Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici inimoase de Constanta *137*La multi ani!


Recommended Posts

Multzumesc pt raspunsuri. Eu de-abia acum (la 1 an si 1 luna) m-am gandit ca cic-ul se termina la un moment dat (de fapt boc si-ai lui mi-au atras atentzia acum o luna doua cu uite cicul nu e cicul) si trebuie sa fac ceva cu fetele in curand [alcool][alcool]. La 2 luni nu shtiam cand e noapte si cand zi, d-apoi sa ma gandesc la inscris copiii la creshe, gradinitze... Anyway, eu stau in km 5 si lucrez undeva pe bd. A.Vlaicu (pe varianta). Deci ar trebui sa caut ceva ori prin km 4-5 ori pe traseu (cet de exemplu). Imi prinde bine orice informatzie , mai ales ca dupa cum vad sunt presata de timp (cu inscrierea) si researchul meu e abia la inceput [bang].

 

Mersi si pt invitatzia la forum (luluid="red"> [asia])... in masura timpului disponibil ... sunt mare amatoare de dc [:D].

 

 

 

 

_______________________________________________

din 09.12.2009 mami de gemanutze sagetatoareid="size1"> [amoras][amoras]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui larisel
Multzumesc pt raspunsuri. Eu de-abia acum (la 1 an si 1 luna) m-am gandit ca cic-ul se termina la un moment dat (de fapt boc si-ai lui mi-au atras atentzia acum o luna doua cu uite cicul nu e cicul) si trebuie sa fac ceva cu fetele in curand [alcool][alcool]. La 2 luni nu shtiam cand e noapte si cand zi, d-apoi sa ma gandesc la inscris copiii la creshe, gradinitze... Anyway, eu stau in km 5 si lucrez undeva pe bd. A.Vlaicu (pe varianta). Deci ar trebui sa caut ceva ori prin km 4-5 ori pe traseu (cet de exemplu). Imi prinde bine orice informatzie , mai ales ca dupa cum vad sunt presata de timp (cu inscrierea) si researchul meu e abia la inceput [bang].Mersi si pt invitatzia la forum (luluid="red"> [asia])... in masura timpului disponibil ... sunt mare amatoare de dc [:D]._______________________________________________din 09.12.2009 mami de gemanutze sagetatoareid="size1"> [amoras][amoras]
align="right" id="quote2">cea mai apropiata cresa de km 5 este cea de la CET, langa scoala 40. nu am referinte despre ea din pacate. si la big ben au cresa dar este privata, costa cat nu face si nu am auzit de bine despre ea.***************************************Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit--------------------------------------------Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!id="blue">----------------------------------------------Ionut Minoiu***************************[foto]1 , 2, 3 Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] 1id="red"> (27 feb 2004) & Teodora Lucia id="red"> [zana] 2id="blue"> (5 aug 2007)Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui larisel
Daca nu sunt tare indiscreta (dar ma roade curiozitatea si nu pot sa ma abtzin [alcool]), crixiaid="red"> ce reprezinta titulatura ta?_______________________________________________din 09.12.2009 mami de gemanutze sagetatoareid="size1"> [amoras][amoras]
align="right" id="quote2">incerc sa ghicesc eu...ambii sunt raci(ea si sotul)R mare e initiala sotului C mare initiala ei siA este initiala Alexiei si a Anei [:D]am ghicit???
id="right">Blogul Speranta moare ultimaBlogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="purple">id="Script MT Bold">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Larisel,nu esti indiscreta deloc! [:)]

Dodo a explicat 90%

Este de pe vremea cand n-aveam sef, adik leoaica Ana....eram eu, tati si Alexia, toti 3 raci. Sotul meu a declarat cand s-a nascut Alexia: pai e corect, puiul a 2 raci este tot un rac!!![:D]

 

Larisel, te ajuta cineva cu gemenele? Eu cu 2 mandre diferite ca varsta, uneori [bang]

 

