Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu -95


Recommended Posts

gabitza, ce tari sunt piticii tai!!! [olala][olala] Si ce fain se joaca ei impreuna! [olala] [pk]

 

MAi, am si eu o intrebare: la voi nu e rece gresia? Ca am vazut deja cateva filmulete/poze in care kinderii patruleaza pe jos pe gresie fara nici o problema. Noi avem gresie in hol si bucatarie, si mi-e atat de rece la picioare, incat nu stau niciodata doar pe sosete, ci am si papuci de casa. Lui Timi ii dau cate doua perechi de sosete ca sa nu ii fie rece. Insa nu il las deloc sa stea pe jos. [:-@] Daca mie imi ingheata fundul si oasele...ma gandesc ca lui cu atat mai mult... [:-@]

 

Licurici, mie mi se pare tare mult jumate de ora cu rechinila in brate. [alcool] Parca ziceai ca o mai hatzanai uneori si cu carutul. S-a dezvatat acum sa adoarma asa? [alcool] Eu asa il adorm pe Timi si la amiaza si seara cand nu ne merge faza cu nani-nani-sh-sh-sh...

Uneori il hatzan de cateva ori inainte si inapoi si e gata...in 2 minute e adormit.[nani]

Mie mi se pare mult cum il ridic eu: il mut din carut in patut, il pun si iau din scaunul de masa, il duc in brate la baie la spalat, din astea. Insa, daca sunt fara sot acasa nu am ce face. Cand intra el pe usa, preia toate astea, plus cateva ture de alergat cu Timi pe umeri si alte alea. [:D]

 

 

Ma duc sa scot niste haine din masina.

[pup] you all!

 


Mami de [copil] Timiid="green"> nazdravan si [gravi] 10+ cu Fantomas

id="Verdana"> [8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabitzaid="red"> e super tare Eva cu metoda ei de deplasare. Imi place de mor. [olala] Petirule de apa sunt mai funny decat Fisher Price si Vtech. O sa incep si eu sa colectionez sticlele. Dar n-avem partener de joaca. [:-@]

 

Lylyid="red"> mi-a placut Alex Happy Feet. [olala]

 

Lili si Manyid="red"> tare draguti sunt puiutii in piscina. [olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Smara ma bucur sa aud vesti de la voi.Si la noi e rece gresia dar il las pe jos.Nu are nimic.Eu am mai pus pe ici pe colo covoare si sta mai mult pe ele.

Ionela tati tau e la fel?sau e mai bine?

Krelia welcome back.

Gabitza sunt divini gemenii tai.

Ramona,Many si eu am dat mazare.Am luat la borcan(scrie pe ea ca are sare,fara alt conservant.E supe fiarta.)Eu o fac asa:in putin ulei cu apa pun ceapa,ardei si morcov.Adaug piept de pui,mai pun putina apa si fierb pana sunt gata legumele.Adaug si mazarea,suc de rosii si putin busuioc,si mai fierb 10 min.[pofta] buna.

Lidia imi place ca esti asa prezenta.

Si,nu in ultimul rand buna seara.

id="blue">

 

[mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09)

 

[majoreta] sus,sus,sus,

2 linii asteptam,

prietene felicitam [majoreta]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lyly l-am vazut pe Alex cu sotul si cu Geo.Am ras toti.

Noi azi am experimentat cum mancam singuri.Geo avea in mana o linguritza si incerca sa o umple si sa o duca la guritza.In acelasi timp eu ii dadeam cu alta linguritza.Cand se supara ca nu reuseste lua castronelul cu ciorbitza si manca direct din el.

[olala]Era asa dulce.Pe urma am stran si spalat atat copilul cat si scaunul si bucataria.id="blue">

 

[mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09)

 

[majoreta] sus,sus,sus,

2 linii asteptam,

prietene felicitam [majoreta]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata...

 

Poftiti,[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] e servita!

 

Si la noi e destul de rece gresia, dar nu stau mult pe ea,cand mai scapa,si in general sunt in deplasare si catarati pe la sertare.... acum au gasit sticlele care il asteptau pe tati sa le duca la ghena si....

 

Ramo,nu stiu cum a facut Domi cand a venit preotul cu Botezul, dar la mine,dupa ce i-a dat lui Dragos cu busuiocul pe cap si asta se uita la el in transa,a vrut sa-i dea si Evei,care statea si il urmarea de pe covor.Cum s-a dus spre Eva,a luat-o asta la fuga prin casa (4*4) , preotul dupa ea cu busuiocul,pana au ajuns la un punct unde nu mai avea pe unde sa fuga Eva...atunci s-a puspe urlat...parca se punea problema unei exorcizari,asa facea...

 

 

[mamica] [copil] Dragos si [copil] Eva _30.11.2009

 

 

mucosii

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Niatzaa! [:D]

Vin si eu dupa o noapte frichinoasa si enspe tatzaieli[alcool] A cam inceput toata lumea sa ma bata la cap cu intarcatu ca cica raman fara calciu si toate alea pt samburica...[:-@]Dar la modu in care ma tatzaieste de t'spe ori pe noapte...mira-m-as sa o pot intarca..[:-@]

Gabitza iar m-am tavalit pe jos de ras vazand pe Eva mica cum se deplaseaza ea taraind curutu!! o mai vazusem mai demult da ma gandeam ca si-a schimbat mijlocul de locomotie in piciorele!

A fost si la noi ieri preotul cu sfintitul, dar Amalia era la ta'su in brate si cand i-a vorbit preotul asa s-a rusinat si a bagat capul in umaru lu tasu[olala], am fetita mare.. ce sa mai.. [:D]

 

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

 

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...