Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici inimoase de Constanta *137*La multi ani!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello gashca![pup]

Azi am inceput si eu munca [q], si mi-e un somn... nu am dormit decit 2h jumate azi-noapte. M-am dat peste cap de cind cu revelionul.

Figuelle , eu am folosit yaz, si am fost foarte multumita de ele, adica nu au avut efecte adverse, gen greturi, ameteli, etc. Sunt destul de scumpute, vreo 50 de ron cutia(daca imi aduc bine aminte), si apropos am o cutie nou-nouta acasa( nedeschisa) pe care o ofer gratuit cui doreste si are nevoie de ea. O cumparasem acum un an, dar, dupa ce am cumparat cutia de yaz, m-am hotarit ca vreau bebe, asa ca... am ramas cu ea. Este in termen, am verificat.

Apropos, parca tu , figuelle, spuneai ca va faceti casa la Lazu. In ce zona ? Inseamna ca o sa fim vecine [:D].

Si eu vreau la zumba, dar nu am cu cine sa las copilul [bang].

Pupici tutoror![pup]

 

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)

Daca va place , votati-ne! Pozele noastre:

http://desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=13

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele!

 

Cand am auzit de intalniri imediat am aparut [:D]

 

Alina: maine la Zumba clar, nu asa am stabilit [pup]

 

La cafea vin, eu sunt prezenta pana incep munca, dupa aia o sa-mi fie cam greu cu programul.

 

Vacanta in doi, ce subiect delicat [:D], eu sigur imi doresc cu toate ca o sa fie mai degraga o mini-vacanta, eu asa am zis intodeauna si l-am pus si pe Sebi in tema sa nu aud comentarii[:D], un concediu cu copii si unul fara. Asa ca mai peste cateva luni, daca mai sunteti amatoare, dam o fuga la munte fara copii sau pe la bulgari: la mare , la soare [8D]

 

Georgi: sa vedeti ca o sa va faca bine, sa va intalniti cu preotul, pe noi tot timpul ne aducea pe linia de plutire cand eram tineri si nelinistiti [pk]

 

[pup]

 

Mami de [copil]Lucian(16.03.2009) si de [auto] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo, deci maine ma echipez de ZUMBA [pk]si la ora 17 ne vedem acolo.

 

Eu/noi suntem amatori de munte...nu putem fara copil(nu are cu cine ramane[:D]), de aceea pregatim o plekare spre sf. ianuarie-inceput februarie la munte..cine mai doreste/pofteste....

 

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

 

 

 

Daca va fi sa te infierbanti, infierbanta-te la soare.

Daca va fi sa inseli, inseala-ti stomacul.

Daca va fi sa plangi, plange de bucurie.

Daca va fi sa minti, minte in privinta varstei tale.

Daca va fi sa furi, fura o sarutare.

Daca va fi sa pierzi, pierde-ti frica.

Daca va fi sa simti foame, simte foame de iubire.

Daca va fi sa doresti sa fii fericit, doreste-ti in fiecare zi...”

Pablo Neruda.

 

 

 

Poze Mos Craciun DC

 

bazar umanitar

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci am venit de la Homeomed pt ca nu se putea sa mai stam asa se inrosise si al doilea ochisor si se umflasera ca de la o intepatura de albina.si cica are conjunctivita pt care ne-a zis sa spalam ochisorii cu ser si apoi sa punem ciplox si de 2 ori /zi innainte de culcare sa punem in ochi si un unguent tobradox sau cam asa ceva si cica avem si rosu in gat pt care ne-a dat Ospamox de 3 ori /zi cate 5 ml.Ce ziceti de tratamentul asta?

 

[hopsieu]Diana, mami de id="red"> Raresid="green"> 30.04.2009 id="red">

Bazar general pe DCid="green">

 

 

am hainute la bazar

 

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana cum arata ochii ..sunt doar rosii? Au conjunctiva roz? Exista secretii sau nu ? daca ochii sunt doar rosii..este conjunctivita virala si nu necesita tratament (in afara de ser fiziologic)..gat rosu..si ti-a dat antibiotic?? Fara sa aiba febra si alte simptome???..of..mor cand vad asta..[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...