Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

VBA3C


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumim Ela pentru incurajare si felicitari pentru reusita! Eu am o cezariana, si ne mai dorim un bebe. La un control de rutina, l-am intrebat pe doctorul Ardelean din SM ce sanse sunt de VBAC dar mi-a raspuns categoric ca nu. cand voi ramane insarcinata, o sa ma mai interesez. Mami de [copil] Iulia (25.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru reusita ! Eu sunt o graviduta din cluj care cauta un dr dispus sa ma asiste la o vbac daca totul decurge normal. Pana acum am gasit un dr din Tg Mures Tiros Ianos , dar e cam departe . Daca cunoaste cineva un dr in cluj as fi f bucuroasa . Sunt f multi dr buni aici , dar sa-i iau pe fiecare in parte sa-i intreb mi se pare cam aiurea. Poate sunt mamici din cluj care au avut parte de o asemenea experienta si vor sa ne spuna . sorina mami de [bonjovi] Tudor 4 ani , un ingeras [ruga] ian 2010 (16 sapt), si acum [gravired] 32+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorina, Eu personal nu stiu nici un doctor in Cluj... dar te pot ajuta cu datele de contact ale unei colege educator Lamaze acolo care are mai multa "experienta" in colaborarea cu medicii. Nora Niculescu - site-ul si datele de contact www.cuibulberzelor.ro La rubrica CONTACT gasesti tel si adresa de mail. Mult succes, si sa ne spui cum a fost pana la urma! Ela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...