Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

oligoastenoteratozoospermie 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Merci Tannoo pentru galerie!!![pk]

dar tocmai mi s-a confirmat ca nu e nici o sarcina nici de data asta..[:D]

Stii ce e bine...ca inca nu sunt descurajata..ca tot mai sper sa se intample pana la FIV...si daca nu si nu, atunci poate se intampla la FIV![cool]

 

Voi ce faceti? Cum se mai simte sotia ta? Te-ai apucat sa ii vorbesti lui bebe?

Am un prieten care ii vorbea in engleza copilului cand era in burtica [:D], ca zicea el "in romana ii aude pe toti! si trebuie sa ma deosebeasca [:D][:D][:D]". Auzi la el "My baby, I'm your father...[:-@]"

[pup][pup][pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alinuk, adk a venit cu 2 zile mai devreme? offf...[q]

totusi nu ne pierdem speranta [:-@]

 

noi suntem bine [:)]; nevasta-mea e foarte bine; n-are simptome neplacute;

daaa, vb cu [bibe], dar nu in engleza ca prietenul tau; cred ca nici romana nu intelege bine acum [:D]; ma uit zilnic la burtica sa vad cat a crescut [:D], citesc despre evolutia sarcinii in fiecare zi [:D]...chestii d'astea de femei [:D]

 

[pup][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tanno ce ma bucur pt tine si sotia ta ce bine o fi sa sti in sfarsit ca o sa ai ropiul tau bebelus[bibe].

 

cred ca esti tare linistit sufleteste.

 

 

eu ma pregatesc luna asta de laparoscopie sa vedem daca nu cumva am aderente pe trompe,dupa care in martie urmeaza o IA dubla.

 

alinuk bafta luna aceasta sa fie [bibe].

 

rachel un [pup] de incurajare.

 

zuzet unde disparusi prestezi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei,

 

Noi am terminat etapa de "prestat fortat"[:D], acum suntem la program liber ales. Si am ales .... schimbam mobila in dormitor.

 

Gata....vom muta patul cu capul spre nord, pentru a receptiona energiile pozitive [:D]. Ha, ha, ha...sa vedeti voi acum ce "succesuri" vom inregistra. Deci pregatim camera...sa vina copilul.

 

V-am lamurit, nu? :-))))

 

Credeati ca am fugit? Nuuuuu.....sunt aici si va citesc in fiecare zi.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

altesa, nu pot zice ca nu ma simt bine; nu am cum; insa linistea deplina va veni atunci cand va avea loc marea intalnire[olala]; mai sunt cateva etape de trecut[alcool]

sunt alaturi de tine; sa vii cu un rezultat bun la laparoscopie[olala]

 

zuzet, pai acum dupa [xinpat] te apuci de intors camera cu susu'n jos? incearca si tu sa nu faci efort fizic [:-@], k n'o fi foc sa muti mobila acum [:-@]

 

[pup][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tannoo25
racheel sunt convins ca vei trece peste toate aceste stari mai putin placute cu brio [olala]sunt dese simptomele?[flo]
align="right" id="quote2">offfffff [q], am greturi de abia ma dau jos din pat.Si o data la 2, 3 zile vomit tot ce beau si mananc.Azi am fost la doctor si mi-a facut si o perfuzie ca eram terminata.Cand am venit acasa am zis sa-mi cumpar bomboane, si le-am [vom] si pe acestea.Acum manac grisine, asa sa nu am stomacul gol, dar parca vad ca [vom]Altesa daca tu vrei sa faci laparoscopie, iti urez multa bafta [pup]Zuzet imi place te tine, ai simtul umorului [pup]Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 8+ cu [bebic].[ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!id="navy"> id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rachel mai rezista putin ca o sa treaca, cred ca e destul de urat dar, tare as mai vrea si eu sa [vom] .

 

 

eu nu as vrea sa fac laparo dar asa mi s-a recomandat.

 

am citi ca tu ai ramas gravi dupa laparo bravo felicitari bine ca ai scapat de fiv sau de ia.

 

eu oricum voi face IA ca nu am ovulatie.[bang]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...