Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovleceii veseli intampina impreuna 2011!!! (15)


Recommended Posts

buna dimineata, mamici si pitici in anul de gratie 2011 las si [cafea] proaspata pentru toata lumea!!!![pup][flo] Dana, mami de Loredana Georgiana (06.11.2008) [url="http://family.webshots.com/album/579019855MYvQcC"]POZE LORY[/url] [pegeam] Se scutura din nori, de sfinte sarbatori, povesti cu ingerasi, pentru copii poznasi, povesti cu sfinti parinti, pentru copii cuminti [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut si de la mine[:D]! Bia sanatate multa; bine ca sunteti cu totii acum si sa profitati de timpul ramas impreuna Raluk asa imi pare rau ca a suferit mititelul toata noaptea; dar are maselutzele umflate? si Andreiul meu e cam irascibil azi, nu prea stie ce vrea sa faca, dar il scot la aer acum putin dupa ce beau cafeaua; sa doarma bine la pranz
[pegeam] Se scutura din nori, de sfinte sarbatori, povesti cu ingerasi, pentru copii poznasi, povesti cu sfinti parinti, pentru copii cuminti [pegeam]
[url="http://picasaweb.google.com/114023246079607460481/Craciun2010?authkey=Gv1sRgCL_uv4Tk24KYjwE&feat=directlink"] ANDREI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, am uitat sa spun: partea buna e ca de obosit de plansul asta nu s-a trezit la 6:22 ca de obicei, ci la 7 jumate [:D] Irina nici nu stiu ce sa mai cred, ii e umflata gingia in cele 4 locuri ale maselelor din luna septembrie [bang][bang][bang] Umflate asa ca o boaba de fasole pe gingie. Si rosii mai inchis [bang][bang]. Ce sa zic, era de asteptat sa fie mult mai greu la masele si canini din moment ce el la fiecare incisiv plangea cam o saptamana si eu nu prea apucam sa dorm [alcool]. Acum asta a fost deja a 4-a noapte consecutiva de plans, dar in celelalte mai facea si pauza cate 10-15 minute, si atunci nu i-am dat nurofen...
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai si Andrei a avut maselele de sus umflate vreo luna jumate si se vedea asa un punct alb, dar spre marea mea uimire nu a plans deloc, nici macar cand au spart, pot spune ca luna asta a fost chiar una f linistita cu somn normal; nici macar febra nu a facut, el care la incisivi facea si 39.5; sper sa ii iasa repede maselutzele si sa nu mai chinuie baiatul
[pegeam] Se scutura din nori, de sfinte sarbatori, povesti cu ingerasi, pentru copii poznasi, povesti cu sfinti parinti, pentru copii cuminti [pegeam]
[url="http://picasaweb.google.com/114023246079607460481/Craciun2010?authkey=Gv1sRgCL_uv4Tk24KYjwE&feat=directlink"] ANDREI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata [flo] Sa avem un an plin de bucurii Eu incep anul destul de optimista desi m-am culcat la 5 si m-am trezit la 8. A fost foarte simpatic la petrecere, intr-un conac sasesc de langa Tg Mures cu formatie care canta o melodie in romana una in maghiara, ansamblu de dansuri populare, tot asa multicultural. Bia imi pare rau, sper ca nu e ceva grav. Va pup, sa aveti o zi odihnitoare [pup] Monica, mamica de Teodora (04.09.06) si de surioara Andreea (20.08.09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ne-am regasit in anul nou ! Biaz multa sanatate puiutului, sper sa fie totul ok. Raluk sper sa fi fost ultima noapte agitata si gata..de anul asta sa fie mult mai bine si sa nu-l mai doara nicio maseluta, sa poata dormi toata noaptea. La multi ani inca o data !!! _______________ Ho ho ho ...vine Craciunul !!![cubrad]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua de Sf VAsile!!
La multi ani 2011!!!
Vå pup si va doresc numai bine in noul an! Bia multå sånåtate la intreaga familie.[pup][pup] Raluk ai ai ce noapte ai avut!Cred ca o så fie petrecaret de revelioane nu ca voi care dormiti dupå miezul noptii[:D] Mamideandrei ce frumos ai petrecut![olala]Si eu am petrecut un revelion pe internet cu Bubu pe vremea cand eu eram in romania incå. [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 30+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29 Mamideandrei ce frumos ai petrecut![olala]Si eu am petrecut un revelion pe internet cu Bubu pe vremea cand eu eram in romania incå.
te pup cu drag! Daniella cum a petrecut revelionul?
[pegeam] Se scutura din nori, de sfinte sarbatori, povesti cu ingerasi, pentru copii poznasi, povesti cu sfinti parinti, pentru copii cuminti [pegeam]
[url="http://picasaweb.google.com/114023246079607460481/Craciun2010?authkey=Gv1sRgCL_uv4Tk24KYjwE&feat=directlink"] ANDREI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...