Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

clinica privata dr ursuleanu


Recommended Posts

Nu am stiut ca astfel de mesaje nu se pot scrie pe forum.Am sa tin cont de asta..Spune-mi te rog cand,ai programare la domnul doctor?? Sper sa fie inaintea mea :) ca sa imi povestesti,noi suntem la sfarsitul lunii si ard de nerabdare sa impartasesc cu cineva care a trecut prin asta.Astept raspunsul tau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 117
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

A fost sotul meu astazi la control. E super ok atit dlui cit si clinica. Operatia costa 500 ron + 100 aprox analizele, asa cum era mentionat anterior de cineva. Interventia se face cu endoscop, mai putin traumatizanta pt copil, cu risc redus de sangerare si cu rezultate post operatorii semnificative. Dl dr va fi plecat pentru 2 sapt a.i. il vom suna la sf lunii sa ne programam la operatie. S-ar putea sa fie nevoie sa "extraga" si amigdalele, anatomic Tudor le are mari, riscul de infectii fiind crescut. Clinica beneficiaza de aparatura moderna, spitalizarea se poate face acolo, la nevoie. Cred ca nu voi mai ezita si la inceputul lui Noiembrie "scapam de o grija". Succes si tie/voua!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dr. Ursuleanu l-a operat de polipi si pe baietelul meu (2 ani si 4 luni) in luna august si am fost foarte multumita. Dar l-a operat la spitalul Marie Curie, tot cu endoscop. Conditiile au fost foarte bune comparativ cu cosmarul din spitalul constantean. Teoretic, operatia nu costa nimic pentru ca e cu trimitere de la medicul de familie, practic... da fiecare cat vrea/poate la medic si anestezist. Multa sanatate! Valentina, mamica de Andrei (24.04.2007) si Cristiana (03.05.2009) [url="http://family.webshots.com/album/574751666XmHbvs"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi il sunam pe dl.dr tot pe 29 - 30 oct ca sa ne programam la operatie. Sper sa scapam cit mai epede ca nu se mai poate. Tudor doarme noaptea extrem de prost, se sufoca ingrozitor si e infundat tot timpul. Vorbeste ca un ratoi! Asta noapte a facut insa febra sper sa scapam de ea ca altfel nu ne opereaza. Success!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva, la aceasta clinica particulara se pot face si consultatii sau doar se opereaza? probabil ca o sa ajungem si noi sa ne operam [q], dar inainte de asta, vreau un consult la dl. doctor la clinica respectiva. multumesc [flo] _________________________________________________ Mami de pui nazdravan (2/9/07)[avion] + [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Gabi&year=2010&month=6&day=12&babycount=1"][^][/url]7+ Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...