Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

oligoastenoteratozoospermie 10


Recommended Posts

Altesa, bafta sa reuseasca a doua IUI! Tanno, felicitari pentru vizualizarea lui bebe la eco. Racheel, sigur nu sunt gemeni? Felicitari pt beta. Zuzet, tin pumnii sa fii pe drumul cel bun. La HSG sa ai cu tine halat, papuci si un tampon; sa iei si un calmant inainte de histero, preventiv. Bafta tuturor, nu va pierdeti speranta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ALTESA, uite ce am gasit notat in dosarul nostru: Mutatia factorului V Leiden-detectie si genotipare Mutatia factorului XIII (G102T)-risc trombofile Mutatia protrombinica (factor II) Gena MTHFR (mutatii C677T,A1298C)-risc trombofilie Gena PAI (polimorfism 675 4G/5G)-risc trombofilie. sper sa nu mai ai nevoie sa faci testele astea[alcool] cum merge tratamentul? [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adipink2000 Zuzet, tin pumnii sa fii pe drumul cel bun. La HSG sa ai cu tine halat, papuci si un tampon; sa iei si un calmant inainte de histero, preventiv. Bafta tuturor, nu va pierdeti speranta!
Buna Adipink si multumesc pentru incurajari. Tu ai facut deja HSG? Ai facut cumva la Giulesti? Tot caut mai multe info., dar n-am primit pana acum nimic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tanoo nu cumva le-am facut? uite ce am aici facute:APTT SI FIBRINOGEN INR ANTICOAGULANT LUPIC ANTITROMBINA III PROTEINA C ,PROTEINA S AC.ANTI CARDIOLIPINDICI(IgG SI IgM) AC. ANTI BETA 2 GLICOPROTEINA MUTATIA FACTORULUI V-LAIDEN ZUZET sa sti ca eu am facut HSG-ul in februarie 2010 si daca vrei iti pot da detalii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ALTESA
tanoo nu cumva le-am facut? uite ce am aici facute:APTT SI FIBRINOGEN INR ANTICOAGULANT LUPIC ANTITROMBINA III PROTEINA C ,PROTEINA S AC.ANTI CARDIOLIPINDICI(IgG SI IgM) AC. ANTI BETA 2 GLICOPROTEINA MUTATIA FACTORULUI V-LAIDEN ZUZET sa sti ca eu am facut HSG-ul in februarie 2010 si daca vrei iti pot da detalii.
pai nu vad decat mutatia factorului v-leiden; restul tin de trombofilie [:-@](le-ai facut la fundeni, la uscatescu?) si nu stiu ce legatura au cu cele enumerate de mine; [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tanno le-am facut la medlife unele si unele la synevo asta era un pachet de analize in dreptul caruia scria trombofilii inclusiv chestia cu mutatia factorului v-laiden. sunt scumpe analizele astea? imediat imi activez si pm-ul zuzet dar sa sti ca nu ma deranjeaza sa dau detalii nici pe site ca asa mai afla si alte fete unele amanunte
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...