Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu -95


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin
Eu am auzit la stiri ca se va baga procedura FIV in lista celorlalte tratamente platite de CAS (val de 5000 e....asta nam inteles prea bine)[:-@][:-@][cubrad][mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea ( 6-oct-2009)[olala]Povestea nasterii printesei cu ochi albastri Ceva special pentru fata si sotul meu!id="green"> VA IUBESC!!!id="red">id="size2">
align="right" id="quote2">Imi este greu sa cred ca intr-un sistem sanitar muribund vor gasi bani si ptr. FIV. Si apoi decontare va dura o vesnicie iar criteriile de selectie a dosarelor vor fii asa de rigide ca ne vom lipsii singuri.mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara [flo]

 

eu nu apuc sa scriu nimic. si ca sa vedeti ce suparata sunt de asta, iote ilustrez cu emoticonul pe care il urasc [bang][bang][bang] (prietenii stiu de ce [:D])id="size1">

 

Licurici felicitari pentru cele doua liniute. Sa dea DD sa mearga bine si frumos sarcina si bebelusul sa fie sanatos [pup].

Cu matzuca nu te agita mai mult decat trebuie, ca deja ne-am vazut cu nasii [:D], asa ca asta e, mama ei de posta [alcool].

 

nu stiu cand revin, tot incerc sa scap de treburi si parca tot mai multe vin (acu e drept ca am si avut musafiri si am fost si noi in vizite... dar asta acu, cat mai e tati in concediu, de luni gata...). Dar ma gandesc la voi toate si sper sa prind iar ritmul.

 

 

seara frumoasa [flo][flo][flo]

 


 

Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold"> [pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...