Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 94


Recommended Posts

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Amalia doarme de la 9.20, sa vedem pana cand si cu cate treziri prestam la noapte[alcool]

Clar m-am ghiftuit cu tort, de maine tre sa cam zic adio la dulciuri si paine, ca iar am facut colacu pe burta doar intr-o saptamana..Si daca oi mai fi si borti pe bune..sa te tii atunci kilograme fara numar[alcool][bang]

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

 

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Amalia doarme de la 9.20, sa vedem pana cand si cu cate treziri prestam la noapte[alcool]Clar m-am ghiftuit cu tort, de maine tre sa cam zic adio la dulciuri si paine, ca iar am facut colacu pe burta doar intr-o saptamana..Si daca oi mai fi si borti pe bune..sa te tii atunci kilograme fara numar[alcool][bang][:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D] Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy"> [:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">
align="right" id="quote2">Licuriciule, ai grija cu tiramisu daca esti insarcinata...stii tu, oua crude...de evitat.
Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, la asta ma gandeam si eu..In sarcina trecuta am mai scapat cate o maioneza cu oua crude, am avut noroc..dar nu trebuie totusi sa il fortez[:-@]

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

 

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani ! Fie ca 2011 sa fie un an care sa marcheze inceputul unui deceniu de fericire, sanatate, bucurii si impliniri pe toate planurile. Sa ne dea timpul si puterea de a fi mai buni si de a ierta pe cei care au nevoie de iertarea noasta. O mie [pup] si trilioane de [flo] pentru protagonistii deosebiti ai acestei odisei ! id="green">

 

Mami de [copil]Iulia Emanuelaid="red"> 26.11.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...