Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

clinica privata dr ursuleanu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 117
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
Am facut operatia, a iesit totul bine, mai greu a fost pana l-a adormit... Acum dupa patru luni nu ii mai curge nasul, s-a terminat si cu crizele de tuse... Intr-adevar clinica si tot ce s-a intamplat acolo a fost OK, din toate p.d.v. Lucrurile stau altfel decat am citit la inceputul acestui subiect. Sanatate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui adastero
Operatia a costat 1.200 lei cu totul... Decontata prin casa de sanatate...
acum am sunat si eu si mi s-a spus aceeasi suma, plus 75 lei analizele.. dar nu a spus nimeni ca s-ar deconta vreun banut!! asa e, se deconteaza ceva? in ce conditii?.. Iubirile mele[9cer] Matei Cristian - 16 martie 2008[hot]si Bogdan Gabriel - 29 decembrie 2011 [biz] Life is to precious to worry about stupid Shit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Buna seara fetelor

acum cateva zile am operat-o pe micuta mea la acesta clinica.Nu pot descrie cat de multumita am fost de serviciile si linistea din suflet cu care am plecat cand s-a terminat totul.

Nu am decat cuvinte de lauda atat pentru ziua operatiei in care totul a fost ireprosabil( doctorul Ursuleanu, personalul si conditiile din clinica) cat si asistenta de dupa pe telefon dar si in clinica a domnului doctor.

Multumesc domule doctor si sa va dea Dumnezeu numai sanatate.

Va recomand cu caldura aceasta clinica si mai ales, pe domnul doctor![pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara

 

acum o saptamana micuta mea a facut operatia.Totul a fost ok, clinica curata, pesonalul ireprosabil si doctorul intr-adevar isi merita renumele.Operatia nu a fost grea, noi , parintii am fost un pic speriati dar asistenta din timpul si de dupa operatie, ne-a facut sa ne linistim mult mai usor facand tranzitul spre vindecare mai usor de suportat.Recomand cu multa caldura pe doctorul Ursuleanu , sa-i dea Dumnezeu tot atata sanatate cata a daruit sutelor de copilasi

[nani]

[olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
  • Adaugă...