Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 94


Recommended Posts

Neataaaaa

[s] Matei de Crlp, ma intreb deseori ce mai faceti...

Duamna lyly, o [cafea]? [:D]

Ancutza si Lila mai urla dupa mine dar eu ii zic cind plec ca ma intorc repede, bunica-sa ii explica in timp ce se uita la mine cum ma sui in masina ca mami pleaca putin si pe urma n-are nici o treaba. E drept ca de obicei vin bunicile la noi deci asta mica e pe teritoriul ei... O singura data am lasat-o la mama ca sa vedem si noi un film (a propos de ce zicea Simina) si cica a fost cuminte, da' la ei e mai greu ca nu e casa child-proof si trebuie sa se uite mereu dupa ea sa nu distruga cite ceva

Simina foarte tare visul cu raluci si avionul ei personal care ii face greata [:-)))] Auzi, [offt], vroiam sa te intreb daca stii unde pot sa gasesc o casuta de catel de curte mai ieftin, eventual second hand?

floricik gata unghiutele, la ce oi potrivi oja asta nu stiu dar am zis ca singura ocazie la care ma vad purtind culoarea asta e de revelion

dana ce tare Davidelul ca-si duce scutecul (vad ca si Maya face la fel), eu am cos de gunoi la ea in camera asa nu o intereseaza aspectul asta.

ralu I-am dat si eu azi Lilei o maturica, nici nu a vrut sa puna mina pe ea [:-)))] Sper sa-si gaseasca un sotz care sa-i plateasca vreo 3 menajere [:D]

Nu mai stiu cine intreba mai de mult de link-ul cu saci de carucior. Uite asta este

Tina ce-ai gatit bun pt azi?

licu spune la zmau ca un test=1 globulet asa ca sa te lase sa-l faci ca-ti permiti [:)] Noi o sa facem revelionul cu niste prieteni tare dragi care vor veni pe la noi, barbatii o sa inghete afara la gratar si noi damele o sa stam la birfa la gura sobei [:D]

Fetelor, brrr, frig tare, va las cu omul nostru de zapada gatit de petrecere [:D] Mai in fata am mai pus citeva poze de la Craciun

Si mai am o intrebare pt mamele de fetite - cit poarta la picior domnisoarele voastre?

Si o restanta de pupici si multumiri lui Andre ca s-a oferit sa ma ajute cu ursuletul, am gasit pe e-bay unul care semana dar era 25 de euro fara transport si am zis sa nu risc sa-l iau si sa nu-i placa. Incerc sa o imprietenesc cu porcul-care-l-a-inlocuit pe panda [:)][pup] Si strupmhy a vrut sa-mi dea ursuletul Andrei, dar nu semana cu disparutul [flo][pup]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza [flo]

 

ne-am repatriat si noi aseara in Bucuresti, am schimbat frigul moldovenesc pe cel de aici [:D].

 

 

si acum urmeaza un val de injuraturi pentru posta romana fshfdhgf;lwiblidugfeLIFHNLSLDGBBDKHFIOSHOIFWOIFMFMNDF DJDJDSIOOJDLQ cretinii naibii dwhhewfhefw Licurici cica au trimis coletul retur ca sta doar 10 zile in posta. Tu in ce zi l-ai pus?

Imi pare rau, o sa te rog sa-l mai trimiti inca o data [flo]

 

[mai][bruta][:(!][haibat][neand][starwars][starwars][starwars][starwars]

 


 

Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold"> [pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza [flo]

 

Monis welcome back home [pup]

Lili Sabina poarta 19 la pantofiori, adidasi, ghetute, dar la cizmulite are cu un nr mai mare pt ca nu reusesc deloc sa o incalt, si ca sa fie treaba treaba, incapatanata pamantului tine doar piciorul stang contra-incaltat, de ma trec sudorile pana reusesc [:D]

 

bai fetelor, hai sa va las ceva sa va distrati...azi-noapte my husband nu avea somn, asa ca s-a pus pe compus un alt fel de plugusor...luati de-aici creatie by Brodos [:D]

 

Aho, aho copii si frati

Stati putin, nu mai postati

Si pe wall ma ascultati!

 

 

Maine anu` se-nnoieste

Si Facebook-u' se-nroseste

De urari de "La Multi Ani"

Pentru proaspatul nostru an.