Cris mami de Alexia & Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA
Larisel,nu esti indiscreta deloc! [:)]Dodo a explicat 90% Este de pe vremea cand n-aveam sef, adik leoaica Ana....eram eu, tati si Alexia, toti 3 raci. Sotul meu a declarat cand s-a nascut Alexia: pai e corect, puiul a 2 raci este tot un rac!!![:D]Larisel, te ajuta cineva cu gemenele? Eu cu 2 mandre diferite ca varsta, uneori [bang]Cris mami de Alexia & Ana
align="right" id="quote2">Sotzul se implica foarte mult si programul lui de lucru (in ture) ne ajuta de asemenea. Uneori mai vine maica-mea cate o saptamana (sta la 100 km de cta), care de altfel ne-a ajutat si in primele 3 luni... altfel nu shtiu cum rezistam (psihic). Asta vara am stat la tzara (la maica-mea, la soacra-mea... locuiesc in acelashi sat) din mai pana in octombrie. Ce sa zic, e greu, dar fetele sunt destul de cumintzi... deshi acum sunt la varsta cand trebuie sa fii mereu cu un ochi pe ele... merg, cotrobaie, se "bat"... Cu nervii stau mai rau, sper totushi sa gasesc destule resurse de rabdare pana mai cresc fetele un pic. Dar dupa ce vor face 2 ani si va trebui sa revin la birou efectiv nu am solutzii viabile... nici macar cresha nu e o salvare pt ca in cel mai fericit caz primesc copiii pana la ora 17 si jobul meu e 09-18 [bang], iar bona pt gemeni nu ne permitem financiar._______________________________________________din 09.12.2009 mami de gemanutze sagetatoareid="size1"> [amoras][amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mneatza,

 

larisel ma bucur ca iti faci timp sa ne dai vesti despre voi [pup]

georgi......unde/cum esti?

 

azi am ratat gradinita, mi-a fost mila de el, este asa frig...se chinuia la 12 cand il lua soacra-mea.El cum s-a trezit m-a intrebat:

"mami, acum e maine?

da Luca, de ce?

ptr ca ai zis ca maine mergem la gradinita" [bang][bang]

 

fug la cafea...si revin.

o dimineatza plakuta si calduroasa va doresc.

 

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

 

Poze Mos Craciun DC

 

bazar umanitar

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata Lulu...

 

Eu acu recuperam ce scriserati de ieri... azi sunt mai bine... am vb si cu preotul sa mergem impreuna la el, dar am avut si cu sotu o discutie calma... e clar ca pt el, stresul acumulat de mine se evapora peste noapte si a doua zi orice vb aruncata ("inocent") de el, pe mine ma ravaseste mai mult decat isi da el seama... era tare mirat ca cum sa ajungem de la o prajitura in halul asta... deci certurile 2 de alaltaieri, discutiile pe tema casei si a socrului din ultimele luni au trecut si s-au sters... ei nu este chiar asa... i-am spus ca eu momentan sunt inca o epava emotional si ca prind curaj cu fiecare zi si cum incep sa revin mai vesela si mai ok... cand incepem sa ne certam, cedez emotional din nou si-mi pierd speranta in viitor... imi doresc enorm sa fie liniste intre noi, sa apucam sa terminam cu creditul, sa ne mutam la casa noastra... dar in timpul asta trebuie si el sa ma menajeze, sa cedeze cu atat mai mult cu cat din cauza lui suntem in rahatul asta (mai mult decat din cauza lu tasu)... si in nici un caz nu castiga nimik prin insistenta si comportament de mare macho in fata mea...[alcool]

 

Cert este ca a zis cu gura lui ca e ceva necurat la mijloc si ca neaparat trebuie sa vb cu preotul sa ne citeasca si poate sa facem sfestanie.

 

Deci am inceput ziua mai optimista decat ieri, asa incat sunt acilea... langa voi..[flo]

 

Ingerasii mei: Monyid="purple"> (03.12.2003) si Teoid="blue"> (17.05.2007)

 

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut fetele!

crix nu esti singura la faza cu scrisul pe pereti[pup],dar lu melisa ii mai face placere sa se scrie pe fata si pe picioare chiar daca caietul este langa ea.

georgi i-ti doresc multa rabdare si putere sa treci peste aceste probleme[pup]

si noi trebuie sa ne inscriem pt scoala. camelia i-mi spui te rog numele la cele doua invatatoare?[flo]

pupici la toate fetele[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...