Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu -95


Recommended Posts

Gagix, mi-ati dat si mie idee de mancarica cu mazarea asta..am in congelator, dar nu i-am facut niciodata, mi-a fost teama sa nu il doara burtica. Cred ca am sa bag si 2 baby carrots ca-s tare dulci. Azi a papat la pranz salau de nil pe teflon, presarat oregano, busuioc si uns cu putin ulei de masline + brocoli cu morcov aburit la babycook. De dimi a balotat panite DM cu quqrk Esquisa, mandarina, aproape jumatate de banana, bobite de rodie.. Pe seara aproape un iaurt cu cereale. A mai ros in timpul zilei covrigi si niste fulgi de porumb bio. Lyly, mercic..inca mai lucrez la ea, poate ma mai paleste vreo inspiratie[:D]. Cum mai e Alex cu somnul, tu? Eu pe joi am intalnire cu colegii de la master, iesim la o citirica[8D]. Pe 14 ianuarie incep munca...m-au luat niste ganduri si emotii...mama mama. Question: daca il voi alapta dimineata si seara..credeti ca e nevoie sa introduc si o masa la pranz de laptic? El acum suge cam de 2 ori in timpul zilei, in afara de dimi si seara. Am la frigi lapte de capra si de vacuta bio, luate din Carr4. Asta ma roade cam rau... [url="http://picasaweb.google.ro/102155629580077258464/MateiAndreiDeRalu_seby?locked=true#"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] [vampa]Mami de toddler nazbatios [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Acum a adormit piciul, si pot scrie si eu necalarita. [:D] Licurici, cu asa emotii am citit azi paginile din urma, incat am trisat un pic si am urmarit intai doar postarile tale, sa vad deznodamantul, [:D] ca prea m-ai tinut cu sufletul la gura, bre. [:D] Ma bucur taaaaaare, taaaare mult pentru tine. [pk][pup] Asa bine imi pare ca nu mai sunt singura graviduta de la noi! [pk] Sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina usoara si la termen, o rechinasa mancacioasa si cuminte, si un zmau - fabrica de $$$. [8D] Ma intrebai in capitoul trecut cum au primit neamurile vestea. La socri & co (familionul de aici) le-am dat vestea de Revel [8D], desi banuia soacra cate ceva, ca m-a vazut de cateva ori cand mi s-a facut rau instant si am iesit afara. Oricum, a fost bucurie mare, felicitari, lacrimi, pupat-imbratisat. [:D] LA ai mei le-am fost spus inainte de Craciun, si tare m-a socat reactia lor, de toata seara dupa ce le-am citit e-mailul am bocit si n-am mai fost buna de nimic. Eram decisa sa le scriu inapoi ceva pe masura si apoi sa o rup de tot cu ei. In fine...cel mai tare m-am enervat ca nici nu m-au felicitat, ci mi-au scris un ravas in care mi-au spus de nu stiu cate ori ca ma compatimesc, ca ne va fi tare greu cu doi copii asa mici, ca e grea soarta femeilor pe lumea asta si aberatii din astea. [V] [bang] Bine ca am un sot care nu se aprinde asa repede ca mine; el nu m-a lasat sa ma apropii in seara aia de computer sau telefon si a tot incercat sa ma linisteasca. A doua zi deja eram mai bine, si nu mi-a mai pasat. Le-am scris dupa cateva zile, dupa ce m-am linistit. Oricum, ce trebuia sa le raspund le-am spus, doar ca intr-o alta nota. [:D] In fine...nu mai incarc acum forumul cu prostii, ca si-asa am cam dat din casa. [:I] Ma duc sa-mi fac o felie de paine prajita, ca imi vine sa [vom]. [pup] si noapte buna! Mami de [copil] Timi nazdravan si [gravi] 10+ cu Fantomas [8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lidia, [pup] stiu ca nu va fi usor, insa in nici un caz nu imi pare si nu imi va parea rau ca am ramas gravi. Un copil e o binecuvantare de la Dumnezeu, si nu o povara ce trebuie s-o purtam. Oricum aveam in plan ca dupa Revelion sa ne apucam de treaba pt bebe 2.[8D] [pup]
Mami de [copil] Timi nazdravan si [gravi] 10+ cu Fantomas [8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui smaranditza Mami de [copil] Timi nazdravan si [gravi] 10+ cu Fantomas [8D]
Ce imi place semnatura ta [pk][pk][pk] mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Hi , hi daaa...Auzi cica Fantomas[:-)))][:-)))][:-)))][pup] Lidia [majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura felicitari pentru cele II liniute. Sa dea Domnul sa ai o sarcina usoarasi la termen cu ce o fi dar rechinasa sanatoasa sa fie. [:D] Vreau sa o felicit si pe Smara pentru Bebe din burtica. Fetelor va apreciez, sunteti curajoase. Îmi cer scuze ca intru atat de rar, dar pitica imi mananca tot timpul, plus ca nu am nici un ajutor si cand ea doarme, trebuie sa fac de ale casei [bang] stiti voi. V-am citit mereu dar cu raspunsurile mai greu si acum scriu de pe tel ASA ca scuzati greselile. Sper ca anul asta sa apuc sa scriu mai des daca ma primiti, bineinteles. A, si sa nu uit va multumesc din suflet pentru urarile de la multi ani pt Gabriela si urez si eu La multi ani tuturor fulgusorilor si multa sanatate. Va pupam mamica fericita de fetita Gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...