan de Raluca_u si Stefania de Iuliapapusa! [pk][pk][pk] Uka [olala][olala][olala] Am vazut poze minunate cu Monique&co [olala][olala][olala] Multumesc, fetelor, de urari! Claucia, eu ti-am raspuns data trecuta. Aricel in locul ei as merge la un medic bun, ori naturist, ori homeopat. Asa, degeaba iti spunem noi de echinaceea sau usturoi, sau altceva, trebuie sa-i faca cineva o schema personalizata. Sper sa rezolve problema. Tine-ne la curent! Apropo de imunitate, vreau sa va intreb daca folositi careva un produs. Azi am mers la farmacie sa iau vitamina D si a zis ca nu are decat cu catina. Ingrediente: vitamina D, vitamina E, ulei de catina, ulei de masline. Am refuzat, in ideea sa merg acasa sa studiez (dar nu am avut net azi [:D] si deci acuma nu am timp). Uleiul de catina stiu ca pateaza portocaliu si de aia ma gandeam ca poate nu e indicat sa il ia un bebe asa mic [:D]. Dar daca as ajunge la concluzia ca e voie catina la varsta asta, mi se pare un mod foarte fain de a-l da la copii, pentru ca tinctura nu e voie, si siropelul are zahar. Folositi careva vitamina D cu catina? De la Bebecina parca era...
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete dragi va [pup]! Am intrat cu intirziere sa urez si eu lui Stefan de Techiluta si Stefaniei de Iulia "La multi ani" si felicitari de onomastica lor! Noi serbam azi doi Stefani: sotul meu si talal lui, socrul meu. Sotul e la a patra generatie de Stefan [:D][:D][:D]! Referitor la tema lui Raluk eu spun ca i-am luat mamarutzei asa: - un multifunctional de la eichorn de lemn cu 6 jocuri - o masuta cu tot felul de jucarele dar care NU CANTA (ma innebunesc toate jucariile Isabelei care canta...asa ca am cautat jucarii mai silentioase) - o masina cu telecomanda (of course ca e de la taica-sau ideea) - un ren dansator -hainute A mai primit de la bunici un telefon destept, cantator si mergator, o papusa de la amici, pantofi de casa si alte haine de la cumnata mea... Cel mai tare se distreaza cu renul si cu jucariile de lemn. Am vazut poze de Aidan (vai ce scump e si de ochi frumosi are). Maria super...ce cadou frumos...te invidiez! Acum ma duc sa imi bucur ochii cu pozele lui Monique si cele de la Uka.. Va pup, seara faina! [*] Isabela Maria [*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluk, eu am facut catina cu miere din care i-am dat rareori si lui Zdrelix. Despre tinctura nu stiu ce sa zic pt ca stiu ca are alcool... claucia, ai pus vreo intrebare la care sa raspundem?? Din cate imi amintec au fost cateva fete care ti-au scris si ti-au multumit pentru info. Personal mi se par puerile afirmatiile astea cu "nu mi-a raspuns nimeni, nu m-a bagat nimeni in seama". Si nu stiu la ce te-ai fi asteptat cand tu scrii o data la cateva luni cate un mesaj in care doar povestesti despre familia ta si nu ai o vorba pentru nimeni de aici.... Monica [mamica] de [url="http://picasaweb.google.com/Buflici26"]Zgatie[/url] cu [url="http://buflicel.wordpress.com/"]Blog[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=142491"]Povestea noastra[/url]________________________________________________ Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125752&whichpage=6"]Ingerasul Andrei[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...