Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovleceii veseli intampina impreuna 2011!!! (15)


Recommended Posts

Mely imediat spui si tu ca incepe numaratoarea inversa! [olala][olala] Iulia, Elle [pup][pup] Dana si nu ai spus ca vrei blitz pentru interior? Imediat o sa ai in familie doua voturi pentru asta! Va veni Ana si va spune ce va dori [:D] Eu ma tot mir cate am invatat azi despre dinti [8D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mai fetelor, gata torturile ? artificiile ? Simt deseori cand intru pe forum ca toata lumea asteapta un anumit mesaj ca sa inceapa sa scrie....nu stiu ce e in ultima vreme. Eu astept sa se culce David ca sa fac un tort. In rest sunt bine, am mancat niste peste prajit cu usturoi care mi-a picat deosebit de bine, atat la stomac cat si la suflet. In ultima vreme Davidelu e extrem de agitat si vorbeste atat de mult pe limba lui......are atata energie de nu am crezut ca se poate. Pregatiri frumoase in continuare [flo] Sarbatori fericite tuturor dovleceilor si parintilor lor !!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna. Sunt si eu prin preajma, dar nu am starea de spirit necesara....asta e, nu va fi un Revelin plin de fericire, dar il vom trece si pe asta, ca timpul nu sta dupa noi. Va pupa fata, spor la pregatiri.[pup] ---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] in asteptarea [pegeam] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit, girls! Luto, eu asteptam mesajul de la tine ca sa scriu[:D] Zilele astea e coautorul acasa, in concediu, prin urmare rutina aia pe care o aveam cu Pisi s-a dus. Nu mai doarme, nu mai mananca solid, doar san. E inca infundata in nasuc, picaturile lu' papuc nu mai au efect, azi i-am facut aerosoli cu ser. Oare ce altceva se mai poate folosi? Am mai luat ulei de eucalipt dar inca nu l-am folosit. Azi a dormit 15 mins toata ziua, prin urmare a fost un pic irascibila[:D] si eu un pic mai mult. Pe la 21 a adormit in brate dar tot atunci au inceput unii din bloc sa asculte muzica si sa-si dea dedicatii la microfon. Pana la urma s-a dus tatal copilului la ei si cica aia l-au invitat sa bea cu ei, evident urland in microfon:))) Iar el ca un barbat adevarat a zis ca nu, ca are copil mic acasa si incearca sa-l adoarma[:D] Maine seara o sa mergem la prietenii nostri dragi! Ia sa vedem cine ghiceste? Va dau un mic indiciu: Love is in the air! Ce usor e! Gata girls, va pupescu, ma duc la somn! [url="http://13enterprise.co.uk"]Pentru puiul tau[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Heiii Luci pai si eu ieri sau cand am incercat sa dezmortesc atmosfera, cand am intrebat de planurile de Rev. Ralu mergeti la techilosi!!! [pk][pk][pk] S-au inteles fratiorii astia mici, nici Alex nu a dormit deloc azi. Drept bonus, acuma seara l-am culcat pe la 10 cred si de atunci nu m-a chemat deloc!!! Cred ca doarme dus pana pe al 4-5 [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Luci, apropo de tacerea asta de pe forum, eu propun o provocare: sa-i facem in ciuda la Alex, ca tot a zis ca asta e locul nostru pentru revelion... ia sa fie capitolul 16 locul pentru Revelion! [pk][pk][pk] Sa vedem, putem? Mai putem umple capitole ca pe vremuri?
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mary_07
Ralu ,hai ca incep eu prin a va da de baut! [berica][berica][berica][bere][bere][bere][cheers][cheers][cheers] E deja trecut de doispe' si imi sarbatoresc onomastica,e Sf. Melania. [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]9+
Iuhuuu Meli, nici n-am stiut!!! [cheers][cheers][cheers] Sa cresti MARE! [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mary_07
Ralu ,hai ca incep eu prin a va da de baut! [berica][berica][berica][bere][bere][bere][cheers][cheers][cheers] E deja trecut de doispe' si imi sarbatoresc onomastica,e Sf. Melania. [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]9+
La multi ani!![batetoba][batetoba] BAg si eu o bere ca am o pofta...[pofta] [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 30+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...