Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gemanutzele si anul 2011!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bag de seama ca al meu horoscop pe 2011 nu ti-a placut[:I] delia e sora mea, ca in horoscop spunea de neamuri ce au accidente, ca ma gandesc ca nu si-a rupe cumnatu gatu[pk][:D] ce harnica esti black, eu am spalat haine ieri ca nu am stiut ca e sarbatoare[:I][bang], dar si azi 2 ture, si tot ieri am adunat de prin casa.Acuma m-o ierta DD[flo][flo],si prajitura ai facut, eu is la dieta de azi cica, ca nu mai incap in haine, si musai cateva kile jos. nu am cada cu masaj, e cabina de dus, si e a casei unde stam, ca io nu am bani de dat pe ea, mai ales acum[:D] sa ii tina lui Dragos naravu asta si sa doarma cat mai multe ore noaptea[pup] is pe zona[pk]ma striga alex ca e la culcare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, am inteles acum cine este Delia ta! [:D] Insa tot nu am inteles daca il suporti pe cumnat sau ba?! [:I] Sau este ca al meu: "ne iubim" la maaaaaaaaaaaare distanta si ne pupam cand ne vedem: din an in Pasti! [:D] Nu v-am spus ca pana si sora mea este "menegeritza" si ia mai mult ca mine [alcool], iar cumnatul de luni este angajat intr-un nou job, pe dublul salariul sotului meu! [:-@] Ma bucur pt ei, zau ca da [:D], insa tot ma gandesc unde am gresit noi ca parca noi eram aia de "promiteam"! [alcool][alcool] Cred ca tb urgent sa ajung la spovedanie, ma mananca niste invidii si din cate stiu nu este un sentiment crestinesc! [batcap] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, ce dieta vrei sa tii? Montignac, disociata? Vreau si eu cateva kile jos (4!!!), insa iti spun doar tie, este secret, ca daca si-or baga nasul Lora si Liliac pe aici ma bat de-mi merg fulgii, zau asa! [:D] De fapt mie imi lipseste gimnastica, sunt fara tonus, tremura carnea pe mine, ca nu este tonifiata si daca slabesc, eu slabesc prin lipsa de aport![batcap] Si totusi mananc!!!! Asistenta mea (49 de ani) este mai ceva ca mama: are grija sa am parte de mancare/sandvis si ceva desert, iar acasa o am pe mama care ma tot bate la cap cu mancatul! [:-@] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai black, de cumnati sa nu vorbim, mai ales de cumnatu[alcool][bang]sper ca ai inteles ce vroiam sa zic[blabla]am asa is intalnirile noastre se simte omu inferior ca nua are studii superioare, si eu am 2[hippi] asa ca numa cand ma gandesc la ei ma apuca[cusca] dar DD nu doarme. cat despre salarii, eu tot zic sa pui in aplicare planu B a lui Base,c a e mai bun[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu tin dieta daneza, adica vreau sa tin dieta daneza 14 zile dupa car e obligatoriu pe monti[8D]ca ma apropii de 90 [grasa] cred ca metabolismul meu a luat-o razna, ca nu mananc mult si tot ce manac s epune, am luat in 2 luni 6 kile, cei drept ca de la cola[alcool] de care nu mai beau, si is umflata ca un balon si nu stiu de ce[q][q] si cand ma gandesc ca in romania aveam sub 60[bang][bang] ar trebui niste analizesa imi fac, ca in spania am facut si aveam o dereglare hormonala/ abia astept sa ma duc la cluj, am sa ma duc la o sala ca o sa am timp si la niste impachetari, poate macar cateva kilograme sa dau jos[q] 4 kilograme, hai c ae usor, reduci un pic portiile si niste miscare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am as ao stare aiurea acuma, ma gandesc la inca un[bebic]ar parca nu ma simt pregatita psihic. am momente cand il vreau, si cand sa punem in aplicare, [:-/]marius e un pic derutat saracu. imi este frica ca nu o sa ii pot iubi pe amandoi la fel, si eu din pacate stiu ce inseamna acest lucru, si nu vreau sa fac aceleasi greseli. stiu ca nu se poate sa ii iubesti la fel, dar macar sa nu fac diferente sa le simta/ am luat-o pe aratura azi[q][q][q] nu vreau sa va stric ziua,[asia][asia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alex spune ca are un frate mic bebeAndrei si ca ii da jucariile toate lui. Cand trecem pe langa biserica, se roaga ADA DOAMNE UN BEBE MIC ANDREI MIE![olala] chiar nu stiu ce sa facem, is asa derutata, e greu cu unu, dar cu doi, mai ales ca nu am cine sa ma ajute deloc, cu alex am fost singura, acum tot la fel as fii. [q][q][q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, in sufletul meu si al sotului sunt 3 copii: Andutza, nepoata de 5 ani, Aditzu, nepotelul de 3 ani, si... Dragos! [:D] Si incap toti 3! [olala] Am fost prezenta in direct la nasterea celor 3, sotul era pe culoarele maternitatii impreuna cu cumnatul! Deci sunt ca ai nostri! [:D] Ii iubesc de mor pe fiecare dintre ei, sufar cand sunt bolnaviori, la mine acasa este ca si la ei, le fac cel mai mic moft! Eu vreau cat de repede bb2, asa aiurea cum stam cu banii, insa as vrea ca Dragos sa-si dea drumul la vorbit, sa fie ok, sa simt eu ca pot sa ma ocup si de bb2! Parca nu as astepta 6 ani! [:D] Cu dieta daneza... este prea drastica! Am avut 3 tentative sa o tin, insa nu am asa vointa! Cu redusul portiilor, ai dreptate: este suficient sa sar niste cine (care la mine sunt principala masa a zilei [bang]) si ma mentin la o greutate cat de cat ok! Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bafta la bb 2[flo] eu cred ca trebuie sa ajung la psiholog la cluj, si apoi celelalte. mie mi-a fost tare greu cu alex, mai ales cu puseurile alea mari de febra, cu crizele asmatice, cand a avenit salvarea de 3 ori, apoi il apuca tusa si vomita tocmai pe autostrada fara refugiu [q][q] pe mine m-au marcat tare mult, si acum cand il aud pe alex tusind, deja is panicata, sau cand merg cu masina singura si are muci, is super stresata, tot timpul am impresia ca v-a vomita si se v-a ineva. nu cred ca v-am povestit, acu 2 ani cand a venit soacra in Spania, a trebuit sa ma duc dupa ea si dupa marius la oras, si pe centura orasului, alex a inceput sa tuseasca, sa vomite si eu nu aveam refugiu sa opresc masina,trafic intens, noroc ca era cu 2 benzi, am tras cat de pe dreapta am putut si m-am opritcu avariile puse. noroc ca au trecut 2 salvari si au oprit, si m-au ajutat cu alex, atunci simteam ca il pierd, asa speriat era saracu de el[q][q] si acum de cate ori ma uit in oglinda si tuseste revad faza. mi-e frica sa nu trec prin aceleasi faze, ca nu cred ca mai pot rezista, oricum inima imi cam face surprize mai noiu, cu o tahicardie far explicatii, aritmie. sper ca nu v-am stresat prea tare[flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...