Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu -95


Recommended Posts

Many[pup], sa termini repede repejor tratamentul!

Ramonika, sincer nu stiu ce sa iti spun...oare sigur vine de mai scoti din reprizele de alaptat?...[:-@]Chiar nu stiu ce sa iti spun..Vreti ca la bb2 sa te incadrezi dintr-un concediu in altul?ca daca da...ar cam trebui sa ramai gravi maxim in luna martie..ca sa nu fie nevoie sa mai lucrezi vro luna doua intre concedii..zic si eu.

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

 

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare.

 

Deci Licuriciu nostru este [gravired]!!! FELICITARI MAMI! Sa ai sarcina usoara si bebe sanatos tun! Ma bucur din suflet pt tine.[pup]

 

Monica eu dupa ce am tras rau cu o iritatie urata la zburly ma declar FAN crema Petrini facuta in farmacie.[pup]

 

Smara ce mai face Fantomas? [8D] Imi place mult samnatura ta.[pup]

 

Ralu si tu incepi munca? Vad ca suntem din ce in ce mai multe. Nici eu nu mai am mult. [pup] pt curaj.

 

Daniela, Marijan, bine ati revenit. [pup]

 

Many,sanatate multa.[pup] Sper sa fie alarma falsa cistita asta ca tare-i nesuferita.

 

Mai zburlita mea e dansatoare mare[8D][8D] Are niste scheme de dans de ma da pe spate...[alcool] Se invarte in loc si isi indoaie picioarele...asa ca o genoflexiune[:D]

 

Fug ca am treaba. Ma asteapta cateva zeci de hoteluri sa le bag pe site. Imi place la nebunie chestia asta[alcool]...simt ca mai fac si altceva decat copil non-stop. Intelegeti voi ce vreau sa 'zic'...ma intorc fresh la ea pt o tura de joaca.

 

Floricik mami de [copil] Maria Emaid="red">-12.12.2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va spun si eu neata din varful patului[flo]

 

La una din trezirile de noapte am facut o miscare gresita si acum nu ma pot misca aproape deloc de durere de spate[bang]. A fost o intreaga aventura sa ajung la baie, aproape am lesinat de durere, asa ca o sa stau lipita de pat azi si o sa astept sa-si faca paracetamolul treaba.Ooooof, batranetile astea!

 

Despre Ari...e foarte energica, se plimba toata casa si adora sa o fugaresti.A inceput sa alerge (nu prinde ea mare viteza, dar ridica picioarele bine si e tare dulce cum topaie).Mananca binisor, in continuare are n treziri pe noapte...In ultima vreme e mai dragastoasa, ultima oara cand ne-am vazut cu Andra si cu Mariuta le-a luat si pe ele la imbratisat.

 

Ramonika, nici mie nu mi-au venit uratii.....chiar nu stiu ce sa-ti spun.....intr-un colt al memoriei mi-a ramas ideea ca poti sa ramai insarcinata chiar daca alaptezi si nu ai menstruatie...adica ovulatia se poate produce.Poate niste teste de ovulatie ca te-ar ajuta, nu stiu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si eu prin zona, citesc, dar nu pot scrie nimic... parca n-am cuvinte, mi-e legata limba (tastatura)...[alcool]

 

Laurica Riana inca e la socrii in vacanta, abia de sapt viitoare o duc la gradi... mai respir si eu[8D]

 

Floricika faina treaba cu hotelurile, cred ca toate am cazut in rutina asta de zi cu zi si vrem sa mai facem si altceva decat copil[:D]

 

Cam atat ...deocamdata[:D]

 

 

Aaa mi-am amintit, Lili ma intrebai de la ce i-au iesit afte lui Dragos, habar n-am[bang], cica nu se cunosc cauzele exacte, cert este ca a luat antibiotic, Zynat, asta dupa ce am ajuns la urgenta cu el de Craciun, cu febra 39.4. Se poate sa fie de la antibiotic, sau poate sa fie de la viroza respiratorie sau poate de la tot felul de chestii pe care si le indeasa pe gura... caz neelucidat[:D]. Oricum a fost horror!!!

 

Alina [mamica] de Dragos-Andrei 07.11.2009 si [zana] Riana-Antonia 25.01.2007

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si La Multi Ani!!!

Laurairina felicitari mami sa ai o sarcina usoara si bebe sanatos[pup]

Monica eu am gasit crema Petrini si in magazin e produsa de firma Farmec. Mie mi s-a parut mai ok decat cea de farmacie. Sa treaca curuletul fetei[pup]

Ralu sunt suficiente 2 mese de lapte pe zi aprox 500 ml pe zi. Succes la servici, sunt sigura ca te vei acomoda. Trebuie sa o facem si pe asta mai devreme sau mai tarziu.[flo]

Lyly [flo]

Ramona C varza de b nu i-am dat

Ramonika Nu stiu ce sa iti zic de menstruatie. Mie mi-a venit pe timpul alaptarii pe la 8 luni, Ce e drept ca o mai rarisem cu alaptatul, dar nu stiu daca asta e cauza. Nasei mele i-a venit la 4 luni dupa nastere si alapta exclusiv, deci.....Intreaba un ginecolog mai ales daca aveti planuri[pup]

Many sanatate[flo]

Fdaniela inaltuta printeasa [olala]

 

si la noi ninge si e frumos, poate iesim si noi un pic afara. Vad ca deja scoateti bradul eu cred ca pe vineri seara.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...