Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (203)***La multi ani 2011!***


Recommended Posts

Un an nou bun va doresc! Multa sanatate, pace in suflete si-n case, dragoste si intelegere, bucurii si realizari sa va dea bunul Dumnezeu si sa va ocroteasca de rau!id="red">

 

 

Lorelai

 

As a woman, I have no country

As a woman, I want no country

As a woman, my country is the whole world.

Virginia Woolfid="size1">id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani! Un an nou bun, cu multa sanatate si multe impliniri pe toate planurile! Si sper sa ne revedem cit mai des, in formatie restrinsa sau extinsa. Va [pup] si sint fericita ca va cunosc, personal sau virtual![asia]id="Comic Sans MS">id="size4">

 

CORNELIAid="green">, mami de AGATAid="red">, TUDORAid="limegreen"> si LISANDRUid="blue">id="Century Gothic">id="size1">

 

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)id="size1">
id="right">id="Times New Roman">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI FERICITI!

 

 

BUNUL D-ZEU SA VA BINECUVANTEZE PE VOI SI CASA IN CARE TRAITI.

 

 

FERICIRE, IUBIRE , SANATATE TUTUROR!

 

La multi ani cu veselie, sanatate pe vecie,casa plina de bucate ,dragoste pe saturate, bani la greu, noroc cu carul , ce doriti si sus paharul!

 

 

LA MULTI ANI!!!!!!!!!2011

 

Ma bucur ca existati in viata mea

un pupic urias tuturor

 

 

Iselin daca mai intri, vezi ca tzi-am trimis pe pm nr meu de telefon, poate ne vedem, noi stam la 15 km de Stoneham

 

Corina ,[zana] Stephanie si Yann Edward [caru] + Totoku

 

"Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi"id="red">"

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit in anul 2011 !

Acest an sa va aduca fericire, noroc, sanatate si sa va indeplineasca dorintele puse in sertar si uitate de mult timp acolo [flo].

Eu vreau sanatate pt mine si familia mea, intelegere, toleranta, dragoste si puterea de a trece peste necazurile de zi cu zi, sa nu ma mai las afectata de orice nimic.

Va multumesc ca existati !

 

Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi !

Laura ,Ioana Nazdravana si David Fermecatoru'

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Sa aveti un An Nou bun, cu sanatate si tot ce va doriti voi [pup]

 

eu tocmai ce-am aterizat de la Santo-Domingo, e atit de bine sa fii acasa; acum dezghet brinzoaice, sarmale si carne de frigane, ca ne-am boierit o saptamina pe acolo;

sa va zic de vacanta, soare din greu, vreme superba, mare calma (prea calma), camera faina, resort de kko si plaja publica, mincatz-as, asa ca am fost asediati la secunda de toti vinzatorii de tot ce exista pe lumea asta (de la un ficus pe care-l plimba unul in brate pe plaja, la cofraje de oua purtate pe cap de copii, si toate minunile posibile si imposibile); ce mai, ca la Mamaia [:D], am facut apel la tot simtul umorului (si io nu am prea mult:)), sa nu-mi strice astia, maseuzele, manichiuristele de plaja, macho ce fluierau orice si pe oricine, itelienii de 100 de ani veniti la pescuiala, etc, vacanta;

ca la bilci [:D]; plus ca am aterizat la Punta Cana si resortul asta minunat e la 3 ore de drum cu autocarul, la Santo-Domingo; nu recomand vacante in Dominicana aproape de zone locuite.

revin io cu poze pe FB

 

Dear Lord, please give me the strength to not slap an idiot today

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani 2011!

Va doresc un an fericit, mai bun, cu sanatate, bucurii, cu speranta si pace in suflete!

id="purple">id="Comic Sans MS">

 

Va salut in timp real, mi-au dat drumul joi din spital, maine fac 34 de saptamani si mi-au zis ca de-acum e OK daca nasc, nu vor incerca sa ma opreasca daca se declanseaza. Eu sper sa mai rezist inca 2 saptamani, ar fi super, acuma am mai auzit ca tratamentele indelungate ar inhiba declansarea, deci sper sa nu ajung pe la 42 de saptamani [:D] In orice caz, ieri m-am agitat putin si am avut contractii, deci zic eu ca nasterea dupa termen ar fi ultima din griji.

 

Acasa e tare bine, desi ma cam enervez ca vreau sa fac 1000 de chestii si nu pot, insa sunt tare fericita langa piticul meu. Ne-am lipsit unul altuia enorm, ma pupa si ma dragaleste din 5 in 5 minute, nu lasa pe nimeni nici macar sa vorbeasca cu mine. Revelionul l-am petrecut in liniste, numai noi 4, ne-am uitat la concertul Madonnei de pe TVA si am ramas impresionati. Voi ce facurati?

 

Inca o data, multumesc (in timp real) de surpriza placuta de la spital si abia astept sa ne mai intalnim la un pahar de vorba!

 

Mami de pitic Patrickid="teal">(29.04.2008) si [gravi] 34+ [baietel] Kevinid="navy">

Victoria, fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!

id="Comic Sans MS">id="size1">
id="right">

id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca esti acasa si sanatoasa si bebe sta bine acolo, Dolores.

La multi ani pentru 2011, la multi ani pentru Sfantul Vasile, la multi ani anticipat pentru Sfantul Ion. Sper ca ati petrecut bine de revelion, Craciunul a trecut deja de ceva timp, 2011 a inceput sper cu bine pentru toata lumea, acum, ce mai urmeaza? Pe cine mai sarbatorim, ce v-ati propus pentru anul ce tocmai a inceput?

Am uitat sa va spun, a ajuns si cadoul meu care trebuia sa ajunga de Craciun, ma clar multumita, credeam ca nu mai ajunge. Am petrecut revelionul cu el pe deget .

Carmencita,

Crisian 3 ani si 8 luni si Alex, 14 ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AN NOU FERICIT SI SANATATE dragelor!

 

Sper ca ati petrecut bine si sunteti pline de noi resolutiuni pt. acest an!

 

Am o intrebare, daca puteti sa-mi raspundeti(iara eu cu intrebarile[:)] )

De unde cumparati voi bilete de avion pt. parinti , neamuri, din ro sau cand calatoriti in Europa. Banuiesc ca le cump. voi. Aveti un agent bun? Puteti sa-mi recomandati pe cineva, va rog?

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...