Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (157)


Recommended Posts

Ana,a naibii de enervanta situatia cu scoala.Mie una nu mi se pare normal sa nu poti ajunge usor la director.Da ce e,prim ministru cumva?! da-i mail.e real ca sunt debordati de probleme saracii[alcool] dar un mijloc de comunicare parinte-director,trebuie sa existe.Nu te lasa!Cere mailul lui daca nu cumva il ai.Bafta. Puku,ai o energie debordanta.trimite si la altii[:D] Casa de piatra si copii sanatosi![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gata, am reusit sa intru si eu sa si scriu ceva nu numai sa citesc. Pucku, casa de piatra ! Si sarcina usoara in continuare ! Mikiion, nu am apucat sa vad pozele cu trenuletul dar i le arat in seara asta lui Victor, o sa fie in delir [pk] Carmen, am vazut pozele voastre si cel mai mult mi-au placut pozele cu voi doi, sunteti tare frumosi si schimbarea cel putin fizic, vine din faptul ca v-ati lasat amandoi parul lung. Baietii, simpatici ca de obicei, si pare ca se inteleg mult mai bine decat mai acum ceva timp, gresesc ? Vad ca iar se imputineaza randurile la intalnire, eu zic in continuare ca vin doar ca, daca totul merge bine o sa vin insotita, si nu cu unul, cu doi copii ! Asta pentru ca sotu si-a luat si job de seara cateva zile pe saptamana, sa sustina famelia. Nu ma stresez, ca mai rau decat acasa cu amandoi nu poate sa fie. Mai vine cineva cu copchiii ? Roxana o aduci pe Isa ? Noi suntem bine per ansamblu, maine Sonia face o luna, a trecut ca o parere iar fata a crescut (prea repede). Am trecut deja la hainutele 3-6 luni, mai ales la pijamalele alea cu picior. Incepe sa stea mai mult treaza si am avut cateva episoade din astea de veghe noaptea. Bine ca nu plange, doar chiuie, vrea companie. Eu sunt tot in pioneze cu ranile de la sani, parca observ o ameliorare de la cremele pe care mi le-am tot dat, sau poate doar m-am obisnuit cu durerea [:D] Weekend-ul lung l-am petrecut prin apropiere dar am iesit sambata in parc la Centennial iar luni la Oka. A mers Victor o groaza pe jos, a urcat prin padure, sper sa-l tina pana la vara sa putem iesi asa mai des. O chestie misto pentru el a fost ca la intoarcere am trecut cu bacul inapoi pe insula si a fost tare incantat. Curcan n-am facut ca nu a avut cine sa-l execute. Desi fata e cuminte nu stiu cum trece ziua si pe lista prioritatilor mele mancarea e printre ultimele. Sper sa ma mobilizez si sa fac macar o supa in dupa amiaza asta. La subiectul cu emigrarea nu stiu ce sa zic, nu am fost eu cea care a vrut sa vina prima in Canada, mi-a luat mult sa ma urnesc din Ro si de-aici nu ma mut prea curand. A, si pentru zavalita noi stam in zona Montrealului dar in partea engleza, asa ca daca nu vrei sa auzi non stop vorbindu-se tzatzaita (care nici mie nu mi-a placut la inceput dar acum mi-e draga) poti sa vii aici in West Island. Restul de avantaje si dezavantaje sunt subiective, parerea mea ! Diana mama lui Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009 "Life's a journey, not a destination"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tre sa scriu si eu rpd. Ce imi vad ochi ieri in planner la fiu-meu? "homework starts tomorrow"[:D] Yupii am trait sa vaz si pe asta. Si bineinteles ca acum cand mergem in vacanta[:D][:D] Pucku casa de piatra si bbei frumosi! Mqqm ce inseamna aia ca nu pricep[:D] maru, da chiar asa tu cand ne mai binedispui? Numai bine tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa ma vait si eu de vreme, azi l-am imbracat pe V cu costumul de iarna de anul trecut care spre surprinderea mea inca ii mai vine [pk] EU totusi mai sper ca vom mai avea ceva zile frumoase pana la iarna, totusi in weekend am avut sambata si luni frumoase, frig dar cu soare si fara ploaie si vant, sa fim optimiste ! Olga, ce ne mai scrii de voi ? A trecut tusea aia urata ? La Victor a durat vreo patru zile si tare m-am mai speriat de cum nu putea sa respire. M-am gandit la voi [flo] Diana mama lui Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009 "Life's a journey, not a destination"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ione81
trebuie sa vedeti asta: http://portablefilmfestival.com/video.php?video=1076 azi nu mai miroase a toamna afara, ci a iarna! brrr. da' cica vine soare joi si vineri, macar atat! o dupa-amiaza buna! Ione
[pup][pup][pup][:D][:D][:D][:D]am ras cu lacrimi, mersi, parca o vad pe maica-mea[8D][8D][8D] Corina ,[zana] [url="http://photos.yahoo.com/nagy_corina2000"] Stephanie[/url] + duggy Totolino prostolino "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumec de ganduri bune fetelor[pup] tot la 2 saptamani am CM; facut ultrasound, vazut chist hemoragic care se trateaza cu wait and see vreo doua luni, dupa care s-ar putea sa treaca daiopri[pup] vacanta placuta ! pucku casa de piatra! prestat curcan inca de sambata de la pranz, acum ma pregatesc de sarmalute in foi de vita[pofta] maine muncesc de acasa... [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...