Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovleceii veseli intampina impreuna 2011!!! (15)


Recommended Posts

Iulika si noi am mancat devreme si am vrut sa ma schimb in pijama, dar n-am vrut sa-l deranjez pe Alex, ca acolo e pijamaua mea [:D]. Ca sa nu mai zic ca Relu se culcase si l-am trezit la fara 4 minute sa vedem numaratoarea inversa [:D]. Maria [pup]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui carinablanca
Raluk, am luat colebil, dar am luat deja 3 si tot nu ma lasa starea asta. Sper sa fiu mai bine maine. Multumesc[pup]. SIncer, tare ma oftica ca e sarbatoare cu ulte mancaruri bune la frigi (ca eu tare sunt gurmanda de felul meu) si fix acum cand am liber la orice si nu sunt la cura nu pot anca si mi-e si rau pe deasupra. Cred ca e un semn ca trebuie sa tin regim anul asta si sa dau jos cate ceva din sunculite.[:D] [*] [pegeam] [*] Mami si Maria in asteptarea lui Mos Craciun [*] [pegeam] [*]
eu incep de luni. acum am treaba cu nistew macaroane cu branza. cu miere[alcool]. de parca mai conteaza la cate calorii au! Manga & Aidan love [*][*][*][*] [pk] www.bebestepz.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
Citat:
citat din mesajul lui carinablanca
LA MULTI ANI 2011!!!!!!
Raluk, Iulika, Manga[pup] SI noi cu sarbatorirea cam ca si Manga. Am asteptat ora 12 sa treaca pocnitorile (care inca mai tin) si apoi ma bag la nanel langa scumpa mea. Oricum de mancat nu pot manca, de auzit nu aud TV-ul asa ca cce sa fac?[:D][nani] [*] [pegeam] [*] Mami si Maria in asteptarea lui Mos Craciun [*] [pegeam] [*]
uite io preste un tort om de zapada din ala vegetarian din cartea elenei pridie. simplu ca sa-mi tina de urat: orez, mere, miere si stafide. [:D] Manga & Aidan love [*][*][*][*] [pk] www.bebestepz.blogspot.com
Macar atat.[:D] Eu am prestat doar niste Votca, ca e singura d ela care nu mi-e rau.[:D] [*] [pegeam] [*] Mami si Maria in asteptarea lui Mos Craciun [*] [pegeam] [*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carinablanca te pup mami si sper så iti revii la stomåcel.[pup][pup] Manga eu te inteleg ca iti e urat fara Sergiu.Si mie mi-ar fi dar ma bucur mult ca macar il ai pe tatal tau cu tine chiar daca doarme.[:)] [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 30+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria mersi ca mi-ai amintit de cartea aia. O pusesem la naftalina [:D] pentru ca la inceputurile diversificarii noastre o luasem asa incet, incat chiar si Elena Pridie era avansata [:D] Carina baga si un vin de casa [:D], eu cu asta imi rezolv orice problema de digestie dificila. Apoi daca si tu trebuie sa tii regim, eu trebuia sa-l incep anul trecut [:D].
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carinablanca
Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
Citat:
citat din mesajul lui carinablanca
LA MULTI ANI 2011!!!!!!
Raluk, Iulika, Manga[pup] SI noi cu sarbatorirea cam ca si Manga. Am asteptat ora 12 sa treaca pocnitorile (care inca mai tin) si apoi ma bag la nanel langa scumpa mea. Oricum de mancat nu pot manca, de auzit nu aud TV-ul asa ca cce sa fac?[:D][nani] [*] [pegeam] [*] Mami si Maria in asteptarea lui Mos Craciun [*] [pegeam] [*]
uite io preste un tort om de zapada din ala vegetarian din cartea elenei pridie. simplu ca sa-mi tina de urat: orez, mere, miere si stafide. [:D] Manga & Aidan love [*][*][*][*] [pk] www.bebestepz.blogspot.com
Macar atat.[:D] Eu am prestat doar niste Votca, ca e singura d ela care nu mi-e rau.[:D] [*] [pegeam] [*] Mami si Maria in asteptarea lui Mos Craciun [*] [pegeam] [*]
pai avantaj toi, biensur...cine se simte bine si vesela? in nici un caz eu....parca imi atarna o piatra de stomac.[bang] Manga & Aidan love [*][*][*][*] [pk] www.bebestepz.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29 Manga eu te inteleg ca iti e urat fara Sergiu.Si mie mi-ar fi dar ma bucur mult ca macar il ai pe tatal tau cu tine chiar daca doarme.[:)] [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 30+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
chiar s-a trezit....se barbiereste, sa nu-l prinda anul nou ravasit [:D] Manga & Aidan love [*][*][*][*] [pk] www.bebestepz.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluk, mie nu imi trece cu vin din pacate, ca e bautura mea preferata. Merge doar cu tarie la mine cand mi-e greata. poate ma dreg maine cu putin. Referitor la cura sunt sigura ca trebuie sa o tin. Mie mi se pare ca tu esti mai supla decat mine si nu ai de ce sa tii cura(cel putin din poze). [*] [pegeam] [*] Mami si Maria in asteptarea lui Mos Craciun [*] [pegeam] [*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carinablanca
Iulika, multumesc[pup]. SPer sa-mi fie mai bine pe maine. Manga, ne apucam de cura impreuna. Poate iau eu ceva avans ca daca ma simt rau si maine pot sa zic ca am inceput de vineri si nu de luni. [*] [pegeam] [*] Mami si Maria in asteptarea lui Mos Craciun [*] [pegeam] [*]
pai nu-i corect....adik eu ce sa fac? rau singura? Manga & Aidan love [*][*][*][*] [pk] www.bebestepz.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...