 

 

Iarna-i grea, Facebooku-i mare

Sa dati "tag" in disperare,

Si apoi sa comentati

Pozele de la alti frati.

 

 

De urat as mai ura

Dar poate il veti "shera",

Si mi se va duce vorba

Ca-s plecat cu sorcova.

 

 

Asa ca la incheiere

Fiindca Facebook-u` o cere

Va urez s-aveti un an

Fara griji si cu multi bani,

 

Cu mult "ler" si sanatate

Ca restu le-om cupara toate!

 

Ia mai manati maaaaiii.....

Haaaaaaaiiii, haaaaaaaaiiii

 

La anu si la multi "Like"!!

 

[asia]

 

 

[*]Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aho aho copii si frati!

 

In primul rand La multi ani Matei!!!!!!!!!!!id="purple">

 

Ancutza voiam sa-ti zic ca Mariuta sta cu mama de obicei, o cunoaste, o iubeste, dar are perioade si perioade. acum e intr-o etapa in care nu pot merge nici la baie fara sa urle dupa mine, nici nu se pune problema sa stea cu cineva in afara de mine, dar asta tine cam 2-3 saptamani din experienta trecuta, asa ca astept sa trecem si peste etapa asta si sa redevina copilul cuminte si sociabil.[:D]

 

Voiam sa va urez tuturor mamiciclor si fulgusorilor un an nou mai bun decat cel care se termina (din punctul meu de vedere a fost un an superb, care mi-a adus sentimente si bucurii pe care nu le mai traisem, un an in care am stat alaturi de puiul meu si m-am descoperit din nou alaturi de ea), cu multa dragoste, multa liniste, cu II pentru mamicile care asteapta si cu un job bun pentru cele care au ramas fara.

 

[pup] dulci si sa ne auzim in anul care vine.

 

[mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica sper sa fie doar o perioada, faza e ca nici nu am mai lasat-o la maica'mea de foarte mult timp, o sa incerc incet incet sa o obisnuiesc acolo, la inceput sa stau si eu cu ea , apoi sa dispar din peisaj cate jumatate de ora - o ora

[flo]

 

 

[*]Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monis, eu am trimis martea trecuta coletul, acum ma uit pe hartia de la posta, 21.12. e data.

Unde sunt alea 10 zile frate??fix azi sunt...offffff...khokaj hfaieuab

Imi pare tare rau ca nu ai putut sa il ridici sa faci cadoul acum.

De trimis inapoi il trimit, nu-i bai..Ideea e ca a ajuns la Bucuresti cel mai devreme joi adica pe 23..cum puii mei sta 10 zile la posta???

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

 

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui floricik

Dankutza asa dereglat e CM-ul tau ? Sau e bb si ai luat un test expirat?[pup]

align="right" id="quote2">

intotdeauna a fost dereglat. Trebuia sa iau duphaston ca sa vina. Numai ca dupa sarcina, parca se reglase si el. Incepuse sa vina luna de luna fara medicamente. Asta e! In martie ma duc din nou la Cezara, dar trebuie sa mai dau un pic din sunci, s ama fac .... hipozela! [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

Noi suntem cu totii mai bine, am si dormit bine cu exceptia a doua reprize cand s-a trezit Vlad plangand din nu stiu ce motiv.

 

Dana, Ancututza si la noi este la fel, nu accepta sa stea cu nimeni. Se joaca cu tati dar este cu ochii dupa mine, cu bunicii nu sta ptr. ca ii vede rar, din acest motiv ma bateau gandurile sa-l duc la cresa 4 ore, ptr. socializare.

Licu, intrebai de revelion, noi mergem la niste prieteni dragi , la curte, un gratar, o barfa la gura sobei [:D].

Ralu_seby, ieri si-a luat sotul un Nikon(a considerat ca trebuie sa intre in noul an cu jucarie noua) este coolpix P100, stie sa faca multe, eu nu prea m-am prins cum sta treaba.

Trebuie sa hranesc un omulet, pe mai tarziu

 

[pup]

 

mami de [copil] Vlad (29.10.2009)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
gandurile sa-l duc la cresa 4 ore, ptr. socializare.
Licu, intrebai de revelion, noi mergem la niste prieteni dragi , la curte, un gratar, o barfa la gura sobei [:D].
align="right" id="quote2">
mei...oare de ce banuiesc eu ca Vladutu o sa doarma la Lila acasa?[:D][:D]

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...