Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici inimoase de Constanta *137*La multi ani!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Georgi, eu te inteleg...cand se pun nervii invers pe sot, parca-ti vine sa pleci si sa-l lasi. Unele-s trecatoare, dar si cand revin, parca ne spunem ca nu merita atatia nervi. Eu am avut noroc azi, a venit o prietena si s-a plans si ea ca sotul e prea nepasator la grijile cotidiene...si mi-am zis in sinea mea ca noi femeile suntem puternice, ne luptam cu toate greutatile...ale vietii valuri

 

Spanac, vreau proaspat, pentru salata.

 

Kim, la scoala 7 am terminat eu. Treaba s-a schimbat in acesti multi ani, acum nu mai stiu nimic, tot de 29 am auzit mai multe bune, in frunte cu Primavera. [:)] Vai ce moment greu pentru voi!

 

Cris mami de Alexia & Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Crix [pup] o sa te obisnuiesti iar[flo] si dupa CIC.Peste proaspat avea la noi in piata(la magazin nu la pescari)[:D]

 

 

Kim eu nu stiu nimic de acele scoli.Stiu doar ca eu am scapt de stresul inscrierii in clasa 1.Pe Bogdi l-am inscris deja ...cred ca din noiembrie(atunci s-au facut inscrierile m-ai neoficial,dar cu tot dosarul si complet)

 

Despre dat zapada asta e unul din dezavantajele statului la curte....dar e minunat[:D].Eu/noi la Br stateam la curte(casa socrilor din BR) si doi ierni am dat si eu zapada.

 


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La eclipsa tot prin geam din acela de sudura ne-am uitat si noi.ia explicat Dan lui Bogdi ce vede si de ce...o fost incantat ....dar peste cateva zile o sa verific sa vad ce stie de fapt[:I]

 


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehee, Dodo, la tine acolo sat de pescari, doar de la "navod" vine numele orasului... Mi-e pofta de Dorada, dar vad eu ce gasesc zilele astea. Vineri se mananca peste, e Sf Ion, dar pt ca este vineri va fi post si dezlegare la peste. Cred ca de aceea nu prea e in magazine, plus ca nu-s refacute stocurile...ca dupa sarbatori

 

Cris mami de Alexia & Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana scrie pe pereti!! [help] N-am avut asa prb cu Alexia!!

Motivul este placa magnetica pe care a adus-o Mosul, am montat-o pe perete si o vede pe Alexia scriind. Mai devreme s-a trezit, a evadat din patut si s-a apucat de scris, si pe tabla si pe perete. Am auzit-o vorbind, cred ca explica ceea ce scria...

 

Cris mami de Alexia & Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La 29 nu s-au facut liste ,nu s-au depus dosare..totul se face pe data de 1 februarie..Toti colegii lui Luca vor la Primavera..am fost ,ne-am cunoscut ..dar nu depinde de ea..iar acum acesta cunostinta care a lucrat la inspectoratul scolar ma inebunete cu invatatoarele de la scoala 7..La 7 a terminat si sotul meu..dar asa cum spui tu crix..s-au schimbat vremurile...

Oricum numai cu pile si telefoane date la directoare (si cu ea m-am cunoscut personal[:D])pot avea sansa de a pica la Primavera...altfel nu[q]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragelor!

Crix & Georgi rabdare si...tutun, daca merita efortul, voi stiti cel mai bine cum ca sunt sotii.[flo]

Ledi & Mada refacere rapida! mergeti la medic, nu este de stat pe-o ureche.[flo]

 

Cat despre detoxifiere, Alex a mea a cerut FASOLE [pk], ceea ce am si executat inca de ieri.[:D]

Noi ne indreptam spre sc 37, sunt foarte bine cotate doua invatatoare, vom vedea cum vor decurge "ostilitatile". Noi vrem la cea de pe locul 2 [:D].

[?]Apropos: ce acte trebuie sa contina dosarul de inscriere pentru scoala?[?]

 

Va doresc o seara buna!

 

***************************************

 

Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!id="blue">

----------------------------------------------

Ionut Minoiu

***************************

 

 

 

[foto]1 , 2, 3

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] 1id="red"> (27 feb 2004) & Teodora Lucia id="red"> [zana] 2id="blue"> (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui crixia
Ana scrie pe pereti!! N-am avut asa prb cu Alexia!!
Motivul este placa magnetica pe care a adus-o Mosul, am montat-o pe perete si o vede pe Alexia scriind. Mai devreme s-a trezit, a evadat din patut si s-a apucat de scris, si pe tabla si pe perete. Am auzit-o vorbind, cred ca explica ceea ce scria...
align="right" id="quote2">

[:-)))]Bravo ei, este artista fata.[pk][:D] Dar nu inteleg de ce nu ne spui se explica? Tzi doar pentru tine? Hai, nu fi egoista...spune-mi ce explica...Te rog...[:-)))]

Acum, lasand gluma la o parte, poate reusesti sa cureti. Imi aduc aminte ca eu mazgaleam peretele de langa masa unde imi faceam temele in clasa I. [bang]
Ca sa nu va spun de fiica cumetrei mele, care a desenat cu rujul pe peretii dormitorului niste buze imense. Eu le-am asemuit cu niste vapoare, dar ea spunea ca sunt buze.[alcool]


edit ca sa va arat ce faceam noi aseara pe la ora 20.
***************************************

Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit
--------------------------------------------
Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!id="blue">
----------------------------------------------
Ionut Minoiu
***************************



[foto]1 , 2, 3
Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] 1id="red"> (27 feb 2004) & Teodora Lucia id="red"> [zana] 2id="blue"> (5 aug 2007)

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...