Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

America (217) *** La multi ani 2011! ***


Recommended Posts

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miere, La Multi Ani! din partea moasei[:D] nici nu stii ce onorata sunt de asa titlu[:D] Ramona si philip, sanatate bolnaviorilor. Iuliana, care e zodia aia?[:D] Nici eu nu ma mut din zodia mea. Ma defineste atit de bine[alcool] dar imi place[:D] Auzi ce zice: "Gemini tends to disperse their energy on different tasks and not just focus on one thing thus leaving a trail of unfinished projects in their wake. If they were to focus their energy in one place, their cleverness and intelligence would allow them to complete their project with success and creativity" or maybe is ADD[?][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iulia, la multi ani cu intarziere miere, la multi ani lui aidan Nick doarme langa mine pt a treia oara azi, eu n-am putut sa atipesc nici 5 minute. Philip e ca nou, a mancat cereale si un covrig si-ar mai vrea dar mi-e frica. sa va zic ca au venit pasapoartele noi (si cele vechi) azi. le-a adus sotul acum acasa, cica erau ajunse de la 11 juma, am fi avut inca timp sa prindem avionul de la 4 pm. glumesc, cu copiii asa, e mai bine ca n-am plecat la timp. mama va sta 2 sapt singura pe insula, va sti toate cele pana ajungem noi. va multumesc mult de suport, cum zice sotul, cica voi intrati aici pe forum ca sa va plangeti? Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Aidan! Sanatate, sa nu fie ceva serios. Pazea cu pink eye, e foarte contagios. Am citit eu pe sarite? Iulia, e si ziua ta? Daca da - la multi ani! Andreea, chiar asa ma si gindeam, ca poate ca-i mai bine ca n-a trebuit sa te urci pe avion cu copiii bolnavi. Bine ca venira pasapoartele! E figura dl. Philip Sr.! Arminad - Maria [:D] Eu si in zodiacul nou sint tot asa. Mi se si potriveste bine, nu ma mir. Corina, strica la credit. Ori platesti, ori dovedesti ca ai platit. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Philip, merci frumos [:I]. Bine ca ati rezolvat macar partea cu pasapoartele. Corina: http://www.ftc.gov/bcp/edu/pubs/consumer/credit/cre18.shtm Daca cumva billul e pt un caz pending/in disputa, nu platesti pina se rezolva cazul. Dar trebuie sa le faci scrisoare si copie dupa aplicatie/dovada de case pending. "Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Nu am mai intrat pe aici de foarte multa vreme din lipsa de timp. Am o intrebare. Fiul meu e in preschool in 4k.As vrea sa il mai tin un an in 4K si sa intre doar la 6ani la kindergarten.E un copil tare istet dar nu ii sta capul decit la joaca . Am sunat la district si mi-a spus ca by law tre sa il trimit la scoala ca implineste anul acesta 5 ani. Cei de la district sunt cam acri si nu prea imi inspira incredere. Chiar nu se poate sa il mai tin un an la preschool? Ati trecut prin asa ceva?Ati auzit cazuri asemanatoare? va multumesc, Neda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Philip, ma bucur ca ati rezolvat cu pasapoartele. Sanatate multa lui Nick. Ramona, sanatate si Anutei. Si Eva e cu probleme respiratorii la fiecare raceala. Nu stiu despre ce vorbiti cu zodiacul dar caut sa vad despre ce e vorba. Miere, La multi ani lui Aidan pentru maine! Sa fie un copil la fel de vesel ca si pana acum, sa aiba parte de mult noroc in viata si intelepciune si bolile sa il ocoleasca. Ma bucur ca nu a mai avut probleme cu urechiusele. Ieri am fost sa o inscriu pe Mamzel la district. A durat 3 ore toata afacerea. Iar cand sa ies pe autostrada m-a lovit o tipa in dorsal si acum nu mai pot folosi masina. Am busita bara din spate, portbagajul, aripa si tripla. Ce e nasol e ca s-ar putea ca asigurarea sa nu acopere reparatia ca va fi mai mult decat valoarea masinii... dar sa vedem ce va zice evaluatorul. Si tot ieri a fost ziua mamei si am dus-o la un salon sa aiba primul ei tratament cosmetic. I-a placut tare mult acolo ... regreta ca nu si-a luat aparatul foto sa imortalizeze evenimentul. Ma bucur ca am reusit sa ii ofer o amintire frumoasa. S-a simtit si ea rasfatata timp de o ora. Mai aveau o chestie de tratament pentru corp, te inveleau in petale de nu stiu ce flori si levantica ... dar stiam eu ca ea isi dorea ceva pentru ten. Tot ieri mi-am cumparat cartile pentru doua clase. Ma usurai de 400 de dolari. Aveti idee daca ma pot deduce la taxe cu cheltuielile pe carti? Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006) [URL="http://community.webshots.com/album/413983623DOHqnP"]Camera lui Luca/Finding Nemo[/URL] si [URL="http://good-times.webshots.com/album/557235620iZEBjC?start=0"]Camera Evei-Gradina cu flori vesele[/URL] Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta. (Woody Allen)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...