Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

oligoastenoteratozoospermie 10


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ALTESA
da tanno intradevar este ziua cand voi ramane gravida[:)] Cu injectia ok am facut-o in burtica cu ac mic cu se face si menopurul.a fost floare la ureche![:-@]
relaxeaza-te a.i. maine sa fi fresh [:)] astept de la tine numai vesti bune [olala] succes! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ALTESA
tanno te intreb si eu pe tine ca esti mai vechi pe forum si poate sti unde gasesc si eu un subiect de genul "nastere cu Albu dragos"? deja incep sa ma informez ai observat nu?[olala]
albu face nasteri la medlife, 8000 lei; cunosc o fata, si o salut pe calea asta, care a nascut cu el si a fost foarte multumita de absolut toate serviciile; tot el a fost, evident, si cel care i-a monitorizat sarcina; poate iti da ea mai multe detalii, in masura in care mai are timp de intrat pe forum; ce spui, liana? [flo] incearca sa cauti genul acela de subiect la odiseea sarcinii [:-@] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tannoo25
Citat:
citat din mesajul lui ALTESA
tanno te intreb si eu pe tine ca esti mai vechi pe forum si poate sti unde gasesc si eu un subiect de genul "nastere cu Albu dragos"? deja incep sa ma informez ai observat nu?[olala]
albu face nasteri la medlife, 8000 lei; cunosc o fata, si o salut pe calea asta, care a nascut cu el si a fost foarte multumita de absolut toate serviciile; tot el a fost, evident, si cel care i-a monitorizat sarcina; poate iti da ea mai multe detalii, in masura in care mai are timp de intrat pe forum; ce spui, liana? [flo] incearca sa cauti genul acela de subiect la odiseea sarcinii [:-@] [flo]
zuzet mutumesc si o sa fac tot posibilul sa vin cu un beta mare peste 14 zile. sper ca ti-au folosit informatiile din pm. tu cand faci hsg si unde? liana poate ne vezi si imi imi dai o mana de ajutor![pup] ok tanoo iti multumesc ca iti faci timp si pt. mine o sa caut pe la odisee.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Altesa, mi-au folosit informatiile date de tine (ti-am dat un reply). Eu imi voi face maine programare si sper ca vineri sa fac si HSG-ul. Voi merge la Giulesti, din ratiuni financiare si pentru faptul ca am gasit un medic foarte OK. La Dr. Albu am fost si eu o perioada si mi-a placut foarte mult, asa ca esti pe maini bune...dar sunt sigura ca deja ai simtit asta. Tannoo, ce face burtica? Racheel, ai fost la eco? Cate inimioare ai gasit acolo?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...