Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovleceii veseli intampina impreuna 2011!!! (15)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui raluk16
Citat:
citat din mesajul lui mary_07
Ralu ,hai ca incep eu prin a va da de baut! [berica][berica][berica][bere][bere][bere][cheers][cheers][cheers] E deja trecut de doispe' si imi sarbatoresc onomastica,e Sf. Melania. [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]9+
Iuhuuu Meli, nici n-am stiut!!! [cheers][cheers][cheers] Sa cresti MARE! [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Peste vreo 6-7 luni asa,voi fi foarte MARE [:D] [pup] [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mary_07
Citat:
citat din mesajul lui raluk16
Citat:
citat din mesajul lui mary_07
Ralu ,hai ca incep eu prin a va da de baut! [berica][berica][berica][bere][bere][bere][cheers][cheers][cheers] E deja trecut de doispe' si imi sarbatoresc onomastica,e Sf. Melania. [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]9+
Iuhuuu Meli, nici n-am stiut!!! [cheers][cheers][cheers] Sa cresti MARE! [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Peste vreo 6-7 luni asa,voi fi foarte MARE [:D] [pup] [i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]9+
Da, la asta m-am referit, dar uite ca suna mai bine sa spun "sa cresteti MARI!" [:D] Deci eu am furat vinul si Iulika berea! Inseamna ca acolo la Iulika e mai cald [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragelor, Va urez de acum,Un An Nou plin de fericire si numai lucruri bune! Sper din tot sufletul ca atunci cand deschid pagina dovleceilor sa gasesc de citit mereu lucruri ce imi vor aduce zambetul pe buze. N-am sa uit niciodata mesajele de sustinere si incurajare cand s-a nascut Lisa si toate gandurile bune. Chiar de nu scriu des,atunci cand apuc sa citesc doua trei mesaje,ma gandesc cu drag la voi. Imi sunteti dragi si va iubesc pe fiecare in parte.[pup] Va multumesc pentru tot,pentru randurile scrise sau doar gandite. La multi ani Melania! [flo] Iuliko 30 saptamani?Ahhh ce zboara vremea.Acuma vine surioara dragalasa. Fraguta in ce companie placuta o sa va petreceti Revelionul.Foarte frumos! Luto habar n-ai ce pofta mi-ai facut cu pestele cu usturoi.CE e drept,de cand sunt pe pamant nipon,nu prea am mancat peste cu usturoi.L-am servit in toate felurile dar nu cu usturoi.Dupa Anul Nou,jur ca o sa-mi fac peste cu usturoi si mamaliga,sac.[:I] Am mai retinut o treaba cu spalatul pe dinti.Sotul a avut probleme mari cu dantura si eu la fel,am foarte multe plombe si dinti cu probleme.Acum trebuie sa-mi fac si un implant.N-am putut salva o masea.Ma rog,ideea este ca am inceput sa o spalam pe Erika pe dinti,de la 7 luni cand au aparut primii dinti.Cu o periuta din cauciun pe care o manevra ea si o alta periuta eu sau tati care facea finisajul.:d Erika se spala acum singura,la sfarsit o ajutam cu maselutele din spate,la care nu reuseste sa ajunga. Cu Lisa am inceput mai tarziu,pe la un an.Acelasi ritual,doua periute.Insa acum Lisa a vazut cum procedeaza Erika si imita tot. Erika a prins deja obiceiul si nu se duce la nani fara sa se spele pe dinti si sa isi perie parul[olala] La multi ani 2011!! __________________________________________________ [url="http://bebelinaerika.blogspot.com/"]Jurnal de "mogalnete"[/url] [url="http://intarasoareluirasare.blogspot.com/"]Japonia prin ochii unui amator[/url] Sabina Y.mami de [buburuza][url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1269"]Erika Ilaria[/url](31 august 2007) si [buburuza][url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=140530"]Lisa Maria[/url](23 iulie 2009) fosta devylla
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la noi! La multi ani burticuta Melania[flo]! Sa fii sanatoasa si fericita! Va doresc la toate un an nou mai bun, prosper si dovlecei sanatosi fara probleme. Alex e foarte energic adoarme foarte greu seara a venit si cumnatul la noi de revelion cu prietena a inceput sa-i caute prin casa. Noi vom sta toti acasa cu masa plina sper sa adorm usor copilul fara urlete si tipete ca anul trecut s-a speriat de artificii si pocnitori. Iulia ma bucur ca ai intrat pe la noi dar mai scrie si tu ceva ca numai stiam nimic de tine. Am tot sunat acum nu stiu poate ti-ai schimbat numarul de telefon. In fine sanatate multa lui ucu. Din pacate si noi am vizitat spitalul anul acesta[q] Iulika 30 saptamani nu imi vine sa cred[olala]. Luto[pofta] ma bucur ca david este bine iar cu pestele deja mi-am facut o pofta. Alex te salut si te pup[pup] Alex (05.09.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea][cafea][cafea][cafea]uitasem Distractie placuta mamicilor care plecati la munte. Uka sper sa treaca usor febra fetitei ca sa te poti relaxa de revelion. Laura la fel sanatate multa lui mihnea (cat mai putine scaune, alex are unul pe zi ce fericire maree, cred ca punem la rama asa legat si misto e[:D]) asteptam impresii si poze minunate de la voi toate. Fragutza party placut cu prietenii vrem poze sa revedem doamnele si puisorii (nu stiu daca am ghicit sa fie techi si hepi[:D]). Alex (05.09.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!!! anamaria, [pup] pentru cafea! [bum][harp][cheers]
MELANIA
sa fiti sanatosi cu totii, sa duci sarcina cu bine la termen si sa aveti parte de un an nou plin de bucurii!!! noi am bucatarit aseara pana tarziu, pentru ca azi sa nu mai fac nimic decat sa ma aranjez [ispita]!!! eu am facut tort tiramisu [pofta][pofta]o nebunie, stiu, ma laud singura [:D] si alte cateva aperitive; de sarmale si friptura s-a ocupat mama! eu va pup si sa aveti o zi asa cum va doriti!!!! mai vb pana la sf anului [:D]
[pegeam] Se scutura din nori, de sfinte sarbatori, povesti cu ingerasi, pentru copii poznasi, povesti cu sfinti parinti, pentru copii cuminti [pegeam]
[url="http://picasaweb.google.com/114023246079607460481/Craciun2010?authkey=Gv1sRgCL_uv4Tk24KYjwE&feat=directlink"] ANDREI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cheers][cheers][cheers][cheers][cheers] La mult ani si bucurii Pentru voi iubiti "copii"! La multi ani si sanatate Ca-i mai buna decat toate! Numai bine va doresc Pentru ca mult va iubesc! LA MULTI ANI 2011!!! [cheers][cheers][cheers][cheers][cheers]
---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...