Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovleceii veseli intampina impreuna 2011!!! (15)


Recommended Posts

Hehhheee ce viata pe mine! Stau aici pe fotoliu, mananc din sarailie de la Raluci (e asemanatoare cu baclavaua, nu? [pofta]) si citesc cu mult drag urarile calduroase si din suflet ale fetelor dragi! Cecilia, Carina [pup][pup]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Raluk [pup] de urat te-am urat acum cer si plata..[:D] Glumesc...dar chiar am o intrebare: ai inceput sa ii dai goji berries lui Alex? Ca tare ma tenteaza sa ii introduc Isabelei in mediul de fructe asa ceva...exista contraindicatii? Tu ce parere ai? Si parca tu ziceai ca ai plantuta...de unde ai luat-o? [*] Isabela Maria [*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluk, si noi te pupam cu mare drag. Poate ne mai vedem pe aici ca eu cred ca pe aici ii petrec Revelionul, cu o mare durere de stomac si cap si greata. Am gatit ieri si am papat cate ceva aseara din ce a facut si ceva mi-a cazut rau. Asa ca acum bolesc si ma ingretosez si cand simt miros de mancare. Bine ca Maria mananca singura putinul care il mananca ca daca ar trebui sa ii dau eu cred ca as da afara. [*] [pegeam] [*] Mami si Maria in asteptarea lui Mos Craciun [*] [pegeam] [*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui vik-cj
Raluk [pup] de urat te-am urat acum cer si plata..[:D] Glumesc...dar chiar am o intrebare: ai inceput sa ii dai goji berries lui Alex? Ca tare ma tenteaza sa ii introduc Isabelei in mediul de fructe asa ceva...exista contraindicatii? Tu ce parere ai? Si parca tu ziceai ca ai plantuta...de unde ai luat-o? [*] Isabela Maria [*]
Cautand site-ul, uite ce am gasit: http://www.goji.ro/produse-din-goji tot din Cluj! Eu il gasisem pe asta: http://www.moca.ro/main/page_produse_cumpara_goji.html cu arbusti. Am luat doi, el a zis ca rezista si daca ii las in ghiveci, si daca ii pun in pamant. Sa vedem la primavara, nu mi se pare ca o duc bine [:D]. Dar aveau multe fructe pe ei si i-am dat lui Alex din ele prin noiembrie. In rest le-am mancat eu [:D]. Nu a avut nici o reactie. A si mancat putin. Semintele nu sunt mari, sa se inece. Eu zic ca decat o tableta de vitamine, mai bine asa ceva. Bine ca mi-ai amintit ca am primit de la bucuriebunastarehrisca o punguta, o sa-i pun si eu in smoothie.
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Raluk...noi altceva decat vit C si vigantol nu luam...dar as vrea sa ii scot pic de vit C si sa ii suplimentez cu produse naturale. Oricum...de cei din cluj stiam ca eu de la ei am produsele...le papam noi parintii in loc de chipsuri...[:D][:D][:D] si maimutica mica vrea si ea. O sa ii dau sa vedem ce parere are. Va las fetelor...ma duc sa ma manichiurez ca noi pe la 8 plecam...va [pup]! [*] Isabela Maria [*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor,va doresc un 2011 plin de impliniri si realizari,cu dovlecei sanatosi si plini de voie buna! Celor care pleaca in deplasari,distractie placuta ![disco] Noi inca nu stim ce facem...probabil sarbatorim in 4 ! [olala]
[cheers]La multi ani 2011![cheers]
[i]Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica [gravired]9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carina imi pare rau ca nu te simti bine. Sper sa-ti treaca repede! Fetelor ce pleaca la distractie, le doresc o seara minunata! Cadou de la Mos Gerila, s-a deschis odiseea de sept-oct 2011 [olala] http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=159784 Merg si eu sa fac un dush [:D] Ne vedem mai tarziu! [pk]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ola dragelor, a mai trecut un an prin noi, a fost si soare, au fost si ploi... merri new year!!![disco][disco] Dana- rasfatata mamica de [url="http://picasaweb.google.com/techiladana"]andrei si stefan[/url] 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia [pk] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148796&whichpage=1"]nasterea a doua putze[/url] daca picioarele s-ar indoi invers...cum ar arata scaunele???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mamici, Sa aveti un an nou plin cu bucurii! Sa va fie puiutii sanatosi si voiosi! Mely - La Multi Ani! Uka, multa sanatate Carinului drag[pup] Noi suntem la Sambata de Sus de ieri si ne pregatim de revel, ma rog, incerc sa-l culc pe Dinu de 1 ora si nu vrea[bang]. Diseara avem party jos in restaurant si vroiam sa-l tin treaz cu noi, pana dupa 12 ca de la zgomotul de artifice s-a trezi daca adoarme mai devreme. Nu stiu daca mai reusesc sa intru mai tarziu asa ca va pup cu drag si sa ne citim /vedem cu bine in noul an! [mamica] lui Dinu Andrei (14.09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...