Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 94


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

mei...oare de ce banuiesc eu ca Vladutu o sa doarma la Lila acasa?[:D][:D]

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">
align="right" id="quote2">

eu cred ca banuiesti bine [:D], si tare mult le admir pe fete pt prietenia asta stransa ce le leaga [asia][pup]



[*]Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]
id="right">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello fetele[flo]

 

Nu am cum sa fac o placintica pt ca am citit tot dar Andreiu mi-a inchis tab-urile(mare expert in PC-uri ,mai nou[:D]) so...nu mai tin minte tot ce vroiam sa scriu si nu vreau sa ratez pe nimeni. Asa ca o sa urez tuturor gagicilor si fulgusorilor un an nou reusit, frumos si norocos,cu sanatate maxima si caldura in suflet[pup][pup][pup]

 

Imi place ca deja se vb de bb2, va consider curajoase RAU!!![:D] Eu nu am inca acest curaj,abia am scapat de colici,treziri fara nr(si acum mai maraie in somn dar co-sleeping-ul sa traiasca ca-l mufez rapid si dormim bine toti), de fitze la papa[alcool]...etc etc. Acum e baiat mare,se plimba toata casa, in fiecare zi cuvinte noi, gesturi noi..pur si simplu ADOR perioada asta[olala] Nu as reusi sa ma impart acum la 2...insa pe viitor sigur ii vom face un fratior/o surioara[olala].

 

E oficial, pe 10 ianuarie incep servicul[q][alcool] Sa rad,sa plang...nici eu nu stiu. Cert este ca ma tin tare: TOTUL VA FI BINE,ANDREI CUMINTE ,DORMICIOS SI PAPACIOS IAR MAMI CU UN VENIT FRUMUSEL PT EL[:D][pk]

 

De Revelion noi mergem la restaurant cu niste prieteni dragi. Bubu ramane cu buni(mami)[pk]

 

Va pup pe toate cu drag si sa ne "citim" cu bine si anul care vine![pup][pup][pup]

 

[flo][flo] LA MULTI ANI!id="red">id="size4"> [flo][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata cu dixtractia, ma duc sa ma apuc de bucatareala, ca diseara mergem la niste prieteni (au un baietel de 2 ani jumate cu care Sabina se impaca tare bine) si trebuie sa pregatesc si eu o salata si niste chiftelute...asa caaaaa:

 

La multi ani fete dragi !id="red">id="size4"> sa aveti un an nou imbelsugat, plin de bucurii si realizari si cu multa sanatate

[pup][grup][i]

 

 

 

[*]Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va spun si eu la multi ani de pe acum si tot ce va doriti sa se implineasca in noul an!

Lili pentru azi am facut piftie de curcan,tiramisu,salata de vinete si bilute cu rom.

Friptura o servim la soacra.

Aperitive mai am de la Craciun asa ca nu am stat prea mult prin bucatarie.

Ralu cumnata mea si-a luat un Sony.Imi scapa denumirea.Are 14mp si lentile carl zeiss.Filmeaza si face poze hd.La luat de pe net.De la domo.E in jur de 900 ron,dar au avut promotie la inceput de nov si ea la luat cu 500 ron.id="blue">

 

[mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09)

 

[majoreta] sus,sus,sus,

2 linii asteptam,

prietene felicitam [majoreta]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit capitolul asta si tare imi place atmosfera de aici[pk]

 

 

Va doresc sa va aduca noul an bebelusi frumosi si sanatosi la cele care va doriti!

Sa aveti un an nou plin de fericire !id="red">

 

Felicitari lui Smara![flo]

 

 

 

Michelle id="red"> cu Mateo 18.11.2009id="green"> si MARIO 15.05.2007 id="blue">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele mele, am trecut de dimineata pe la banca norocului, am virat in conturile voastre cu numarul 2011 8760 ore de fericire, 365 de zile de noroc, 52 de saptamani de sanatate si 12 luni de voie buna. Mult succes la cheltuit!

 

Va pup [pup]

 

Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, ultima pe anul asta [pup]

 

Va dau si ultima [cafea] din borcanul de 2010

 

Andre [flo2] nu stiam eu de unde am atatea chestii frumoase in cont [pup]

 

Simina - esti totala cu visul tau, la avion chiar nu m-am gandit dar cu [voma] aia e de bine, sa dea DD sa se adevereasca [pup]

 

Legat de plansul puilor dragi, se pare ca e o perioada in care ei ne vor doar pt ei e clar ca nu vor cu altcineva insa trebuie avut mare grija, in nici un caz nu dispareti din camera fara ca puiul sa stie chiar daca urla plange, daca facem chestia asta, de cate ori vom pleca chiar si pana la buda va crede ca plecam si-l lasam acolo. So, e fiecare data cand plecam explicam scurt si la obiect "mami cu tati pleaca vin repede, mami te iubeste pupat plecat" Asa frumos a explicat superdadaca.

 

fug la tiramisu, salate & Co

 

Lili - casutze de cacatel stiu ca au astia pe la chitila, hai ca poate dau o fuga sa vad un pret, sunt de lemn

 

Lidia - multumim de info, stiam de variantele ieczistente, din pacate.

 

 

 

Speram ca in Anul Nou

In burtica sa apara Kinderica[am]

 

mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09)

 

in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cit de tare e Maya!

Baaai, ma puneti pe ginduri cu tiramisu ala, sa vaz poate fac si eu o incercare asa de an nou, desi eu nu ma pricep decit la prajituri d-astea bebelusesti fara, zahar, fara nika...

Ancutz, Licu, asa e, fetele se iubeste tare, si fulgusorii la fel desi se mai chelfanesc cite o data asa, din amor [:D]

raluci ieftinache vreau, d-aia intrebam de second hand, ca e pt un comunitar accidentat [pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...