Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta *137*La multi ani!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA
Atunci nu mai facem, Gabi nu se incadreaza! [:D]Cris mami de Alexia & Ana
align="right" id="quote2">mi-au rugini articulatiile[:-)))]asa Simona nu ma lasa singura cu "sulueta"....PS: dar pt "descreerarea creierului"[:D] si miscare as face-o...si sa topai fara copii 5 min ar fi un vis...iar visele nu se implinesc toate.Dar sa fim sanatosi.Astept clubul de la Crix[:D]
id="right">Blogul Speranta moare ultimaBlogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="purple">id="Script MT Bold">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut inimoaselor,

am ajuns acasa cu bine...de mult, adik m-am tinut de cuvant..la 11 eram acasa.am plekat la ora 4 din Cta, deja in Cernavoda viscolea fff rau, pe autostrada nu se vedea la 2 m in fata, accidente in lant, am rezolvat treaba si la ora 8.30 am plekat din Bucuresti inapoi.la 11 eram in fata blocului.am experineta acestor drumuri rapide..m-a obosit zapada.

am fost si afara cu copilul, cu sania in parc ..dar batea vantul rau, am facut si clatite la cerintele copilului, acum astept cina(executata de sot, eu sunt obosita, am condus prea mult!!!) si astept apoi s ainceapa serialul preferat "Anatomia lui Grey".

Maine beau cafeaua cu voi...la birou.

 

va pup.abia astept sa stam maine la o barfa.

 

P.S. ZUMBA incepe de joi...sunt in "perioada vulcanica"

 

 

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

 

Poze Mos Craciun DC

 

bazar umanitar

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cu sanatate.Sper ca ati petrecut frumos Revelionul.

 

Vladis,condoleante.[asia]

 

Sanatate multa bolnaviorilor/bolnavioarelor.[pup]

 

Eu pe 1 am zacut/vomat &co,asa ca sper numai sa nu se adevereasca zicala aia cu ''ce faci pe 1-vei face tot anul'' ca nu-i a buna.Asa ca nu m-am bucurat de nici o mancare.Am si slabit,desi nu-mi doream taman in felul asta,ca deh,cam fac greva foamei de dinainte de Craciun cu starile mele nasoale.Si nu,nu-s gravida,ca toata lumea mi-a zis ca sigur asta e,din moment ce am asa greturi si varsaturi si stari de ameteala si lesin..eu nu stiu ce sa zic,poate niste analize,ar putea clarifica situatia.Acum sunt ceva mai bine,dar nu stiu ce sa zic,ca azi sunt bine,maine ma ia iar si tot asa.Si in timp ce frigiderul meu era doldora de mancare,eu mancam stiksuri si paine prajita ca gravidutzele vomitacioase[:D]..Asta e...

David se tot trezeste noaptea si deja am ajuns la o oboseala cronica,ca am tot sperat ca-i o perioada si ii va trece,dar vad ca nu-i mai trece si m-a exasperat cu trezirile nocturne si apoi stat cu orele dupa el sa readoarma..

Cam asa ne-am distrat noi de Revelion..cel putin David si-a revenit cu vomatul si a inceput sa manance iar mancare normala,ca a fost la regim si el saptamana trecuta, aproape toata.

Va pupam si va dorim o seara superba.[pup]

 

POZE CU NOI

[mamica] de David Christian[copil]

 

Speranta si incredere pentru David id="red">

Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca dau buzna asha... deodata...am nevoie de nishte pareri ale unor mamici iubitoare din constantza... si daca avetzi chef si timp sa raspundetzi ok, daca nu ...nu. La ce creshe v-atzi dat/da copiii si de ce?

 

 

_______________________________________________

din 09.12.2009 mami de gemanutze sagetatoareid="size1"> [amoras][amoras]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Ctlas [gvid]http://www.bizcafeshop.ro/skin/frontend/bizcafe/default/images/media/espresso-academy/cafea-clasica-vs-espresso.jpg[/gvid]
Citat:
citat din mesajul lui larisel
Scuze ca dau buzna asha... deodata...am nevoie de nishte pareri ale unor mamici iubitoare din constantza... si daca avetzi chef si timp sa raspundetzi ok, daca nu ...nu. La ce creshe v-atzi dat/da copiii si de ce?
align="right" id="quote2"> Larisel eu nu am astfel de date despre Constanta,iar in Navodari este doar o cresa[:I] despre care nu stiu mare lucru
id="right">Blogul Speranta moare ultimaBlogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="purple">id="Script MT Bold">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neataaaaaaaaa,v-ati trezit gagici??haideti la o [cafea][cafea] calda,perfuzabila cu nes[pofta],ceai fructat[cit],trabuce [jamaica][jamaica] si vougue [fum][fum]

 

Sper sa fiu si eu azi un pic mai linistita ca m-au capiat ieri[bang][bang].Si a nins asa de mult,ca acum sunt ditamai nametii de zapada[pk][pk]

Stati asa sa imi beau si eu cafeluta si revin mai tarziu dupa ce recuperez[pup]

 

brotacul tero-sectorist[poc][poc]MIRUNICA TERORICA

 

A VENIT IARNA [cubrad][cubrad]

 

 

BAZAR

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui larisel
Scuze ca dau buzna asha... deodata...am nevoie de nishte pareri ale unor mamici iubitoare din constantza... si daca avetzi chef si timp sa raspundetzi ok, daca nu ...nu. La ce creshe v-atzi dat/da copiii si de ce?
align="right" id="quote2">Larisel eu iti recomand cu mare caldura Cresa 18 din Inel 2. E renovata acum cativa anisori, foarte calduroasa, copii ingrijiti super. Problema este de a si reusii sa inscrii copilu ca e bataie pe ea. In principiu te duci cu un an inainte la Asociatia creselor si depui cerere... pe cat posibil sa vb direct cu directoarea mare si iti tin pumnii.Neata fetele... eu sunt in stare nasoala azi... m-a suparat sotu de la prima ora... nu am chef de nimic...[q][q][q] O sa incerc sa stau in birou, ca strutu cuc apu in nisip, sa nu vad sa nu aud... doar pe voi sa va citesc.[pup]Ingerasii mei: Monyid="purple"> (03.12.2003) si Teoid="blue"> (17.05.2007)Ce am eu de oferit si/sau vandut?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!!

grrr ce ghetus pe jos azi! din lipsa de timp nu am dezsapezit masina.. deci voi avea dupa-amiaza de lucru in plus.

Georgi lasa supararea.... se mai intampla! [pup]

Alinescule bine ca ai venit inapoi cu bine.

Larisel nu stiu crese din experienta personala... o membra veche [:D] a avut fetita la cea din Flamanda si era relativ ok. si o mai stiu pe cea din tomis nord. dar depinde si de locul unde stai.

a inceput eclipsa... celor dotate cu ochelari distractie placuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...