Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 74 Anul nou sa ne aduca multi bebei !


Recommended Posts

alla sincer imi pare rau eu chiar am citi din urma si m-am bucurat cand am vazut ca ai reusit sper sa treci repede peste si sa ne ti la curent. tu la ce medic mergi? crisstal nu mai gandii negativ te rog asa gandeam si eu acum cateva luni dar dupa prima IA nereusita m-am ambitionat si mai mult trebuie sa reusim orice ar fi.cat este numarul de cromozomi parca normal era 47. oricum cred ca exista solutii si pentru asta sotului i-a iesit nr corect?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carmen ,nu am sunat-o inca,maine dimineata vreau sa ii dau un tel sa vad ce imi spune...inca sunt naucita si nu pot sa cred ca e rezultatul cam nefavorabil...[bang] Sotul nu a facut analiza pentru ca eu merg pe inseminare cu donator si nu a fost nevoie . Altesa nr de cromozomi corect este 46. Vreau si eu sa traiesc acea clipa minunata...sa fiu mamica [gravired] CRISSTAL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen,ieri am fost ocupata cu examene si nu am reusit sa o sun [bang] Luni dimi sun la cabinet sa imi fac o programare ptr marti seara dupa serviciu.Indiferent ce ar fi m-am obisnuit cu ideea,poate totusi are rezolvare...daca nu,asta este. Probabil ca mai departe o sa ma gandesc la adoptie.[q] Tu ai facut cariotipul ? Pupici [pup] Vreau si eu sa traiesc acea clipa minunata...sa fiu mamica [gravired] CRISSTAL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Altesa stim cum e...foarte greu ,dar trebuie sa te aduni si sa o iei de la capat [pup].Poate data viitoare va fi bine [flo] Carmen de abia sambata am reusit sa imi fac programare la dna Dr.....ciudat dar stii ceva? nu sunt deloc stresata ca in alte dati,ceva mai rau ca pana acum ce imi poate spune ? [q]. Te-am intrebat de cariotip ptr ca am avut impresia ca ti l-a dat si tie, scuza-ma ,te rog [pup] Pupici la toate fetele [flo][flo][flo] Vreau si eu sa traiesc acea clipa minunata...sa fiu mamica [gravired] CRISSTAL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...