Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici inimoase de Constanta *137*La multi ani!


Recommended Posts

Neatza.

O zi frumoasa va dorim,cu planuri pt vacante in 2,3,4 sau cum doriti si sanatate multa.[flo]

 

Cris,ideea de statiune nu e rea deloc,daca si sotul e de acord.Te mai pui pe picioare,te mai destinzi,iti mai limpezesti si mintea..

 

POZE CU NOI

[mamica] de David Christian[copil]

 

Speranta si incredere pentru David id="red">

Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui georgipuia
... dar pana la statiune... si cafeaua suna bine...[pk][pk][pk]Ingerasii mei: Monyid="purple"> (03.12.2003) si Teoid="blue"> (17.05.2007)Ce am eu de oferit si/sau vandut?
align="right" id="quote2">CAND/UNDE/CINE?Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)Poze Mos Craciun DC bazar umanitar
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
Mi-a venit o idee...cand iesim la o cafea?Fara copii...evident[:D]
align="right" id="quote2">,,,,fara copii?![:-@] si lor ce le fac???singura cu D...eheee se vremuri...ce vremuuuriii[pofta]Acum cu 2 copii ,hai ca Bogdi sta pe oriunde iar daca mai e un copil deja e fericit.Dar zuzi...fara ma-sa nu sta[:(].Abia acum a inceput sa-l accepte si pe taica-su....iar staini doar pe cei care-i vede foarte des(vecinii cu care ne intersectam)ii accepta asa fiind lipita de mine sau D
id="right">Blogul Speranta moare ultimaBlogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="purple">id="Script MT Bold">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am venit dupa miros [cafea][pofta] eu una nu ma las de tot de fumat ca mi-e frica sa nu ma las si de cafea [:D] si asa sufar ca de cativa ani nu mai pot sa beau dupa ora 16 cafea, altfel nu mai dorm noaptea, iar eu iubesc ideea de cafea cu prietenele [olala] cred ca mai degraba intalnirea in sine, dar in subconstient socializarea e asociata cu cafeaua/tigara, altfel parca nu e trio-ul complet [barfa][fum][cafea]

 

cat despre mersul la "statiune", si noi glumim pe tema asta de vreo 2 ani, dar chiar se simte nevoia, acu' de ex. ne dedulcim cu polidine si frectii unul pe altul, ca in reclama la carmol[:D]

 

 

 

 

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...