Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

oligoastenoteratozoospermie 10


Recommended Posts

Dragilor,

 

am simtit lipsa discutiilor cu voi weekendul acesta, dar am avut musafiri si nu am putut deschide deloc PCul [:D]

 

abia asteptam sa vad activitatea...si mai nimic nu s-a intamplat in weekend.

 

azi dimineata am fost cu sotul sa isi faca analizele de sange si urina, recomandate de urolog...inca un pas inainte[olala]

 

in patru zile mergem si la eco scrotala, si luam si analizele de sange sa le interpreteze...

 

vineri mergem la Zadori[pk][pk][pk]ieee in sfarsit...de cand asteptam momentul asta....[olala]...si stam vineri seara si sambata prin Timisoara ca nu am fost deloc pe acolo si vrem sa ne mai deconectam putin[alcool]

 

of abia astept!!!

 

 

voi ce faceti?

 

va puuuuppp[pup][pup][pup]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

merci Tannoo,

 

am deja o lista de intrebari pentru doctor. sper sa nu se supere ca mi-am luat notitze dar nu vreau sa ratez ceva[:D]

imi poti spune cum decurge prima consultatie? banuiesc ca vb un pic despre analize, istoricul nostru ca si cuplu,stabilirea datei pentru FIV, eventuale analize care lipsesc...prob repetarea unora..O sa fie si consultatie pentru mine? Cam cat dureaza prima intalnire cu Dr?

 

voi cand v-ati dus la FIV, ati repetat analizele si la Szeged?(nu stiu daca te-am mai intrebat[:D])

 

[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alinuk, prima intalnire, la noi a decurs asa:

-istoricul nostru;

-interpretare analize;

-eco pentru sotzie;

-interpretare eco;

-stabilire alte analize (daca el considera ca mai este ceva necesar);

-interpretare spermograma (eu am solicitat una pentru a o putea confrunta cu cele din tara);

-raspuns diverse intrebari.

ce sa zic, noi am stat cam 1h1/2, caci nevasta-mea e cam vorbareatza[:D]; nu mi-e rusine nici cu dr [:D]

n-am repetat analizele; doar cele care se fac acolo conform procedurii lor (zi 2 si celelalte);

foarte bine ca ai notat inrebarile; astfel eviti sa uiti ceva; dr nu are de ce sa se supere, caci nu iti va raspunde gratis [:D], asa ca nu te mai gandi la asta; mai bine intrebi orice, oricat de banal ti s-ar parea decat sa ai dubii [:-@]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu acasa cu sotul.Este mort de racit ii mai fac un ceai ii mai dau o pastila...[:(!]

 

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 11+ cu [bebic].

[ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!id="navy">

id="navy">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...